وکیل مهاجرت در کلگری

0

وکیل مهاجرت در کلگری • بهترین وکلای مهاجرت کلگری • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

مهاجرت تصمیمی سخت است که انجام آن شامل مراحل پیچیده ای است. با این وجود عده زیادی هستند که در رویای زندگی در شهر ها و کشورهایی با امکانات بهتر به سر می برند و برای اجرایی شدن رویایشان تلاش می کنند. کلگری یکی از شهرهای کشور کانادا است و ما در این متن قرار است به افرادی که  قصد مهاجرت به این نقطه از کانادا را دارند، ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت در کلگری را معرفی کرده و به این شکل آن ها را در این امر مهم یاری کنیم.

داشتن وکیل مهاجرت برای اقدام به این کار، ضروری نیست. اما با توجه به این موضوع که پرونده های مهاجرتی اغلب پیچیدگی های زیادی دارند و اگر شما زبان مقصد مهاجرت را به خوبی فرا نگرفته باشید یا آشنایی مختصری با پرونده های حقوقی مهاجرتی نداشته باشید، ممکن است شکست بخورید. این شکست نه تنها به معنی عقب افتادن زمان مهاجرت شماست، بلکه ممکن است به معنای شکست کامل و عدم موفقیت در مهاجرت باشد. از این رو کمک گرفتن از وکیلی با سابه و با تجربه که در شهر و ایالت مورد نظ ر شما فعالیت دارد، امری عاقلانه محسوب خواهد شد.

در ادامه متن پس از معرفی اجمالی شهر کلگری، حول محور اصلی این مقاله بحث خواهیم کرد.

معرفی شهر کلگری کانادا

کلگری یکی از شهرهای ایالت آلبرتای کانادا است که به عنوان چهارمین شهر بزرگ در کانادا شناخته می شود. جمعیت این شهر بالغ بر یک میلیون و سیصد هزار نفر است که در مساحت هشتصد و بیست و پنج کیلومتر مربعی آن جای گرفته اند.

آب و هوای این شهر معمولا آفتابی است، اما وزش باد در آن جا امری طبیعی به حساب می آید. دمای این شهر در گرمترین ماه های سال به 16 درجه سانتی گراد و در سردترین آن ها به -7 درجه می رسد. با این حال زمستان های طولانی و تابستان هایی کوتاه یکی از مهم ترین ویژگی های آب و هوایی این شهر است.

به دلیل وجود مدارس زیاد و جذابیت های اسن شهر، همچنین ارزان تر بودن زندگی در آن نسبت به تورنتو و ونکوور، سالانه مهاجرین زیادی برای سکونت در این شهر اقدام می کنند.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در کلگری

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در کلگری با توجه به مواردی که در پیشرفت پرونده مهاجرتی نقش دارند، تعیین می شوند. این موارد عبارتند از:

  • تجربه وکیل مهاجرت: واضح است که هرچه تجربه وکیل مورد نظر شما در امر مهاجرت بالاتر باشد و پرونده های مهاجرتی مختلف بیشتری را به سرانجام رسانده باشد، قابل اعتماد تر خواهد بود و این موضوع بر هزینه ای که از شما دریافت می کند تاثیر گذار خواهد بود.
  • کشور و ایالت مورد نظر: با توجه به سختگیری های مهاجرتی کشور و ایالتی که شما قصد مهاجرت به آن را دارید، دستمزد وکیل های مهاجرت متفاوت خواهد بود. به این نکته توجه داشته باشید که پیشبرد پرونده های مهاجرتی در کشورهای سخت گیر بسیار پیچیده تر از کشورهایی خواهد بود که پذیرای مهاجرین خارجی هستند.
  • نوع مهاجرت: مهاجرت انواع مختلفی دارد و بر اساس همین تفاوت، پرونده های مهاجرتی نیز در میزان پیچیدگی تفاوت هایی دارند. بر اساس این که مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ثبت شرکت، پناهندگی و … را انجام می دهید، دستمزدی که به وکیل خود می پردازید متفاوت خواهد بود.
  • قیمت دلار: نکته دیگری که در دستمزد پرداختی شما به وکیل مورد نظرتان اهمیت دارد، قیت دلار است. در صورتی که شما بخواهید پول های خود را از ریال به دلار تبدیل کرده و هزینه وکیل را بپردازید، ممکن است تحت تاثیر نوسانات ارزی و قیمت دلار، لازم باشد که هزینه بیشتری را نسبت به آنچه در نظر داشتید، بپردازید.
  • و غیره.

مسائل دیگری نیز در دستمزد بهترین وکیل مهاجرت در کلگری تاثیرگذار هستند. اما موارد ذکر شده از مهمترین آن ها به شمار می روند.

یافتن وکیل مهاجرت قابل اعتماد

با توجه به این که مهاجرت به کانادا داوطلبان و درخواست کنندگان زیادی دارد، برخی از افراد سودجو اقدام به کلاهبرداری های بزرگی از افراد متقاضی مهاجرت به این کشور کرده اند. برای این که در دام این کلاهبرداران شیاد نیفتید، لازم است نکاتی را از قبل بدانید و بر اساس آن ها وکیل مهاجرت خود را انتخاب کنید.

وکیل خود را از طریق موسسه های مهاجرتی قانونی بیابید

موسسه های مهاجرتی قانونی که در کشورمان فعالیت دارند، اسامی وکلای رسمی فعال در ایالات مهاجر پذیر را دارند. با کمک گرفتن از این موسسه ها قادر خواهید بود که اسامی چند مورد از وکلای فعال در شهر مقصد خود را یافته و پس از تحقیق، یکی از آن ها را انتخاب کنید.

تحقیق کردن و پرس و جو

یکی از بهترین راه ها برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در کلگری این است که از دیگران سوال کنید. کسانی که تجربه مهاجرتی داشته اند یا کسی از آشنایانشان به تازگی مهاجرت کرده است، ممکن است در این مسیر بتوانند شما را یاری دهند.

استعلام دفتر وکالت از طریق سایت وزارت کار ایران

اگر وکیلی که انتخاب کرده اید، به عنوان وکیلی رسمی در ایران انتخاب شده باشد، باید دفتر وکالت او در سیستم و سایت وزارت کار ایران به ثبت رسیده باشد. شما قادر خواهید بود که به راحتی و بدون پرداخت هزینه ای خاص با جستجو کردن وکیل در سایت وزارت کار ایران، به صحت اطلاعاتی که به شما داده است، دست یابید.

اعتماد نداشتن به تبلیغات رسانه ای

در حالی که تبلیغات گسترده ای برای برخی وکلای مهاجرت در سراسر کشور و به خصوص کانادا انجام می شود، برخی از این افراد ممکن است حتی وکیل نباشند. آن ها نه تنها نمی توانند کمکی در جهت مهاجرت شما کنند، بلکه ممکن است نقشه کلاهبرداری از شما را کشیده باشند. در نتیجه به تبلیغات رسانه ای اهمیت زیادی ندهید و خودتان برای تحقیق دست به کار شوید.

بررسی رزومه و مجوزهای فعالیت وکیل

از وکیل مورد نظر خود بخواهید نمونه ای از رزومه و مجوزهای فعالیت خود را در اختیار شما بگذارد. با دیدن این مدارک تا حد زیادی خیالتان از بابت این که بهترین وکیل مهاجرت به کلگری را انتخاب کرده اید، آسوده خواهد شد.

چگونه جلوی کلاهبرداری افراد سودجو را بگیریم؟

همان طور که در قسمت بالا بیان کردیم، کافیست کمی آگاهی خود را در مورد این مسئله بالا ببرید و از وکیل خود بخواهید که به شما اطمینان دهد. وکیل های حرفه ای و کاربلد هر طور شده با ارائه مدرک، ضمانت و … اعتماد شما را جلب خواهند کرد. با این حال بهتر است خودتان از طریق تحقیق سوابق وکیل مورد نظرتان را بررسی کرده و از توانایی او اطمینان حاصل کنید.

چگونگی یافتن بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری کانادا

برای این که بهترین وکیل مهاجرت در کلگری که ایرانی تبار باشد را انتخاب کنید، باید مسائلی را در نظر داشته باشید که در ادامه بخشی از آن ها را عنوان می کنیم.

  • وکلای مهاجرت که در ایران نیز اعتبار و حق فعالیت دارند، باید هم در ایران و هم در کلگری، دفتر مهاجرتی یا وکالتی ثبت شده داشته باشند.
  • توجه داشته باشید که یک وکیل مهاجرت خوب به هیچ عنوان به بهانه های مختلف پرونده مهاجرتی شما را به تاخیر نخواهد انداخت. وکیل مهاجرت قابل اعتماد به محض در دست گرفتن پرونده شما، شروع به دنبال کردن امور مهاجرتی کرده و تا زمان موفقیت پروند، گزارش مرتب از کارهای خود را به شما خواهد داد.
  • بهتر است بیش از هر چیز به توانایی او اعتماد کنید. اما روابط وکیل منتخب خود را با وکلای کلگری نیز حائز اهمیت قرار دهید. اگر وکیل شما با وکلای کانادایی در ارتباط باشد، در صورت به وجود آمدن هر نوع مسئله ای در روند پرونده های مهاجرتی، می تواند با کمک گرفتن از آن ها مسئله را به سرعت حل کند.
  • و غیره.

این موارد جزو مهم ترین نکاتی بودند که شما را در این امر یاری خواهند داد. سعی کنید با همه توان خود به تحقیق در مورد وکیل های مهاجرت بپردازید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.