وکیل مهاجرت ماساچوست

0

وکیل مهاجرت ماساچوست • بهترین وکلای مهاجرت ماساچوست • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

در تمام اعصار آمریکا مقصد اول مهاجران به هدف پیشرفت بوده است. یکی از ایالت‌های انتخابی مهاجران ماساچوست خواهد بود. زمینه ها و دلایل مهاجرت گسترده است به همین علت مشورت با بهترین وکیل مهاجرت در ماساچوست می‌تواند به شما برای انتخاب گزینه مناسب کمک شایانی کند. در ادامه با ما همراه باشید که با این ایالت و انتخاب وکیل مناسب برای مهاجرت به آنجا بیشتر آشنا شوید.

لیست وکیل مهاجرت ماساچوست

شناخت بیشتر ایالت ماساچوست

ماساچوست یکی از 13 ایالت اصلی آمریکا و بخشی از 6 بخش New England است. این ایالت در شمال شرقی‌ترین نقطه آمریکا قرار دارد. این ایالت محصورشده بین ورمونت (Vermont) و نیوهمشایر (New Hampshire) از شمال، اقیانوس اطلس از شرق و جنوب شرقی، جزیره رود (Rhode Island) و کانکتیکت (Connecticut) از جنوب و نیویورک از غرب است.

این ایالت یکی از ایالت‌های کوچک آمریکا است و پایتخت آن بوستون که پرجمعیت‌ترین شهر این منطقه نیز برشمرده می‌شود. مساحت ماساچوست 27336 کیلومترمربع و جمعیتی بالغ‌بر 6892503 نفر دارد.

ماساچوست از نگاه تاریخی

ماساچوست در بین تمام آمریکا فرهنگ و تاریخ غنی‌تری دارد. این تاریخ غنی در ابتدا با مفهوم آزادی و احترام به طبیعت آمیخته بود که در تضادی کامل با مفهوم استعمارگری انگلیس قرار داشت. انقلاب آمریکا در مقابله با استعمار با شعله‌هایی فروزان در ماساچوست آغاز شد و الهامی از همان فرهنگ غنی به همراه داشت.

در طول قرن 19 ماساچوست ایالتی پیشرو در حوزه تولید نیازهای اولیه مردم بود. جنگ جهانی و جنگ سرد تأثیری چشم‌گیر در گسترش فعالیت‌های جدید در حوزه امور مالی، آموزشی و بهداشتی و ایجاد اقتصادی جدید در بوستون داشت.

وضعیت جغرافیایی و تفریحی ماساچوست

این ایالت خطی ساحلی به طول 2400 کیلومتر دارد که در زیر اطلاعاتی در رابطه با پارک‌ها، مناطق مناسب ماهیگیری و شکار، مکان‌های در نظر گرفته‌شده برای شنا، مناطق مناسب اردو زدن، فعالیت‌های زمستانی و فعالیت‌های تفریحی در اختیارتان قرار خواهیم داد.

پارک‌های ایلات ماساچوست

پارک‌های این ایالت تمام نیاز افراد برای حضور در محیط باز را برآورده خواهد کرد به صورتی که تفریحاتی شامل اردو زدن، کوه‌پیمایی، پیاده‌روی، ماهی گیری و دیدن تقابل ساحل و جنگل از امکانات این پارک‌ها به‌حساب می‌آید. علاوه بر آن با اندکی سرچ کردن پارک‌های مناسب پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، اسکیت و قایق‌سواری را نیز خواهید یافت.

ماهیگیری و شکار

برای ماهیگیری و شکار در این ایالت احتیاج به دریافت مجوز دارید که به‌راحتی می‌توانید آن را از سایت دولتی ماساچوست دریافت کنید. البته لازم است قبل از آن با بهترین وکیل مهاجرت در ماساچوست مشورت کرده و وضعیت اقامت خود را موردبررسی قرار دهید. در این منطقه هم ماهی‌های آب‌شور موجود است هم آب شیرین، اما توصیه ما به افراد مبتدی شروع ماهیگیری در آب‌های شیرین است.

نکته قابل‌توجه در ماهیگیری این است که مجوزهای ماهی گیری برای افراد بالای 15 سال صادر خواهد شد و برای ساکنان این ایالت ماهیگیری افراد 15 تا 17 سال و 70 سال به بالا رایگان است.

تفریحات آبی و شنا کردن

این منطقه تمام فرصت‌های شنا کردن و لذت بردن از آب‌تنی را یکجا باهم دارد که شامل شنا کردن در آب‌شور اقیانوس، استخرهای روباز آب شیرین، استخرهای واشینگ، شنا در سواحل آب شیرین و آفتاب گرفتن می‌شود. حتی می‌توانید برای آب‌درمانی در این استخرها صندلی چرخ‌دار رزرو کنید.

اردو زدن در پارک‌های جنگلی

اداره حفاظت از منابع این ایالت در بیش از 30 مرکز حفاظت‌شده به مخاطبان خدمات و مجوز کمپینگ ارائه می‌کند. این خدمات شامل سایبان جنگلی و ساحلی، کمپ‌های نزدیک ساحل، دوش ها و سرویس‌های بهداشتی، کابین‌های تجهیز شده، مناطق حفاظت‌شده پیاده‌روی و موارد از این قبیل است. برای ورود به این مناطق کمپینگ از قبل رزرو کنید که با کمبود جا مواجه نشوید.

تفریحات زمستانی

با حضور در این ایالت اجازه ندهید که برف و یخ شما را در خانه محصور کند. به‌راحتی فعالیت‌هایی مثل اسکی، پاتیناژ، کمپ‌های زمستانی و پیاده‌روی‌های مسیرهای برفی را بیابید و از زمستان خود لذت ببرید.

چرا به بهترین وکیل مهاجرت در ماساچوست نیاز داریم؟

ازآنجایی‌که مسائل مربوط به مهاجرت پیچیده است، باید بامهارت و تدبیر و تجربه انجام گیرد. عدم اطلاع از آخرین قوانین مهاجرت و عدم هوشیاری کافی عواقب طولانی‌مدتی را در وضعیت مهاجرت ایجاد خواهد کرد.

علاوه بر آن دلایل مهاجرت مختلف است پس بهترین وکیل مهاجرت در ماساچوست باید به‌صورت حرفه‌ای مسیر مشتریان را به صورتی طرح‌ریزی کند که در انجام فعالیت‌های آتی زندگی در این ایالت با توجه به ویزا دریافتی به مشکل برنخورند.

این وکلا می‌توانند با استناد به قوانین مهاجرتی کشور آمریکا ویزاهایی به شرح زیر برای افراد دریافت کنند، البته دریافت هرکدام از این ویزاها شرایط خاص خود را داشته و امکان دریافت آن‌ها برای همه مقدور نیست:

  • ویزاهای کاری غیری مهاجرتی
  • ویزای کار مهاجرتی
  • ویزای مهاجرتی مبتنی بر خانواده
  • انطباق شرکت
  • ویزای تابعیت آمریکا
  • ویزا Consular processing

در اینجا لازم است توضیح دهیم که ویزای آمریکا به دودسته تقسیم می‌شود که شامل ویزای مهاجرتی و ویزای غیر مهاجرتی است. ویزای غیر مهاجرتی برای مقاصدی ازجمله گردشگری، تجارت، کار و تحصیل صادر خواهد شد. علاوه بر آن این وکلا متعهد به دریافت بهترین نتیجه برای مشتریان خود به‌روش‌های کارآمد و مؤثر خواهند بود. علاوه بر آن ویزا مهاجرت برای اتباع خارجی که قصد اقامت و کار دائمی در آمریکا را دارد صادر خواهد شد

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در ماساچوست چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در ماساچوست از تجربه، دانش، مهارت و عزم کافی برای به سرانجام رساند مهاجرت شما بهره‌مند هستند. علاوه بر آن با شناخت شرایط و درک کامل وضعیت اتباع ایرانی بهترین پیشنهاد را برای دریافت ویزا به مشتریان خود ارائه خواهد کرد.

نکته قابل‌توجهی که باید به آن اشاره کرد این است که دریافت اقامت از کشور آمریکا بسیار سخت و خسته‌کننده است. وکلای ایرانی با شناختی که از این مسیر دارند بهترین روش‌ها و راه‌ها را برای به سرانجام رساندن خواسته مشتریان انجام خواهند داد.

یکی دیگر از خصوصیات اخلاقی بهترین وکیل مهاجرت در ماساچوست قانونمند بودن او است؛ چراکه درصورتی‌که برای دریافت اقامت مشتریان قانون را دور بزند در آینده برای فرد مشکلات جبران‌ناپذیری را ایجاد خواهد کرد.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در ماساچوست

بسیاری از افراد که قصد مهاجرت به ماساچوست را دارند قوانین این ایالت را پیچیده و ناامیدکننده می‌دانند. علاوه بر آن به‌تازگی قوانین سخت‌تری به تائید دیوان عالی رسیده است. دریافت ویزا و مهاجرت به این ایالت از سختی‌های خاص خود بهره‌مند است و برای برآورد هزینه مشورت با بهترین وکیل مهاجرت در ماساچوست عوامل گوناگونی دخیل است.

هر فرد با توجه به شرایط و امکاناتی که در اختیار دارد پروسه دریافت ویزایش با فرد دیگر متفاوت است و این عامل یکی از بزرگ‌ترین دلایل اختلاف هزینه برای مشورت و محول کردن کارهای مهاجرت به وکیل خواهد بود. همچنین با توجه به نرخ تبدیل ارز تفاوت‌های چشمگیری در هزینه‌ها طی روزهای متفاوت می‌توان مشاهده کرد. برای دریافت نرخ مشاوره و هزینه‌های آتی مهاجرت به ماساچوست با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

کلام آخر

به‌طورکلی برای تمام افرادی که مایل‌اند شرایط زندگی خود و خانواده‌شان را بهبود دهند مهاجرت انتخاب راهگشایی خواهد بود. تلاش برای دریافت اطلاعات کافی از روند مهاجرت و انجام آن به‌صورت شخصی به نظر پیچیده خواهد آمد. علاوه بر آن در نظر نگرفتن حتی یک جزئیات کوچک قادر خواهد بود روند پروسه مهاجرت شما را در هاله‌ای از ابهام فروبرد. پس برای داشتن مهاجرت سریع و اصولی بهتر است با بهترین وکیل مهاجرت در ماساچوست مشورت کرده و امور را به او بسپارید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.