وکیل مهاجرت در ایندیانا

0

وکیل مهاجرت در ایندیانا • بهترین وکلای مهاجرت ایندیانا • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

مهاجرت به آمریکا و انواع ویزای مهاجرتی آن معمولا یکی از بیشترین جستجوهای اینترنتی را به خود اختصاص می‌دهد. ایالت‌های مختلف این کشور همواره از مقصدهای همیشگی افراد خواستار مهاجرت در سراسر دنیا هستند. یکی از ایالت‌های هدف در این کشور ایالت ایندیاناست. بدیهی است که مهاجرت به هر کشوری قوانین خاص خود را دارد. آگاهی از این قوانین به افراد کمک می‌کند که سریع‌تر و راحت‌تر مقدمات مهاجرت آن‌ها فراهم شود. انتخاب وکیلی باتجربه و متعهد قبل از هرگونه اقدامی برای مهاجرت ضروریست. اما افراد باید مراقب باشند که در انتخاب وکیل راه را به اشتباه نروند.. لطفا برای آشنایی بیشتر با بهترین وکیل مهاجرت در ایندیانا این مقاله را مطالعه کنید.

لیست وکیل مهاجرت در ایندیانا

بهترین وکیل مهاجرت در ایندیانا: دومین ایالت در صنعت خودروی آمریکا

ایالت ایندیانا از ایالت‌های غرب میانه کشور آمریکاست. پایتحت این ایالت شهر ایندیاناپولیس نام دارد. این ایالت از سمت شمال توسط ایالت میشیگان و از سمت جنوب و جنوب غربی نیز توسط ایالت کنتاکی احاطه شده است. در سمت شمال غرب ایندیانا، دریاچه میشیگان قرار دارد که این ایالت را به ایالت میشیگان مرتبط می‌کند. ایالت ایلینوی نیز در سمت غرب این ایالت واقع شده است.

ایندیانا با مساحتی حدود ۹۴ هزار کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۶ میلیون و هشتاد هزار نفر، در زمینه صنعت خودرو در رده دوم در بین ایالت های مختلف آمریکا قرار دارد. بر اساس آمارهای رسمی از هر ۵ نفر ۱ نفر در این ایالات در تولید صنایع وابسته به خودرو کار می‌کند. این ایالت تولید کننده ذرت، مرغ، سویا و پاپ کورن است و از نظر تولید محصولات کشاورزی در رده ۱۰ کشور آمریکا قرار دارد.

ایندیانا به پایتخت پل پوشیده جهان شهرت دارد؛ زیرا حدود صد پل سرپوشیده تاریخی در این شهر وجود دارد. این ایالت هزاران سال محل سکونت بومیان مختلف سرخپوست و هندی بوده است.

مزایای داشتن وکیل در اقدام برای مهاجرت

داشتن وکیلی با تجربه و دانش کافی در اقدام برای مهاجرت مزایای بسیار زیادی دارد. در صورتی که شما بهترین وکیل مهاجرت در ایندیانا را طی انجام مراحل مهاجرت در کنار خود داشته باشید، او با توجه به تجربه خود اطلاع کافی در رابطه با مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ایندیانا در اختیار شما قرار می‌دهد.

با توجه به اینکه وکیل تجربه و دانش کافی در این زمینه دارد، مقدمات سریع‌تر طی شده و زودتر به هدف مد نظر خود می‌رسید.

با سپردن کارها به وکیل شما این اطمینان را دارید که کارها کاملا به‌صورت قانونی انجام خواهد شد و اصلا نیازی به فکر کردن به مهاجرت‌های غیرقانونی و دردسرهای آن نخواهید داشت. وکیل با تسلطی که به قوانین مهاجرت به ویژه مهاجرت به مقصد مورد نظر شما دارد، راه حل‌های قانونی برای برداشتن موانع را نیز به خوبی می‌داند. به این ترتیب تمام کارها مطابق قانون طی خواهد شد و این موضوع سبب ایجاد آرامش و امنیت خاطر شما می‌شود.

بهترین وکیل مهاجرت در ایندیانا و تعهد دو طرفه

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که وکیل مهاجرت متعهد است که مقدمات مهاجرت را به‌گونه‌ای انجام دهد که در نهایت موکلش موفق به مهاجرت شود. در حالی که این باور عموم، باوری اشتباه است. بهترین وکیل مهاجرت در ایندیانا یا هر کدام از ایالت‌های دیگر آمریکا متعهد است که مراحل و کارها را به‌درستی انجام دهد. و در صورتی که دچار اشتباه در انجام مراحل شود و اشتباه او به اثبات برسد، او موظف به پرداخت غرامت به موکل خود است.

در صورتی که مراحل کار به‌صورت صحیح و کاملا قانونی توسط وکیل انجام شود؛ اما در نهایت به دلایل مختلف پرونده توسط کشور مقصد رد شود، وکیل تنها موظف است که هزینه دریافتی را به موکل خود بازگرداند.

در قراردادهای وکالتی تنها موکل متعهد به پرداخت مبلغ به وکیل است. مبلغ وکالت نیز بسته به نوع مهاجرت، تعداد افراد خانواده، کشور مقصد و تجربه وکیل متفاوت خواهد بود.

تجربه وکیل مهاجرت ایرانی چه تاثیری در روند کار دارد؟

همان‌طور که در بخش بالا بیان شد یکی از عوامل موثر در هزینه وکالت تجربه وکیل است. هرچقدر تجربه وکیل بالاتر باشد، هزینه دریافتی نیز بیشتر خواهد بود.

تجربه وکیل سرشناس شانس موفقیت پرونده را بالا می‌برد. علاوه بر دانش وکیل تجربه نیز بسیار مهم است. بسیاری از نکات و جزئیات ظریف و دقیق وجود دارد که در سایه تجربه بالا به‌دست می‌آید.

البته این نکته را باید همواره به یاد داشته باشیم که بخش اصلی تصمیم به عهده کشور مقصد و آفسیر مرتبط با پرونده است. وکیل هیچ گاه نمی‌تواند به شما تضمین صد درصدی بدهد. اگر وکیلی این ادعا را داشت که صد درصد پرونده شما را به نتیجه نهایی می رساند، بهتر است کمی تامل کنید.

وکیل مهاجرت علاوه بر دانش آکادمیک، باید چندین سال در رابطه با مهاجرت به آمریکا و ایالت ایندیانا تجربه داشته باشد. شما از ابتدای کار باید به دنبال وکیلی باشید که در رابطه با مهاجرت دارای مدارک مرتبط باشد. با بررسی رزومه کاری وکیل مشخص می‌شود که در او در زمینه مهاجرت تخصص کافی دارد یا خیر.

شفافیت وکیل بسیار مهم است

یکی از ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در ایندیانا، شفافیت در مراحل انجام کار است. او در تمام مراحل کار موکل خود را در جریان کارها می‌گذارد. اساسا وکیلی که مراحل کار را به‌صورت قانونی انجام می‌دهد، در کارهای خود شفافیت دارد و دلیلی برای پنهان کاری نمی‌بینید.

مشکلات عدم مراجعه به وکیل مهاجرت

همان‌طور که انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ایندیانا مزایای بسیار زیادی دارد، در صورتی که در انتخاب وکیل مهاجرت دقت کافی نشود، ممکن است با مشکلات مختلفی به شرح زیر روبرو شوید:

  • در صورت عدم صحت مدارک ارسالی ممکن است به مدت چند سال از درخواست مهاجرت محروم شوید؛
  • ممکن است وکیل روش درستی را برای مهاجرت انتخاب نکند و در نتیجه به نتیجه دلخواه خود نرسید؛
  • در صورتی که به دلیل بی تجربگی وکیل یا انتخاب روش های نادرست صلاحیت شما چندین بار رد شود، امتیاز و شانس شما برای مهاجرت کاهش می یابد؛
  • وکیلی مهاجرت که تخصص و تجربه کافی نداشته باشد، توانایی کافی در قانع کردن آفیسر پروند نخواهد داشت. این موضوع به معنای بازماندن شما از مهاجرت است.

پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت در ایندیانا

در بخش‌های قبلی ضرورت انتخاب وکیل مهاجرت خوب، مزایای بهره‌مندی از وکیل متعهد و باتجربه و نیز مشکلات ناشی از سپردن کار به وکلای غیرمتخصص بیان شد.

برای پیدا کردن وکیل خوب باید به موسسه مهاجرتی معتبر و باسابقه مراجعه کرد. لیست موسسه‌های مهاجرتی تایید شده هر سال در سایت وزارت کار و رفاه اجتماعی و نیز وبگاه وزارت برای اطلاع متقاضیان قرار داده
می‌شود.

در گام بعدی باید به سایت موسسه مد نظر مراجعه کرده و سوابق تحصیلی و کاری وکلا بررسی شود. در جلسه اولیه مشاوره و صحبت با وکیل تا حد زیادی با او آشنا خواهید شد.

کلام پایانی

تصمیم به مهاجرت یکی از تصمیات چالش برانگیز و مهم در زندگی هر فردی است. در صورتی که افراد پس از حل چالش‌ها و مسائل مختلف تصمیم به مهاجرت گرفتند، اولین اقدام انتخاب وکیل متخصص و متعهد است. در این مقاله مزایای بهره‌مندی از بهترین وکیل مهاجرت در ایندیانا بیان شد.

افراد باید در انتخاب وکیل نیز دقت نظر کافی داشته باشند. درغیر اینصورت نه‌تنها به هدف خود نمی‌رسند، بلکه شاهد مشکلات دیگری از قبیل محرومیت موقتی یا دائمی از مهاجرت یا به تعویق افتادن مهاجرت خواهند بود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.