وکیل مهاجرت در تنسی

0

وکیل مهاجرت در تنسی • بهترین وکلای مهاجرت تنسی • وکلای ایرانی

زمانی که صحبت از مهاجرت می‌شود، بسیاری از مشکلات در این مسیر پدید خواهد آمد. اگر بخواهید به تنسی در آمریکا مهاجرت کنید، این مشکلات بسیار چند برابر خواهد شد. شما بهترین وکیل مهاجرت در تنسی را برای این مشکل نیاز دارید.

لیست وکیل مهاجرت در تنسی

یک ایالت که با داشتن نکات مختلف از نظر جغرافیایی و اقتصادی، توانسته است یک نتیجه محل امن و زیبا برای مهاجرت به وجود آورد. برای آشنایی با تنسی و پیدا کردن یک وکیل مناسب، با ما همراه باشید.

به تنسی از نزدیک نگاه کنیم

ایالت تنسی، ایالتی در منطقه جنوب شرقی ایالات متحده است. تنسی از نظر مساحت با داشتن 42143 مترمربع، شانزدهم از 50 ایالت خواهد بود. این ایالت از نظر جغرافیایی، فرهنگی و قانونی به سه بخش بزرگ شرقی ، میانی و غربی تنسی تقسیم شده است..

جمعیت تنسی در ایالات متحده آمریکا تقریباً 6.9 میلیون نفر است که شانزدهمین ایالت پرجمعیت این کشور خواهد بود. از طرفی دیگر این ایالت یک تمرکز جمعیت پایین دارد و شهری خلوت خواهد بود.

ریشه تنسی در انجمن واتاگا، پیمان مرزی 1772 که به عنوان اولین دولت مشروطه در غرب کوه‌های آپالاچی قلمداد می‌شود. نام آن ریشه در کلمه “تاناسی” دارد. این شهر در قسمت شرقی ایالت بوده که قبل از اولین استقرار اروپای آمریکایی وجود داشته است. تنسی در ابتدا بخشی از کارولینای شمالی و بعداً قلمرو جنوب غربی بود.

لقب “دولت داوطلب” را به این شهر اختصاص داده‌اند. علت این نام‌گذاری به دیلی سنت‌های قوی در زمینه نظامی است. تا زمان جنگ داخلی آمریکا، تنسی از نظر سیاسی تقسیم شده بود، درنتیجه تنسی آخرین ایالت جدا شده و اولین بار پس از جنگ به اتحادیه بود.

زمینه‌های علمی و قابل توجه در تنسی

در طول قرن بیستم، تنسی از یک جامعه عمدتاً کشاورز به یک اقتصاد متنوع‌تر تبدیل شد. این امر تا حدی با سرمایه گذاری عظیم که در حوزه تأسیسات غنی سازی اورانیوم پروژه منهتن برای ساخت اولین بمب‌های اتمی جهان تأسیس شد، بسیار کمک کرد. این بمب‌ها در اواخر جنگ در ژاپن تست شدند.

پس از جنگ، آزمایشگاه ملی اوک ریج به مرکز اصلی تحقیقات علمی تبدیل شد. این مرکز به عنوان یکی از قطب‌های علمی آمریکا و جهان شناخته می‌شود. در سال 2016 ، عنصر تنسین برای ایالت نام‌گذاری شد، عمدتاً در جهت سپاس از تلاش‌های مؤثر اوك ریج، دانشگاه وندربیلت و دانشگاه تنسی در کشف این عنصر بوده است.

تنسی همچنین در پیشرفت بسیاری از اشکال موسیقی عامه پسند، از جمله کانتری، بلوز، راک اند رول، سول و انجیل، سهم عمده‌ای داشته است.

اقتصاد این کشور تحت مراقبت‌های بهداشتی، موسیقی، خدمات مالی، خودرو، شیمی، الکترونیک و گردشگری قرار دارد و گاو، سویا، ذرت، مرغ و پنبه از محصولات اصلی کشاورزی آن است. پارک ملی Great Smoky Mountains ، پربازدیدترین پارک ملی این کشور، در شرق تنسی وجود دارد و یک منبع اقتصادی مناسب است.

جغرافیای تنسی

تنسی زمین و اشکال مختلف زمینی دارد، و از شرق به غرب شامل ترکیبی از ویژگی‌های فرهنگی است که مشخصه آپالاچیا، جنوب کوهستان و جنوب عمیق است. کوه‌های Blue Ridge در امتداد مرز شرقی به بالاترین ارتفاعات در شرق آمریکای شمالی می‌رسند و فلات Cumberland شامل دره‌ها و آبشارهای دیدنی بسیاری است. قسمت مرکزی این ایالت را سنگلاخی غارنوردی و تپه‌های نورد نامنظم مشخص کرده و دشت‌های هموار و بارور غرب تنسی را تعریف می‌کنند. این ایالت دو بار توسط رود تنسی دو نیم شده است و رودخانه می سی‌سی پی مرز غربی خود را تشکیل می‌دهد.

این ایالت از نظر جغرافیایی از شمال با کنتاکی، از شمال شرقی با ویرجینیا، از شرق با کارولینای شمالی، از جنوب با جورجیا، آلاباما و می‌سی‌سی‌پی، از جنوب غربی با آرکانزاس و از شمال غربی با میسوری همسایه است. نشویل پایتخت این ایالت و بزرگ‌ترین شهر تنسی و بزرگ‌ترین کلان‌شهر آن را لنگر هست.

چرا به وکیل مهاجرت در تنسی نیاز داریم؟

شما برای مهاجرت به شهرهای آمریکا نیازمند یک برنامه مدون هستید، این برنامه غیر قابل پیاده سازی است مگر شما یک فرد کاملا آگاه داشته باشید.  این سفر می‌تواند معضلات خاص خود را داشته باشد.

سخت‌گیری بالا و عدم صدور روادید به همراه بهانه‌گیری‌ها و تغییر نحوه مهاجرت، باعث دوندگی بالای شما می‌شود. بهتر است با یک انتخاب به موقع، از دست رفتن منابع مادی و معنوی خود جلوگیری کنیم.

یک وکیل صرفا شما را برای رسیدن به اهدافتان سوق نمی‌دهد، بلکه باعث می‌شود شما در وهله اول یک ذهن آرام داشته باشید. داشتن ذهنی که باعث انجام کارهای شخصی به نحو احسنت در جهت مهاجرت خواهد شد.

در وهله دوم شما با مدیریت هزینه‌ها روبرو هستید. هزینه‌هایی که در مرحله اول شما می‌دانید کجا و چگونه آن‌ها را خرج کرده‌اید و در مرحله دوم پرداخت هزینه‌های اضافی یا گران‌تر از معمول را متحمل نخواهید شد.

شما با یک وکیل خوب می‌توانید به راحتی مهاجرت کنید و تنها به پیشرفت در آینده فکر کنید.

ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در تنسی چیست؟

در حوزه مهاجرت، افرادی که ادعا می‌کنند توانایی انجام این کار را دارند بسیار زیاد هستند، اما اصل موضوع چیست؟

آیا ویژگی مثبت یک وکیل مهاجرت پول زیاد یا پول کم به عنوان حق وکالت است؟ واقعیت جواب خیر است. شما نکات مثبت و ارزشمند یک فرد را زمانی می‌توانید بیابید که در وهله اول به میزان حق وکالت او نگاه نکنید.

مهاجرت به خصوص به ایالت‌های آمریکا دارای پیچیدگی خاصی است و شما را که برای اولین بار گام در این مسیر گذاشته‌اید گیج می‌کند. یک وکیل خوب، باید شما را ابتدا از سردرگمی درآورد. این موضوع هرگز امکان‌پذیر نخواهد بود، مگر اینکه شما نسبت به مسائل مهاجرت کاملا درگیر بوده و به‌صورت عملی کار کرده باشید.

در مرحله دوم باید به دنبال به دنبال رزومه کاری فرد باشید. رزومه هر فرد نشان‌دهنده نکات اصلی از عملکرد وی است. شما در این رزومه نباید به کمیت توجه کنید، بلکه کیفیت مهم‌ترین نکته است. میزان موفقیت نسبت به میزان پرونده دریافتی نکته‌ای اساسی خواهد بود.

یک نکته ریز اما مهم در این رزومه آن است که شما نسبت به ایالت‌هایی که فرد در آن دست به وکالت زده است، اطلاع پیدا کنید. آمریکا کشوری ایالتی و با قوانین مختلف در بحث مهاجرت در هر ایالت است، از این رو باید از توانایی وکیل انتخابی در آن شهر مطمئن شوید.

داشتن یک ذهن پیا و تحصیلات گزینه‌ای مثبت در این پرونده خواهد بود.

ویژگی‌های بهترین وکیل ایرانی مهاجرت در تنسی

یک وکیل مهاجرت ایرانی، باید دارای آیتم‌های زیر باشد تا بتوان از او به عنوان یک گزینه مورد اطمینان، یاد کرد.

  • تسلط به جغرافیا و فرهنگ حاکم بر دادگاه ایالت تنسی،
  • تسلط ب زبان انگلیسی با دارا بودن مدرک بین المللی
  • تسلط به قوانین ایالت تنسی،
  • داشتن مدرک بین المللی وکالت و مورد قبول تنسی،
  • عدم وجود شکایت از موکل‌های مهاجرت از وکیل منتخب،
  • داشتن دفتر وکالت با مجوز رسمی در حوزه مهاجرت،
  • خوش‌نامی،
  • آشنایی به امور مهاجرت و تعیین نقشه راه.

این موارد، ویژگی‌های اولییه یک وکیل ایرانی است. باید یک وکیل علاوه بر سر زبان و خوش صحبتی این موارد را در خود نهادینه کرده باشد و صرفا یک نقش بازی کردن برای جلب نظر شما نباشد.

یافتن وکیل مهاجرت قابل اعتماد

بستر فضای اینترنت برای معرفی وکلا خواهد بود، شما بدون تحقیق بابت عملکرد آن‌ها نمی‌توانید از صحت اطلاعات دریافتی، اطمینان حاصل کنید.

برای بررسی توصیه می‌شود به کانون وکلا مراجعه و سوابق فرد را بررسی کنید. پرس و جو از اهالی فن در این حوزه یا بررسی نکات بیان شده برای مهاجرت با یک فرد نسبتا آگاه یا ثانویه، می‌تواند شما را بسیار آگاه سازد.

یک وکیل زمانی قابل اعتماد است که تبحر خود را در ایالت مدنظر شما به اثبات رسانیده باشد. وکیل می‌بایست رزومه‌ای داشته باشد که به شما اطمینان خاطر بابت توانایی جنگیدن برای موفقیت و پیروزی شما در دادگاه شود.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در تنسی

برای رفتن به منطقه‌ای همچون تنسی نیازمند وکیلی ماهر و توانا خواهید بود. هزینه این ویزا چقدر خواهد شد؟ سؤالی است که پس از اطمینان و برای برخی قبل از اطمینان به وکیل پیش می‌آید.

مهم‌ترین نکته در هنگام مهاجرت شما، نوع مهاجرتتان خواهد بود. با توجه به آنکه شما با چه ویزایی و به چه مقصودی مهاجرت می‌کنید، فرق می‌کند. هزینه‌ها در هرکدام از این حالات متفاوت است. پیچیدگی‌ها در حالت کاری بسیار بیشتر و گران‌تر خواهد بود. این ویزا زمان‌بر تر نیز است.

ایالت‌ها، هر کدام با توجه به اقلیم و قوانین داخلی، اصولی را برای مهاجرت دارند. این اصول می‌تواند برای شما ارزشیابی و هزینه‌ها را جابه جا سازد.

تغییرات قیمت دلار نیز یک عامل اصلی دیگر است. شما باید یک میزان پول به عنوان تلورانس برای این نوسانات در ذهن داشته و کنار بگذارید تا به هنگام مشکل، به راحتی از پس آن بر بیایید.

نکاتی برای جلوگیری از کلاهبرداری

بستر مجازی، فضایی پر از حقایق و غیر واقعیت است. این فضا به راحتی امکان کلاه‌برداری از شما را فراهم میسازد. ورود به این فضا بدون یک سنگ محک و ارزیاب خوب، کارری بیهوده و کاملا اشتباه است. توصیه می‌کنیم برای ورود به این دنیا در ابتدا، حتما سوابق فرد را بررسی کنید. به هیچ وجه از طریق بستر وب اقدام به پرداخت نکنید. از در اختیار قرار دادن کد ملی یا شماره حساب در فرم‌های تماس به شدت خودداری کنید.

پرداخت کل هزینه حق وکالت یک شیوه کامل در کلاهبرداری است. چک سفید یا پر شدده بدون دریافت تضمین با پشتوانه قبول نکنید. داشتن قرارداد دو نسخه و کتبی با امضای دو طرفین، طبق اصول و محضری بودن آن، نکته‌ای حائز اهمیت است.

بهتر است قبل آنکه اقدام به عقد قرارداد کنید، از عدم داشتن شکایت مشابه با زمینه مهاجرت وی، اطمینان حاصل کنید.

راهی مطمئن برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در تنسی

اگر به دنبال رسیدن به مهاجرت به تنسی هستید، لازم است با یافتن بهترین وکیل مهاجرت در تنسی، گام اول را به خوبی و پر قدرت بردارید. وکیل خوب می‌تواند باعث موفقیت شما در گرفتن ویزا شود. داشتن پرونده‌ای با رزومه بهتر شما را در این امر یاری خواهد رساند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.