وکیل مهاجرت در دلاور

وکیل مهاجرت در دلاور • بهترین وکلای مهاجرت دلاور • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

ایالت دلاور(Delaware) در شمال شرقی کشور آمریکا قراردارد و بخشی از سواحل اقیانوس اطلس را به خود اختصاص می‌دهد. این ایالت با آب و هوای مدیترنه‌ای که دارد در سال‌های اخیر جز یکی از مقصدهای مهم برای مهاجرین به کشور آمریکا شده است.

لیست وکیل مهاجرت در دلاور

هر ساله تعداد نفرات بسیاری خواهان مهاجرت به کشور آمریکا هستند که در این رقابت کسانی که روند مهاجرتی خود را با بهترین وکیل مهاجرت در دلاور پشت سر می‌گذارند پیروز خواهند شد. ما را تا پایان این متن همراهی کنید که علت پیروزی این افراد را بدانید و در نهایت تجربه شیرین آن ها را برای خود رقم بزنید.

با ایالت دلاور بیشتر آشنا شوید

نام ایالت دلاور برگرفته از رودی است که در این ایاالت واقع شده است. این ایالت در شمال شرقی کشور امریکا قرار دارد. دلاور از شمال با ایالت پنسیلوانیا، از جنوب و غرب با ایالت مریلند، از شرق نیز توسط اقیانوس آرام و ایالت نیوجرسی احاطه شده است.

دلاور دومین ایالت کوچک امریکا است که از نظر تراکم جمعیت مقام هفتم را کسب می‌کند. همسایگی با اقیانوس اطلس موجب آب و هوای معتدل آن شده است و جز مناطق نیمه گرمسیری مرطوب محسوب می‌شود. با این حال در برخی از شهرهای این ایالت بارش برف نیز دیده شده است.

از لحاظ اقتصادی دلاور رتبه نهم را در بین ایالت های دیگر امریکا کسب کرده و نرخ بیکاری آن در حدود 3.7 درصد محاسبه شده است. بیشترین استخدام در این ایالت در حوزه‌های زیر صورت گرفته می‌شود.

 • دولت
 • آموزش
 • بانک
 • شیمیایی، دارویی و فناوری
 • مزرعه داری
 • خرده فروشی

دلاور به طور کلی به سه شهرستان تقسیم می‌شود که از شمال به جنوب به ترتیب نیوکاسل، کنت و ساسکس این ایالت را تشکیل می دهند. همان طور که مشخص است دلاور در میان مابقی ایالت‌ها کمترین تعداد شهرستان را دارا است.

سواحل زیبای دلاور، زندگی شبانه شهری، جذابیت‌های هنری، زیبایی‌های شهری این ایالت و بسیاری از موارد دیگر موجب جذب گردشگرانی از سراسر امریکا و دنیا می‌شود.

کالج و دانشگاه‌ها

با توجه به دانشگاه‌ها و کالج‌های معتبر در این ایالت، دلادو گزینه‌ای مناسب برای مهاجرت تحصیلی محسوب می‌شود. دانشگاه‌ها و کالج‌های این ایالت به شرح زیر هستند.

 • کالج هنر و طراحی دلاور
 • دانشگاه ایالتی دلاور
 • کالج علوم اجتماعی و فناوری دلاور
 • دانشگاه درکسل در ویلمینگتون
 • کالج گلدن-بیکام
 • دانشگاه دلاور
 • کالج وزلی
 • دانشگاه مدرسه حقوق ویدنر
 • دانشگاه ویلمینگتون

چرا به وکیل مهاجرت در دلاور احتیاج دارید؟

آمریکا که با شعار کشور تحقق آرزوها در سالیان پیش توسط مهاجرین ساخته شد. در طی سال‌های متوالی به طور گسترده‌ای پیشرفت کرد و توانست رضایت و رفاه ساکنینش را تامین کند. از این رو با وجود گذشت سال‌ها از کشف و تاسیس این کشور همچنان مهاجران بسیاری کشور خود را به مقصد آمریکا ترک می‌کنند. با توجه به تعداد بسیار این مهاجرین، امریکا با وضع قوانینی سخت و البته پیچیده تنها درصدی از این مهاجرین را پذیرش می‌کند.

درصد کم پذیرفته شدگان را مهاجرانی تشکیل می‌دهند که به طور کامل با قوانین و مقررات مهاجرتی این کشور آشنا باشند. از این رو با توجه به حجم بالا و مقرارات پیچیده در صورتی که از بهترین وکیل مهاجرت در دلاور راهنمایی بگیرید، درصد پذیرش خود را افزایش خواهید داد.

شما با کمک وکیل مهاجرت در کمترین زمان ممکن و با پایین‌ترین هزینه روند مهاجرت و پذیرش خود را پشت سر خواهید گذاشت. وکلای مهاجرتی به تمامی قوانین و نحوه پر کردن فرم‌ها تسلط دارند و شما را تا اخرین مرحله مهاجرت همراهی خواهند کرد.

ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در دلاور چیست؟

حال که به اهمیت و لزوم یافتن وکیل مهاجرت پی بردید، قصد داریم شما را در خصوص انتخاب و یافتن بهترین وکیل  مهاجرتی در دلاور کمک کنیم. در واقع وکیلی به عنوان بهترین شناخته می‌شود که ویژگی و مشخصات مطرح شده در متن زیر را دارا باشد.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در دلاور شناخت کامل او از تمامی مسائل سیاسی و اقتصادی کشور مقصد است. او باید بتواند با توجه به شرایط زندگی شما بهترین شهر را برای سکونتتان انتخاب کند.

بهترین وکیل مهاجرت کسی است که با انواع مختلف مهاجرت از قبیل مهاجرت تحصیلی، پناهندگی، کاری، سرملایه گذاری، خرید ملک و… آشنا بوده و به تمامی قوانین مربوط به آن تسلط کامل داشته باشد. او باید شما را به نحو صحیح در پر کردن فرم‌ها تا پایان کار حمایت کند و رزومه و پرونده شما را به طوری تنظیم کرده که درصد قبول پذیرش شما بالا برود.

بهترین وکیل با توجه به ویژگی‌های ممتازی که دارد در امریکا نیز از وجه حقوقی بالایی برخوردار می‌شود، رزومه کاری قوی دارد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرونده‌ها به طور موفقیت آمیزی به اتمام می‌رساند.

با توجه به مطالب گفته شده ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با پیگیری پرونده‌های سابق او به میزان تسلط و توانایی وکیل مد نظرتان در زمینه مهاجرتی پی ببرید.

به کدام وکیل مهاجرت اعتماد کنیم؟

با توجه به حضور و فعالیت گسترده کلاهبردارانی در قالب وکلای مهاجرتی، اعتماد به وکیل‌ها به ظاهر کار سختی محسوب می‌شود، اما در واقع با در نظر گرفتن چند گزینه و معیار با خیال راحت می‌توانید وکیلی مناسب و قابل اعتماد را انتخاب کنید.

برای سنجش صحت ادعای وکلا در وهله اول کارت عضویت در انجمن وکلا را از او بخواهید. همچنین با احراز هویت و پیگیری شماره وکالت از انتخاب خود مطمئن شوید. یکی از موارد دیگری که در انتخاب وکیل باید در نظر داشته باشید مدرک تحصیلی اوست. تنها وکلایی با مدرک حقوق بین الملل در زمینه مهاجرت مجوز فعالیت دارند.

وکلایی را انتخاب کنید که در دو کشور مبدا و مقصد مجوز وکالت داشته باشند. با استعلام از هر دو کشور به راحتی به این نکته پی خواهید برد. تعداد مقالات ثبت شده در سایت‌های معتبر بین المللی نیز از دیگر مواردی است که میزان توانایی و علم وکلا را نشان می‌دهد.

در این بین به وکیل‌هایی که با ادعا داشتن آشنا و معرف در سفارت به شما وعده می‌دهند اعتماد نکنید. از نظرات سایت Martindale  نیز برای انتخاب مطمئن‌تر خود استفاده کنید.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در دلاور

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در دلاور به متغیرها و موارد متعددی وابسته است و مقدار ثابتی ندارد. میزان ارزش دلار از مهم‌ترین فاکتورهایی است که بر حق الزحمه وکلا تاثیر می‌گذارد. پرونده شما نیز از جهت پربار بودن یا ضعیف بودن آن میزان هزینه بهترین وکیل مهاجرت در دلاور را تعیین می‌کند. مسلماً هر چه یک پرونده قوی‌تر باشد میزان زمان کمتری را به خود اختصاص می‌دهد و به دنبال آن حق الزحمه وکیل نیز کمتر می‌شود.

هر یک از انواع مهاجرت‌ها پروسه به خصوص خود را دارند و با توجه به پروسه و زمانی که نیازمند است میزان هزینه وکیل مهاجرت مشخص خواهد شد.

نکاتی که شما را از دام کلاهبرداران درامان نگاه می‌دارد

 • برای رهایی از کلاهبردارانی که در زمینه مهاجرت فعالیت می‌کنند نکات زیر را در نظر بگیرید.
 • در ابتدا از او مدرک فارغ التحصیلی و همچنین کارت عضویت در کانون وکلا را بخواهید. احراز هویت را نیز در نظر داشته باشید و تا قبل از اثبات صحت ادعاهایش اطلاعاتی به او ندهید.
 • هزینه‌ها را به حساب اصلی او یا شرکتش بریزید و در قبال آن از او فیش یا قبضی مهر شده تحویل بگیرید. به هیچ وجه به شماره حساب‌های ناشناس پولی واریز نکنید.
 • شماره تلفن و محل دقیق دفتر او را بدانید و در طول فرایند مهاجرت کار او را پیگیری کنید و جویا روند کاری خود باشید.

با رعایت نکات گفته شده درصد کلاهبرداری چنین افرادی را به صفر می‌رسانید و با اطمینان کارهای مهاجرت خود را انجام خواهید داد.

مزیت انتخاب بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در دلاور

کسانی که از کشور ایران قصد مهاجرت به دلاور را دارند بهتر است که از وکیلی ایرانی برای طی کردن روند مهاجرت خود راهنمایی گیرند.

در واقع یکی از فاکتورهای بهترین وکیل مهاجرت در دلاور برای ایرانیان وکیل ایرانی است که هم زبان و هم وطن آن‌ها محسوب می‌شود و با صمیمت و دلسوزی بیشتری روند مهاجرت را برای آن‌ها طی می‌کند. او هم فرهنگ مهاجرین ایرانی است و با توجه به نیازهای آنان بهترین شهر را برای اقامتشان در دلاور انتخاب می‌کند.

پیشنهادی عالی برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در دلاور

مهاجرت به دلیل‌های مختلفی صورت می‌گیرد که در تمامی آن‌ها اضطراب و استرس ناشی از ترک وطن و ورود به کشور جدید با فرهنگ و عقاید جدید و متفاوت وجود دارد. از این رو با انتخاب نادرست یا عدم انتخاب وکیلی مهاجرتی میزان اضطراب خود را افزایش ندهید.

با یافتن بهترین وکیل مهاجرت در دلاور علاوه بر اینکه هزینه‌های خود را کاهش می‌دهید در مدت زمان کمتری پذیرش خود را انجام خواهید داد و میزان اضطراب ناشی از عدم پذیرش را کاهش می‌دهید.

Comments are closed.