وکیل مهاجرت در ونکوور

وکیل مهاجرت در ونکوور • بهترین وکلای مهاجرت ونکوور • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

هر مهارتی که بلد باشید، برای مهاجرت به کانادا به بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور نیاز خواهید داشت. این وکیل به شما در به عمل رساندن امورات مهاجرت کمک شایانی خواهد کرد. ونکوور از آن دسته شهرهای دنیا به حساب می‌آید که مهاجران زیادی را به خود اختصاص داده است.

لیست وکیل مهاجرت در ونکوور

مهاجرت به کشوری همچون کانادا روش ها و رسومات خاص خود را دارد. شما برای اینکه به نتیجه بهتر و مورد قبولی برسید، کافیست به دنبال وکیل خبره در این حوزه بگردید. کانادا کشوری توسعه یافته و مهاجرپذیر است حتی با وجود شیوع ویروس همه گیر کرونا و تمامی محدودیت‌های موجود در هر کشور، کانادا پذیرش مهاجر را متوقف نکرد.

هر دلیلی که برای مهاجرت به کانادا داشته باشید، این کشور بهترین مقصد برای شماست. دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی و سایر امکانات ویژه موجود در این کشور، آن را به یکی از بهترین کشورها برای تحصیل و زندگی تبدیل کرده است.

در این مقاله در تلاش هستیم که تمامی راهنمایی‌های لازم جهت یافتن بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور را برای شما شرح دهیم؛ بنابراین تا ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

چرا باید از بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور کمک بگیریم؟

اگر شما نیز همانند سایر افراد قصد مهاجرت قانونی به کشوری مانند کانادا را دارید، آما در زمینه مهاجرت و قوانین آن اطلاعات کافی ندارید، لازم است از بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور کمک بگیرید. وکیل مهاجرت با برخورداری از دانش و تخصص کافی در زمینه مهاجرت، شما را به بهترین شکل در این زمینه راهنمایی می‌کند. این وکیل با پذیرش وکالت کلیه کارهای مهاجرتی شما، تا پایان روند مهاجرت کنار شما خواهد بود. انتخاب یک وکیل مهاجرت کاردرست و باتجربه تاثیر بسزایی در مهاجرت شما خواهد داشت.

مهاجرت به کانادا دشواری‌های خاص خود را دارد. آگاهی از قوانین کشور کانادا و تسلط کامل بر برنامه‌های مهاجرتی کمک می‌کند که مسیر مهاجرت شما راحت‌تر و سریع‌تر طی شود و شما درگیر مشکلات مختلف نشوید. همچنین کمک گرفتن از یک وکیل خبره از رد درخواست مهاجرت شما نیز می‌کاهد.

آشنایی با ونکوور قبل از مهاجرت به آن

آگاهی از آب و هوای ونککور قبل از مهاجرت به آن، یکی از مهم‌ترین موارد در زمینه مهاجرت است. ونکوور بزرگترین شهر کلمبیا است که به دلیل برخورداری از امکانات رفاهی، تحصیلی، جاذبه‌های گردشگری، اشتغال متعدد و همچنین آب و هوایی مناسب مورد توجه متقاضیان زیادی قرار گرفته است.

ونکوور به عنوان یکی از پنج شهر برتر دنیا از لحاظ کیفیت و قابلیت زندگی انتخاب شده‌ است. ونکوور جزو گرم‌ترین شهرهای کانادا در زمستان است. آب‌ و هوای این شهر بر اساس استانداردهای کانادایی معتدل است و در دسته اقلیم اقیانوسی یا ساحل دریایی غربی قرار می‌گیرد.

در طول فصل تابستان، دمای مناطق داخلی ونکوور به مراتب بالا می‌رود. این کشور به‌طور متوسط، خنک‌ترین تابستان را در میان تمام کلان‌شهرهای کانادایی دارد.

دانشگاه‌ها و مراکز علمی ونکوور

ونکوور نیز همانند سایر شهرهای دنیا، از دانشگاه‌های بزرگ و معتبری برخوردار است که هر ساله حدود 11000 دانشجو برای ثبت نام در این دانشگاه‌ها داوطلب می‌شوند. این شهر بیش از ۷۶ مدرسه ابتدایی، ۱۸ دبیرستان، ۷ مرکز سوادآموزی برای بزرگسالان و دو مدرسه آموزش از راه دور دارد.

۵ دانشگاه عمومی در ونکوور وجود دارد. بزرگترین دانشگاه‌های ونکوور عبارتند از دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه سایمون فریزر است. مؤسسه فناوری بریتیش کلمبیا که دو پردیس دانشگاهی در برنابی دارد، مشهورترین کالج شهر ونکوور و استان بریتیش کلمبیا در زمینه تحصیلات در رشته‌های فنی و غیر فنی به حساب می‌آید.

میزان هزینه زندگی در ونککو کانادا چقدر است؟

کانادا جزو گران قیمت‌ترین کشورها برای زندگی است. با اینکه در مقایسه هزینه‌های زندگی با شهر و کشورهایی مانند نیویورک و لندن هزینه‌ها کمی بهتر و به صرفه است. ونکوور در بین شهرهای برتر برای زندگی، جز شهرهایی با رتبه برتر قرار دارد؛ بنابراین هزینه‌ها در این شهر بالا است.

به طور کلی زندگی در ونکوور، گران است اما دستمزد نیز به همان اندازه بیشتر است؛ بنابراین بین هزینه‌ها و دستمزدها، تناسب خوبی وجود دارد. با انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور از تمامی هزینه‌های زندگی در این کشور اطلاع پیدا خواهید کرد.

انتخاب وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور چه مزایایی دارد؟

این وکیل تمام مراحل مهاجرت را با تمام دقت و تجربیاتی که دارد، طی می‌کند؛ بنابراین هیچگونه نگرانی در رابطه با مهاجرت نداشته باشید. در ادامه مزایای انتخاب وکیل ایرانی برای مهاجرت را برای شما شرح خواهیم داد.

 • پیشنهاد دادن بهترین و راحت‌ترین روش مهاجرت به کشور مدنظر شما با توجه شرایط و موقعیت آن؛
 • در اختیار قرار دادن اطلاعات در زمینه‌های کاری، تحصیلی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور خارجی؛
 • سرعت بخشیدن به روند کار مهاجرت؛
 • قانون‌مندی فرآیند مهاجرت و عدم نیاز به مهاجرت غیر قانونی؛
 • برخورداری از اطلاعات در زمینه ساعات کاری سفارت و اخذ زمان؛
 • پیگیری کامل و قانونی پرونده مهاجرت شما؛
 • تشخیص شرایطی پیچیده در پرونده مهاجرتی فرد و ارائه استراتژی و راه حل مناسب برای رفع آن و سرعت بخشیدن به پرونده؛
 • صرفه جویی در زمان و هزینه با تکیه بر دانش و تجربه وکیل مهاجرت.

بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور چه ویژگی‌هایی دارد؟

فاکتورهایی برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت وجود دارد که به شما کمک می‌کنند. در ادامه با فاکتورهای مهم وکیل مهاجرت خوب آشنا خواهید شد.

 • برخورداری از مدرک دانشگاهی و مجوز فعالیت معتبر در سطح بین الملل؛
 • دانش و تخصص کافی در زمینه مهاجرت؛
 • برخورداری از اطلاعاتی به روز در زمینه قوانین مهاجرتی و سفارتخانه ها؛
 • بهره مندی از دفتر حقوقی معتبر برای اخذ رسمی قرارداد و برقراری ارتباط؛
 • جلب اعتماد موکل با در جریان قرار دادن او از روند پیشرفت یا عدم پیشرفت پرونده مهاجرتی؛
 • ارائه بهترین روش مهاجرتی به افراد با توجه به موقعیت و شرایط آن ها؛
 • برخورداری از سابقه درخشان در زمینه مهاجرت؛
 • مسئولیت پذیری در پیگیری پرونده مهاجرتی.

Comments are closed.