وکیل مهاجرت در مینه‌سوتا

0

وکیل مهاجرت در مینه‌سوتا • بهترین وکلای مهاجرت مینه‌سوتا • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

برای مهاجرتی بدون استرس و با کمترین احتمال عدم موفقیت، نیاز دارید که از تجربیات و کمک ارزشمند وکلای حقوقی در کشور موردنظر بهره بگیرید. چیزی که در این جا اهمیت دارد این است که نیاید به هر وکیل یا وکیل نمایی اعتماد کنید. در نتیجه برای شما که قصد مهاجرت به ایالت مینه‌سوتای آمریکا را دارید، یافتن بهترین وکیل مهاجرت در مینه‌سوتا کاری است که باید برای آن زمان بگذارید. صرف هزینه و زمان برای یافتن وکیل مهاجرت و کمک‌گرفتن از آن به‌نوعی سرمایه‌گذاری در امر مهاجرت به‌حساب می‌آید.

لیست وکیل مهاجرت در مینه‌سوتا

زیرا درصورتی‌که بخواهید پرونده مهاجرتی خود را بدون کمک وکیل پیش ببرید، ممکن است مشکلات کوچکی سد راه شما شوند، یا این‌که عدم اطلاع از بعضی مسائل و قوانین باعث شود پرونده شما شکست بخورد. به همین دلیل ما این متن را به‌منظور آشنایی شما با شرایط وکلای قابل‌اعتماد، پس از معرفی اجمالی مینه‌سوتا آماده مردیم. با ما همراه باشید.

آشنایی با ایالت مینه‌سوتا

این ایالت یکی از ایالات کشور آمریکا محسوب می‌شود که در غرب میانه این کشور قرار گرفته است و به‌عنوان دوازدهمین ایالت بزرگ آمریکا شناخته می‌شود. این ایالت با ایالات آیووا، داکوتای شمالی، داکوتای جنوبی، ایالات کانادایی اوتاریو و مانیتوبا و … هم‌مرز است. آب‌وهوای این ایالت قاره‌ای است. بدین معنا که در فصول گرم، گرمای زیادی دارد و در فصول سرد، سرمای شدیدی در آنجا تجربه می‌شود.

 این ایالت جمعیتی بالغ‌بر پنج و نیم‌میلیون نفر را در مساحت خود که به حدود 226 هزار کیلومترمربع می‌رسد، جای‌داده است. این جمعیت را به‌غیراز بومیان این کشور، مهاجران آفریقایی، اروپایی و آسیایی تشکیل داده‌اند که به‌خوبی در کنار هم زندگی می‌کنند.

جاذبه‌های گردشگری ایالت مینه‌سوتا

اگر می‌خواهید با جاذبه‌های گردشگری و نقاط دیدنی این ایالت آشنا شوید، موارد زیر را در نظر داشته باشید.

 • کلیسای سنت پائول؛
 • پارک ملی Voyageurs؛
 • مرکز بین‌المللی گرگ‌ها؛
 • فانوس دریایی Split Rock؛
 • مرکز خرید آمریکا؛
 • و غیره.

این ایالت با وجود این‌که زمستان‌های بسیار سردی دارد، یکی از ایالت‌های آمریکا است که از طبیعت بی‌نظیری برخوردار است و معماری فوق‌العاده ساختمان‌‌های قدیمی این ایالت به‌عنوان جاذبه‌های معماری آن موردتوجه توریست‌ها قرار دارند.

فواید کمک‌گرفتن از وکیل مهاجرت در مینه‌سوتا

برای مهاجرت این امکان وجود دارد که خودتان بخواهید بدون کمک‌گرفتن از وکیل، پرونده مهاجرتی خود را پیش ببرید. اما نکته اینجاست که در صورت انجام چنین کاری با موانعی روبرو خواهید شد. در ادامه به مزایای استفاده از وکیل مهاجرت اشاره خواهیم داشت.

 • وکیل مهاجرت، باتوجه‌به شرایط شما و دلیلی که برای مهاجرت دارید، بهترین روش‌های مهاجرتی را به شما پیشنهاد خواهد داد.
 • وکیل مهاجرت کمک می‌کند که پروسه مهاجرت شما سریع‌تر انجام شود.
 • با کمک‌گرفتن از وکیل، از این موضوع که مهاجرتتان کاملاً قانونی پیش می‌رود، مطمئن خواهید بود.
 • وکیل مهاجرت نه‌تنها شما را با همه مسائل حقوقی و قانونی ایالت مینه‌سوتا آشنا خواه کرد، بلکه شرایط تحصیل و سیاسی و اقتصادی و … آن ایالت را نیز برای شما شفاف خواهد کرد.

ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در مینه‌سوتا چیست؟

وکیلی که انتخاب می‌کنید، باید ویژگی‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم را داشته باشد که به شما اطمینان دهد که بهترین وکیل مهاجرت در مینه‌سوتا را انتخاب کرده‌اید.

ارتباط با وکلای خارجی

به دلیل این‌که قوانین مهاجرتی کشورها مخصوصاً کشور آمریکا تحت تأثیر سیاست به‌صورت مداوم در حال تغییر است، بهتر است وکیلی را انتخاب کنید که با وکلای ایالت مینه‌سوتا و کشور آمریکا ارتباط داشته باشد. این ارتباط باعث می‌شود در صورت بروز هرگونه مشکل، بتواند راه حلی برای آن پیدا کند.

داشتن دفتر حقوقی رسمی

داشتن مجوز و دفتر رسمی حقوقی یکی از نکاتی است که با وجود آن می‌توانید به‌راحتی به وکیل مهاجرت خود اطمینان کنید.

داشتن تجربه و تخصص

ممکن است باتوجه‌به این‌که وکیل منتخب شما تجربه بیشتری دارد، ممکن است دستمزد بیشتری را طلب کند. بااین‌حال در قبال کاری که برای شما انجام می‌دهد، این مبلغ زیاد به چشم نخواهد آمد. داشتن تجربه بالای وکیل در امر مهاجرت، موفقیت پرونده مهاجرتی شما را تضمین خواهد کرد.

یافتن وکیل مهاجرت قابل‌اعتماد

امروزه کلاهبرداری‌های زیادی در مسئله مهاجرت انجام می‌شود. به این شکل که افرادی سودجو با معرفی خود به‌عنوان وکیل مهاجرت سعی در گول زدن و دزدیدن اموال دیگران دارند. به همین علت بهتر است که قبل از هرگونه اقدام برای واریز پول به حساب وکلای مهاجرت، از قابل‌اطمینان بودن آن‌ها مطمئن شوید. روش‌های زیر به شما برای دستیابی به این حس اعتماد، کمک خواهد کرد.

 1. یافتن وکیل از طریق مؤسسه‌های مهاجرتی قانونی: وکیل مهاجرت خود را از طریق مؤسسه‌های قانونی مهاجرت پیدا کنید. این مؤسسات تعدادی از وکیل‌های حرفه‌ای را در زمینه مهاجرت به شما معرفی می‌کنند. این وکلا مورد تأیید این مؤسسات قرار گرفته اند و به همین دلیل کاملاً قابل‌اعتماد هستند.
 2. تحقیق و بررسی: تحقیق کنید. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد وکیلی که انتخاب کرده‌اید، می‌توانید تحقیق کردن را انتخاب کنید. با تحقیق در مورد سابقه کار این وکلا می‌توانید آن‌ها را با خیال راحت انتخاب کنید.
 3. استعلام دفتر رسمی وکالت: با استعلام مجوز دفتر مهاجرتی از طریق سایت رسمی وزارت کار ایران می‌توانید از رسمی و قانونی بودن دفتر وکیل موردنظر در ایران اطمینان حاصل کنید. البته داشتن مجوز کار در کشور مقصد نیز بسیار با اهمیت است. اما با این کار حداقل از حقیقی بودن وکیلی که قصد دارید مذاکره با او را آغاز کنید، مطلع خواهید شد.
 4. جلب اعتماد از سوی وکیل: از وکیل خود بخواهید که اطمینان شما را جلب کند. این کار به‌هیچ‌عنوان مشکلی را پیش نخواهد آورد. از او بخواهید که به‌منظور معرفی خود و رزومه‌ای که دارد، توضیحات یا مستنداتی را به شما ارائه کن. با این کار تقریباً می‌توانید از صحت بیان‌های او مطلع شوید.
 5. اعتماد نکردن به تبلیغات: سعی کنید به رسانه‌هایی که قصد تبلیغ فردی را به‌عنوان بهترین وکیل مهاجرت در مینه‌سوتا دارند اعتماد نکنید. با این کار ممکن است به دام افراد بی‌تجربه یا کلاه بردار بیفتید.

در صورت امکان بدون تحقیق و بررسی وکیل مهاجرت خود را انتخاب نکنید. چراکه با این کار صدمه مالی زیادی به خود و خانواده خود وارد خواهید کرد.

دستمزد وکیل مهاجرت در مینه‌سوتا چقدر است؟

دستمزد بهترین وکیل مهاجرت در مینه‌سوتا به‌هیچ‌عنوان مبلغ خاصی نیست. به این دلیل که این مبلغ کاملاً به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

 • رزومه و سابقه کاری وکیل: هرچه رزومه و سوابق کاری وکیل درخشان‌تر باشد، به‌تبع دستمزد او نیز بیشتر از افراد بی‌تجربه خواهد بود. درصورتی‌که وکیل موردنظر شما سال‌هاست که در زمینه مهاجرت فعالیت دارد، قطعاً وکیلی با تجربه در امور مهاجرت خواهد بود. وی باتکیه‌بر همین تجربه دستمزد بالاتری نیز دریافت خواهد کرد؛
 • قیمت دلار: با زندگی در کشوری مثل ایران امروز باید به این مسئله آگاه باشید که قیمت دلار به‌شدت نوسان دارد. این نوسان ممکن است باعث شود که طی مدت کوتاهی دستمزد وکیل (که طبیعتاً بر اساس دلار محاسبه می‌شود) چندبرابر شود؛
 • ایالت موردنظر: ایالات مختلف کشور آمریکا قوانین خاص خود را برای مهاجرت دارند. درصورتی‌که شما قصد مهاجرت به ایالتی را دارید که قوانین سخت‌گیرانه‌ای در خصوص پذیرفتن مهاجر دارد، پرونده مهاجرتی شما نیز پیچیده‌تر خواهد بود. همین موضوع تأثیر زیادی بر میزان دستمزد وکیل دارد؛
 • و غیره.

ممکن است همه نمونه‌هایی که ذکر کردیم به‌علاوه موارد دیگر به صورت همزمان در هزینه وکالت مهاجرت شما نقش داشته باشند.

راهی مطمئن برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در مینه‌سوتا

برای این‌که بتوانید بهترین وکیل مهاجرت در مینه‌سوتا را پیدا کنید، بهتر است موارد زیر را در نظر داشته باشید.

 • وکیل مهاجرت باید پروانه وکالت پایه یک دادگستری را داشته باشد.
 • به داشتن دفتر مهاجرتی در ایران و آمریکا (مینه‌سوتا) اهمیت دهید. بهتر است به وکیل‌هایی که در کشور مقصد دفتر مهاجرتی قانونی ندارند، اعتماد نکنید.
 • داشتن سایت مهاجرتی که در آن رزومه و مدارک وکیل موردنظر وجود داشته باشد، ضروری است.
 • داشتن پروانه مؤسسه مهاجرتی یا پروانه مؤسسه حقوقی از جمله مواردی است که باید به آن دقت کنید.
 • و غیره.

بهترین وکلای مهاجرت ایرانی که در مینه‌سوتا فعالیت دارند، ویژگی‌هایی که عنوان کردیم را خواهند داشت.

Leave A Reply

Your email address will not be published.