وکیل مهاجرت در نیومکزیکو

وکیل مهاجرت در نیومکزیکو • بهترین وکلای مهاجرت نیومکزیکو • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

از آنجایی که سیاست‌های مهاجرتی هر کشوری متفاوت است، آشنایی با این سیاست ها برای هر فردی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارد، ضروری است. اولین و بهترین روش برای آشنایی با سیاست‌های مهاجرتی هر کشور و قوانین مهاجرتی آن داشتن وکیل مهاجرت مناسب است که از ضوابط وشرایط آن کشور آگاهی کافی داشته باشد.

لیست وکیل مهاجرت در نیومکزیکو

اگر قصد مهاجرت به ایالت نیومکزیکو را دارید و به دنبال بهترین وکیل مهاجرت در نیو مکزیکو هستید با ما همراه باشید.

آشنایی با ایالت نیومکزیکو و دلیل افزایش جذب مهاجر به این ایالت

نیو‌مکزیکو یکی از پنج ایالت بزرگ آمریکا است که در جنوب غربی این کشور قرار دارد. پایتخت این ایالت، شهر سانتافه و بزرگترین شهر آن البوکرکی است. مساحت این ایالت سیصد و پانزده هزار کیلومتر مربع بوده و جمعیتی بالغ بر دو میلیون نفر دارد. اغلب مردم این ایالت در امتداد رودخانه ریو‌گرانده ساکن هستند.

اگر راجع به اقتصاد این ایالت می خواهید بدانید، باید بگوییم که اقتصاد نیومکزیکو به استخراج مواد معدنی، حفاری‌های نفتی، کشاورزی، دامداری، آزمایشگاه‌های تحقیقات علمی و هنرهای مختلف از جمله هنرهای تجسمی و منسوجات وابسته است.

سیاست‌های مالیاتی این ایالت به گونه‌ای تنظیم شده است که نسبت به سایر ایالت‌های آمریکا، مردم مشمول مالیات کم تا متوسط هستند. معافیت‌های مالیاتی این ایالت شامل بسیاری از گروههای شاغل شده و همین باعث افزایش مهاجرت به این کشور شده است. از طرف دیگر مساحت زیاد و آب و هوای مطلوب این ایالت نیز دلیل دیگر مهاجرت پذیر بودن آن است.

اکثر جمعیت این ایالت را آمریکایی‌هایی با اصالت اسپانیایی تشکیل می‌دهند به طوری که 8/48 درصد جمعیت این ایالت را شامل می‌شوند. زبان غالب مردم نیومکزیکو، اسپانیایی با لهجه نیومکزیکی است. در واقع این ایالت دو زبانه بوده و مردم آن به دو زبان اسپانیایی و آمریکایی صحبت می کنند.

دانشگاهها و وضعیت علمی در نیومکزیکو

دانشگاه نیومکزیکو در سال 1889 در البوکرکی، بزرگترین شهر نیومکزیکو تأسیس شد. این دانشگاه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای دو نوبت در سال دانشجو می‌پذیرد. هر ساله تعداد زیادی دانشجو در این دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند که درصد بیشتری از آنها تمایل به کار در این ایالت را دارند.

دانشگاه نیومکزیکو از لحاظ رتبه علمی یکی از بهترین دانشگاههای آمریکا است، به همین دلیل هر سال تعداد زیادی دانشجو از سراسر جهان اقدام به اخذ پذیرش از این دانشگاه می‌کنند. برای گرفتن پذیرش این دانشگاه انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در نیومکزیکو بسیار مؤثر خواهد بود.

هزینه ها و شرایط زندگی در نیومکزیکو

یکی از مهم‌ترین پیش‌نیازها برای تعیین محل مهاجرت، هزینه زندگی و شرایط زندگی در آن کشور است. آمریکا پرقدرت ترین کشور است که با توجه به اقتصاد قوی و داشتن دانشگاه رتبه 1 در سطح جهانی هر ساله مهاجران زیادی را از سراسر جهان جذب می‌کند.

در واقع یکی از دغدغه‌های هر فردی که قصد ماجرت دارد، هزینه زندگی در کشورهای مختلف است. نیومکزیکو به عنوان یکی از بزرگترین ایالت‌های آمریکا کمترین هزینه را برای زندگی نیاز دارد. هزینه مسکن در این ایالت فوق‌العاده پایین بوده و همچنین متوسط هزینه اجاره و خرید آپارتمان در این ایالت نسب به سایر ایالت‌های آمریکا کمتر است.

همه این عوامل دست در دست هم داده و این ایالت را به یکی از مهاجرپذیرترین ایالت‌های آمریکا تبدیل کرده است. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در نیومکزیکو شما را در این راه بسیار کمک خواهد کرد.

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در نیومکزیکو

ممکن است خیلی از شما قصد مهاجرت به این ایالت را داشته باشید و بخواهید برای سریع تر پیش رفتن کارهای مهاجرتی خود از وکیل مهاجرت استفاده کنید. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در نیومکزیو بسته به اهداف مهاجرتی متفاوت است.

اما به طور کلی هر وکیلی از جمله وکیل مهاجرت باید در ابتدا مجوزهای قانونی برای اقدامات خود داشته باشد و از سیاست های مهاجرتی کشوری که فرد قصد مهاجرت به آنجا را دارد به خوبی آگاه باشد. وکیل مهاجرت خوب از نحوه تابعیت، ویزا و شرایط زندگی در آن کشور به خوبی مطلع بوده و می تواند با ارائه راهنمایی های مؤثر شما را به درستی راهنمایی کند.

ویژگی‌هایی که هر وکیل مهاجرت باید داشته باشد شامل:

  • دارای مدرک دانشگاهی و مجوزهای فعالیتی معتبر در سطح بین‌المللی باشد.
  • توانایی ارائه بهترین روش‌های مهاجرتی به افراد با توجه به امکانات و شرایط آن‌ها را داشته باشد.
  • تجربه کافی در زمینه وکالت داشته باشد.
  • مسئولیت‌پذیری بالایی داشته باشد.
  • قابل‌اعتماد باشد.
  • از مهارت کافی برای انجام امور مهاجرتی برخوردار باشد.

چرا به وکیل مهاجرت نیاز دارید؟

گرفتن تابعیت در آمریکا و ایالت‌های آن بستگی به هدف مهاجرت متفاوت خواهد بود. ویزای تحصیلی، ویزای کار، سرمایه گذاری و ازدواج از جمله ویزاهایی هستند که با توجه به هدف خود از مهاجرت می توانید تهیه کنید. وکیل‌های مهاجرت بیشتر در زمینه های تابعیت، ویزای دائمی و ویزای موقت و همچنین اخراج مهاجرین کار می کنند.

بنابراین داشتن وکیل مهاجرت که از تمام شرایط و قوانین مهاجرت به هر کشوری آگاه باشد برای هر فردی که قصد مهاجرت دارد، ضروری است. وکیل‌های مهاجرت به دلیل داشتن تجربه کافی و همچنین آشنایی کامل با قوانین، روند مهاجرت را تسریع کرده و کمک می‌کنند که هر فردی با صرف زمانی کمتر به هدف خود برسد.

علاوه براین، خیلی از مواقع برای افرادی که ساکن کشورهای دیگر هستند، مشکلاتی در رابطه با ویزای اقامت آن ها ممکن است پیش بیاید. در این مواقع داشتن وکیلی کاربلد و ماهر بسیار نجات‌دهنده خواهد بود.

یافتن وکیل مهاجرت قابل اعتماد

ممکن است فکر کنید که به راحتی می‌توانید از طریق اینترنت وکیل مهاجرت مناسب پیدا کنید؛ اما آیا تمام وکیل‌های مهاجرت قابل‌اعتماد هستند؟ همه این وکیل‌ها تجربه و مهارت کافی را در زمینه مهاجرت دارند؟ شانس اینکه وکیلی که از این طریق پیدا می‌کنید، کلاهبردار نباشد چقدر است؟

پس انتخاب وکیل باید با دقت بسیاری انجام شود. چرا که علاوه بر پیشروی بهتر در کارها و  حل مشکلات مهاجرتی، از انتخاب وکیلی کلاهبردار نیز پیشگیری می‌شود. ممکن است این سؤال برایتان ایجاد شود که چگونه می‌توانید وکیلی قابل اعتماد پیدا کنید.

در ابتدا ممکن است فکر کنید که پیدا کردن وکیل بسیار ساده است؛ اما باید بگوییم پیدا کردن وکیلی قابل اعتماد چندان ساده نیست. در قدم اول سوابق وکیل مهاجرت باید بررسی شود. سپس مجوز و عضویت او در کانون وکلا باید تأیید شود.

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در نیومکزیکو

خیلی از مواقع این جمله را شنیده‌اید که بهتر است برای مهاجرت خود وکیل ایرانی انتخاب کنید؛ اما چرا؟ اولین دلیل این است که اگر وکیلی که انتخاب می‌کنید، هم زبان شما باشد، بهتر در جریان انجام کارها قرار خواهید گرفت. همچنین صمیمیت و راحتی بیشتر بین شما برقرار می‌شود که این باعث بهتر شدن روند انجام کارهای مهاجرتی شما خواهد شد.

با انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در نیومکزیکو، ضمن صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های مهاجرتی، با بهترین روش مهاجرت، شانس رسیدن به رؤیاهایتان بیشتر خواهد شد.

Comments are closed.