وکیل مهاجرت در مونترآل

وکیل مهاجرت در مونترآل • بهترین وکلای مهاجرت مونترآل • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

با توجه به قوانینی که در کشورهای جهان حکمفرماست، مهاجرت کردن مستلزم طی کردن یک سری پروسه های اداری و حقوقی خواهد بود. گاهی عدم تسلط به زبان شهر یا کشور مقصد و همچنین عدم آشنایی با کارهای اداری باعث می شود در به نتیجه رساندن پرونده مهاجرتی خود با شکست مواجه شوید. از این رو در این متن به راه هایی برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در مونترآل خواهیم پرداخت.

کمک گرفتن از وکیل بر خلاف تصور شما باعث می شود که نه تنها در هزینه هایتان صرفه جویی شود، بلکه کارهای مهاجرت و اقامت شما نیز به سرعت انجام خواهد شد. اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که به هر دلیلی اعم از پیشرفت شغلی، تحصیل، زندگی بهتر و … به دنبال مهاجرت به این شهر آرام و زیبا هستید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با شهر مونترآل

مونترال به 4031 کیلومتر مساحت و حدود 4221000 نفر جمعیت به عنوان بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر در ایالت کبک کشور کانادا شناخته می شود. اگر بخواهیم این شهر را از لحاظ آب و هوای آن بررسی کنیم، به تابستان هایی گرم و طولانی و زمستان هایی پر برف و ابری خواهیم رسید.

مونترال به دلیل داشتن ساختمان هایی با معماری زیبا و اهمیت دادن به هنر و موسیقی، به عنوان پایتخت فرهنگی در کانادا شناخته می شود. همچنین مبادلات تجاری گسترده در این شهر، آن را به یکی از قطب های تجاری کانادا مبدل کرده است.

در مونترال زبان فرانسه به عنوان زبان اصلی مردم شناخته می شود و برای کار و تحصیل در مونترال کانادا شما بهتر است به میزان کافی بر زبان فرانسه تسلط داشته باشید. مونترال یکی از شهرهای با اهمیت از لحاظ تحصیلی است و به همین دلیل سالانه عده زیادی برای مهاجرت تحصیلی به این شهر از جای جای جهان اقدام می کنند.

جاذبه های دیدنی مونترال

مونترال علاوه بر طبیعت زیبا، جاذبه های دیدنی و گردشگری فراوانی را در خود جای داده است. در ادامه به معرفی بخشی از این جاذبه های گردشگری خواهیم پرداخت.

 • بازار تاریخی مونترال قدیم؛
 • موزه هنرهای زیبا؛
 • باغ گیاه شناسی؛
 • و غیره.

این موارد تنها بخشی از جاذبه های توریستی شهر مونترال هستند و باید بگوییم که شما قصد مهاجرت به یکی از زیباترین شهرهای دنیا را دارید.

دلیل نیاز داشتن به وکیل مهاجرت

حتما می دانید که در اختیار گرفتن وکیل مهاجرت امری ضروری در مهاجرت محسوب نمی شود و شما می توانید خودتان به دنبال کارهای پرونده مهاجرتی خود بروید. اما در این قسمت قرار است دلایلی را ذکر کنیم که شما را برای کمک گرفتن از بهترین وکیل مهاجرت در مونترآل مطمئن خواهد کرد.

 • با داشتن وکیل یکی از بی دردسرترین مهاجرت ها را تجربه خواهید کرد. مهم نیست که تا چه حد با در جریان افتادن و نتیجه گرفتن یا نگرفتن پرونده های حقوقی و مهاجرتی آشنا هستید. اما باید بگوییم که اگر خودتان قرار است این کار را بر عهده بگیرید، باید کفش آهنین بپوشید؛

پرونده های مهاجرتی معمولا پیچیدگی هایی دارند که ممکن است به هر دلیلی شما از عهده حل کردن آن ها برنیایید و پرونده مهاجرتتان شکست بخورد. وکلا با دانستن راه و چاه های پرونده های مهاجرتی، کار شما را در سریع ترین زمان ممکن و به ساده ترین شیوه ممکن انجام خواهند داد؛

 • وکیل مهاجرت با توجه به نوع مهاجرت شما، بهترین مسیر مهاجرتی را برایتان ترسیم خواهد کرد؛
 • با کمک گرفتن از وکلای مهاجرتی، از این موضوع مطمئن می شوید که پرونده شما مسیر قانونی خود را طی می کند و در آینده با هیج مشکلی مواجه نخواهید شد؛
 • وکلای مهاجرتی معمولا همه شرایط زندگی، کار و تحصیل در کشور مقصد را با آخرین اطلاعات موجود برای شما شرح خواهند داد؛
 • و غیره

این موارد تنها بخشی از وظایف کلی بهترین وکیل مهاجرت در مونترآل بود. در ادامه شما را با ویژگی هایی آشنا می کنیم که یک وکیل خوب مهاجرتی را به شما می شناساند.

بهترین وکیل مهاجرت در مونترآل باید چگونه باشد؟

وکیل های مهاجرتی ایرانی که در کشورهای مهاجر پذیر برای خدمت رسانی به هموطنان خود کسب آمادگی کرده اند، باید ویژگی هایی داشته باشند که افراد متقاضی برای مهاجرت بتوانند به راحتی به آن ها اعتماد کنند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • داشتن ارتباط با وکلای خارجی: ارتباط داشتن با وکیل های خارجی این امکان را به وکلای مهاجرتی می دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل در پرونده های مهاجرتی شما بتوانند با کمک گرفتن از آن ها به سرعت مشکل را حل کرده و پرونده را پیش ببرد.
 • یک وکیل مهاجرت خوب پس از شروع کارهای مهاجرتی شما، بلافاصله بر در جریان گذاشتن شما در پیشرفت کارهای حقوقی مهاجرت تاکید خواهد داشت. در واقع شما را از هر قدمی که بر می دارد آگاه خواهد کرد.
 • تجربه و تخصص در زمینه ای خاص است که به یک فرد لقب بهترین را اعطا می کند. بهترین وکیل مهاجرت در مونترآل وکیلی است که تجربه کافی در مورد پرونده های مهاجرتی داشته باشد و بتواند به بهترین و سریع ترین شکل پرونده شما را به موفقیت برساند.
 • آشنایی کامل با قوانین کشور کانادا یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های یک وکیل مهاجرت این است که قوانین مهاجرت و زندگی در کشور مقصد مورد نظر شما را از بر باشد.
 • و غیره.

موارد دیگری نیز به عنوان ویژگی وکلای خوب و قابل اعتماد قابل ذکر هستند که گردآوری همه آن ها در حوصله این متن نمی گنجد.

راه هایی برای وکیل مهاجرت قابل اعتماد

نشانه هایی وجود دارند که با توجه به آن ها می توانید تا حد زیادی خیال خود را از بابت قابل اطمینان بودن وکیل منتخب خود راحت کنید.

داشتن دفتر رسمی در ایران و کشور مقصد

وکلای مهاجرتی که در کشورهای دیگر فعالیت می کنند، باید علاوه بر داشتن دفتر رسمی در آن کشورها، در کشور مقصد نیز دفتر داشته باشند. به افرادی که خود را به عنوان وکیل مهاجرت معرفی کرده اما دفتر رسمی مهاجرتی یا دفتر وکالت با اسم و مشخصات خود ندارند، به هیچ عنوان اعتماد نکنید.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در مونترآل

هزینه وکلای مهاجرتی معمولا مقدار مشخصی نبوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. میزان سابقه کاری وکیل، نوع مهاجرت، قیمت دلار، پیچیدگی پرونده مهاجرتی و … عواملی هستند که مستقیما بر هزینه ای که باید به وکیل بپردازید تاثیر می گذارند.

چطور از کلاهبرداری های مهاجرتی پیشگیری کنیم؟

افراد کلاهبردار معمولا وکیل نیستند و اگر هم باشند مجوز فعالیت به عنوان وکیل مهاجرت را ندارند. برای پیشگیری از کلاهبرداری راه هایی وجود دارند که نمونه هایی از آن ها به شرح زیر است:

 • حتما از وکیل خود بخواهید که قراردادی رسمی برای شما تنظیم کرده و آن را در دفتر ایران خود به امضای شما برساند؛
 • در صورتی که وکیل مورد نظرتان از شما درخواست امضا کردن فرم های سفید را داشت، هرگز این کار را انجام ندهید و از اعتماد بیجا بپرهیزید؛
 • در ابتدای امر و قبل از شروع کار سعی کنید که همه هزینه را به وکیل نپردازید و با او توافق کنید که مقداری از دستمزد را هنگامی که پرونده مهاجرتی کمی پیشرفت کرد به او پرداخت خواهید کرد؛
 • فراموش نکنید که کپی همه فرم ها و قراردادهای امضا شده را از وکیل خود درخواست کنید. اگر وکیل شما اصرار بی جایی برای در اختیار قرار ندادن این کپی ها داشت، بهتر است به او شک کنید؛
 • بهتر است به تبلیغات ماهواره ای و تبلیغاتی ک در شبکه های اجتماعی می شوند اعتماد نکنید و با توجه به تحقیقاتی که انجام می دهید، وکیل خود را انتخاب کنید؛
 • و غیره.

بدون شک با توجه به این مسائل، درست ترین انتخاب ممکن را خواهید داشت.

چگونه بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در مونترآل را بیابیم؟

اگر نمی دانید که باید از چه طریقی بهترین وکیل مهاجرت در مونترآل را بیابید، ما برای شما پیشنهاداتی داریم.

استفاده از کمک موسسه های مهاجرتی قانونی

موسسات مهاجرتی قانونی اسامی وکلای رسمی که در کشور کانادا و شهر مونترآل برای ارائه خدمات وکالتی آماده هستند را در اختیار شما قرار خواهد داد. با استفاده از آن لیست شما قادر خواهید بود که وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

جست و جوی اینترنتی

درست است که امروزه اعتماد کردن به اینترنت نیز شاید عاقلانه به نظر نرسد. اما شما می توانید با مراجعه به وبلاگ و سایت وکلای ایرانی فعال در مونترآۀ از سوابق کاری آنها باخبر شده و در انتخاب خودتان مصمم تر شوید.

پرس و جو کردن

با پرسیدن از کسانی که به تازگی مهاجرت کرده اند یا اقوام و آشنایان آن ها در شهر مونترآل سکونت دارند، می توانید وکلای ایرانی قابل اعتمادی را برای خود پیدا کنید.

Comments are closed.