وکیل مهاجرت در لوئیزیانا

0

وکیل مهاجرت در لوئیزیانا • بهترین وکلای مهاجرت لوئیزیانا • وکلای ایرانی

تصمیم به مهاجرت یکی از بزرگترین چالش های زندگی هر فرد محسوب می شود. این تصمیم گیری نیز مانند هر تصمیم مهم دیگری در زندگی نیاز به آگاهی دارد. نه تنها تصمیم گیری در رابطه با مهاجرت باید آگاهانه باشد، بلکه اقدامات اولیه تا رسیدن به هدف نهایی نیز باید از طبق قوانین و مقررات و به صورت اصولی انجام شود.

لیست وکیل مهاجرت در لوئیزیانا

وکیل های مهاجرتی که در رابطه با مهاجرت به کشور خاصی تجربه کافی دارند، یکی از بهترین منابع اطلاعاتی در این زمینه به شمار میروند. برای مثال بهترین وکیل مهاجرت در لوئیزیانا نه تنها اطلاعات کافی در رابطه با شرایط اقتصادی و اجتماعی این ایالت در اختیار فرد قرار می دهد، بلکه با بررسی پرونده افراد و با توجه به تجربه و دانش خود از قوانین مهاجرت در این ایالت، شانس موفقیت پرونده را از همان ابتدا مشخص می کند.

بهترین وکیل مهاجرت در لوئیزیانا؛ ایالتی در جنوب آمریکا

لوئیزیانا از ایالت های جنوبی آمریکاست که به افتخار شاه فرانسه، لوئی چهاردهم، نام لوئیزیانا را به آن داده اند. این ایالت از سمت شرق با ایالت می سی سی پی، از شمال با ایالت آرکانزاس، از سمت غرب با ایالت تگزاس و از جنوب با خلیج مکزیک همسایگی دارد.

مساحت تقریبی ایالت لوئیزیانا حدود یکصد و سی و چهار هزار کیلومتر مربع بوده و جمعیتی بالغ بر چهار میلیون و چهار صد و هفتاد هزار نفر در آن ساکن هستند. شهر باتون روژ پایتخت لوئیزیانا و نیواورلئان بزرگ ترین شهر آن محسوب می شود. اقتصاد این ایالت بر پایه پتروشیمی، صنایع شیمیایی و پالایشگاه ها استوار است.

آب و هوای لوئیزیانا حاره ای است. به این معنی که تابستان هایی گرم و مرطوب و زمستان هایی معتدل دارد. متوسط دما در زمستان به حدود ۲۲ درجه سانتیگراد و در تابستان به ۳۲ درجه سانتیگراد می رسد.

روش های مختلف برای مهاجرت به لوئیزیانا

در صورتی که لوئیزیانا را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب کرده اید، باید بدانید که روش های مهاجرتی مختلفی برای مهاجرت به این ایالت وجود دارد. هر کدام از این روش ها شرایط و قوانین خاص خود را دارند. با مشورت با بهترین وکیل مهاجرت در لوئیزیانا شما با قوانین مرتبط با هر کدام از این روش های مهاجرتی آشنا می شوید.

مهاجرت به لوئیزیانا از طریق تحصیل

یکی از پرطرفدارترین روش های مهاجرتی به سایر کشورها، مهاجرت از طریق ویرای تحصیلی است. مراحل و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از این طریق بر اساس نوع دانشگاه مقصد کاملا متفاوت است.

بهترین وکیل مهاجرت در لوئیزیانا به طور دقیق مراحل و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی را برای موکل خود تشریح می کند. علاوه بر این مکاتبات لازم را از طرف موکل خود برای او انجام خواهد داد.

مهاجرت به لوئیزیانا از طریق کار

مهاجرت از طریق ویزای کار از دیگر روش های مهاجرتی است. نه تنها در کشورهای مختلف قوانین مربوط به مهاجرت با استفاده از ویزای کاری با یکدیگر متفاوت است، بلکه در ایالت های مختلف یک کشور نیز مهاجرت با ویزای کار قوانین متفاوتی دارد.

بهترین وکیل مهاجرت در لوئیزیانا با آگاهی از قوانین مرتبط با ویزای کار، اقدامات لازم در این زمینه را از طرف موکل خود انجام می دهد. علاوه بر این در شرایطی که لازم باشد، موکل خود را از اقداماتی که شخصا باید انجام دهد، آگاه می کند.

مهاحرت به لوئیزیانا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری از بهترین روش های مهاجرتی به کشورهای دیگر است. افراد زیادی برای دریافت ویزای کشورهای خارجی و ویزای دائم این کشورها از این روش استفاده می کنند.

بهترین وکیل مهاجرت موکل خود را با مسیرهای قانونی سرمایه گذاری در کشور یا ایالت مقصد آشنا می کند. در صورتی که افراد بدون آگاهی از مسیرهای صحیح سرمایه گذاری در سایر کشورها اقدام به مهاجرت و سرمایه گذاری کنند، در بسیاری مواقع در دام موسسات کلاه برداری غیرقانونی گرفتار می شوند. در این شرایط آینده فرد نابود خواهد شد. در صورتی که فرد برای رسیدن به آینده ای درخشان به کشور دیگر مهاجرت کرده بود.

با تکیه بر دانش و تجربه وکلای مهاجرت حرفه ای و متخصص افراد این امکان را دارند که مقدمات سرمایه گذاری مطمئن و ایمن را فراهم کنند.

مهاجرت به لوئیزیانا از طریق ازدواج

گاهی افراد از طریق ازدواج مسیر مهاجرت خود را طی می کنند. ازدواج با شخصی که تابعیت کشوری را دارد، باعث می شود که فرد تابعیت کشور متبوع را دریافت کند.

قوانین کشورهای مختلف در این زمینه نیز متفاوت است. به همین دلیل لازم است افراد قبل از هرگونه اقدامی آگاهی لازم در این زمینه را کسب کنند. وکلای مهاجرت یکی از بهترین منابع اطلاعاتی در این زمینه به شمار می روند.

مهاجرت به لوئیزیانا از طریق اسپانسرشیپ

در بسیاری مواقع افراد تصمیم به مهاجرت خانوادگی به لوئیزیانا می گیرند. در این شرایط از طرح اسپانسرشیب برای مهاجرت استفاده می شود. در این طرح یکی از افراد به عنوان متقاضی اصلی ثبت یا اسپانسر در سفارت شناخته می شو و همسر، فرزندان، پدر و مادر و سایر افراد را به عنوان همراه خود معرفی می کند.

در این قبیل مهاجرت ها، فرد کارمند سفارت باید اطمینان حاصل کند که فرد اسپانسر در طول مدت زندگی در کشور مقصد، اشخاص همراه را از نظر مالی حمایت می کند.

مهاجرت با استفاده از طرح اسپانسر شیب نیز همانند سایر روش های مهاجرتی در کشورهای مختلف قوانین خاص خود را دارد. بسیاری از افراد از قوانین این روش مهاجرتی بی اطلاع هستند. با مشورت با بهترین وکیل مهاجرت در لوئیزیانا فرد از تمامی قوانین این ایالت برای مهاجرت از طریق طرح اسپانسرشیب، اطلاع پیدا می کند.

آیا به موسسه های مهاجرتی برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت اعتماد کنیم؟

موسسه های مهاجرتی معتبر و شناخته شده، معمولا از مجموعه ای از بهترین وکلای مهاجرت که تخصص کافی و لازم برای انجام امور مهاجرتی کشورهای مختلف و ایالت های مختلف یک کشور دارند، برای انجام امور مهاجرتی مراجعه کنندگان استفاده می کنند؛ اما در اعتماد کردن به موسسه های مهاجرتی برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در لوئیزیانا یا سایر ایالت های آمریکا باید چند نکته را در نظر داشت:

  • در برخی مواقع به دلیل افزایش تعداد مراجعه کنندگان، به وطور ناخواسته و غیرعمدی از کیفیت خدمات در موسسه های مهاجرتی شناخته شده کاسته می شود. نحوه برخورد اعضاء و پرسنل موسسه با شما و نحوه پاسخگویی به شما نشانه ای از کیفیت خدمات موسسه است؛
  • گاهی موسسات تازه وارد برای اینکه برندینگ خود را جا بیندازند، در ابتدای کار خدمات خوب و با کیفیتی ارائه می دهند؛
  • بر اساس تجربه ثابت شده است که موسسات حقوقی قدیمی تر، گاهی به دلیل اینکه موفق به جذب بالای مراجعه کنندگان شده اند، برای کاهش هزینه های خود از وکلای بی تجربه استفاده می کنند که هزینه های نهایی خود را کاهش داده و به سود بیشتری دست پیدا کنند.

کلام پایانی ما

مهاجرت به کشورهای مختلف و گاهی ایالت های مختلف یک کشور قوانین خاص خود را دارد. برای مهاجرت به ایالت های مختلف آمریکا از جمله لوئیزیانا روش های مختلفی وجود دارد. مهاجرت از طریق ویزای تحصیل، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق ازدواج با فرد تابعه یک کشور و مهاجرت از طریق طرح اسپانسرشیپ از راه های مختلف مهاجرت به ایالت لوئیزیانا هستند.

مهاجرت از طریق هر کدام از این روش ها نیز قوانین خاص خود را دارد. مشورت با بهترین وکیل مهاجرت در لوئیزیانا به فرد کمک می کند که در کوتاه ترین زمان ممکن و از مسیرهای قانونی موفق به مهاجرت شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.