وکیل مهاجرت در رودآیلند

وکیل مهاجرت در رودآیلند • بهترین وکلای مهاجرت رودآیلند • وکیل مهاجرت ایرانی در رودآیلند

ZSany - Advertise With Us Today!

یکی از مطالبی که به‌صورت مکرر در مرورگرها جست‌وجو می‌شود ” اخذ ویزا آمریکا” و شرایط مهاجرت به این کشور است. کشور آمریکا به دلایل زیادی موردتوجه مهاجران قرار می‌گیرد. یکی از ایالت‌های پرطرفدار این کشور رودآیلند است. برای داشتن اقامت قانونی و مهاجرت به این منطقه داشتن بهترین وکیل مهاجرت در رودآیلند مهم خواهد بود. اگر شما هم قصد مهاجرت به این ایالت از آمریکا را دارید، در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

لیست وکیل مهاجرت در رودآیلند

چرا مهاجرت به ایالت رودآیلند؟

بهتر است ابتدا نگاهی گذرا به این ایالت بیندازیم. ایالت رودآیلند در شمال شرقی آمریکا واقع است و یکی از 6 منطقه نیوانگلند (US New-England states) به‌حساب می‌آید. رودآیلند با ایالت ماساچوست، کانکتیکات و اقیانوس اطلس محصورشده است. این ایالت ازلحاظ مساحت کوچک، اما از تولید ناخالصی بالایی برخوردار است و این نشان از پیشرفته بودن آن دارد.

رودآیلند لقب کوچک‌ترین ایالت آمریکا را دارد و پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن پراویدنس است. در ادامه دلایلی انتخاب رودآیلند به‌عنوان مقصد مهاجرتی را بیان خواهیم کرد.

بالا بودن شاخص بهداشت و سلامت

در سال 2014 بودجه بهداشتی این ایالت به‌صورت چشمگیری افزایش یافت که این موضوع به بالا بردن شاخص‌های سلامت و بهداشت کمک شایانی کرد. باوجوداینکه رودآیلند ازلحاظ مساحت کوچک است، اما بین 50 ایالت آمریکا رتبه 15 را در حوزه سلامت و بیمه‌های درمانی دارد که نشان از جایگاه بالای آن خواهد داشت.

غذاهای عالی دریایی

ازآنجایی‌که این منطقه مرز مشترک با اقیانوس اطلس را دارد، در زمان اقامت در رودآیلند به‌راحتی می‌توانید غذاهای سالم و تازه دریایی را تهیه کنید. علاوه بر آن برخی از ایتالیایی‌های ساکن این منطقه غذاهای فوق‌العاده ایتالیایی را برای ساکنان و مسافران تهیه و به فروش می‌رسانند. با سکونت در این منطقه قطعاً از تنوع غذاهای دریایی آنجا شگفت‌زده خواهید شد.

آب‌وهوای معتدل و مرطوب

این ایالت از تعادل دمایی خوبی برخوردار است و تابستان‌هایی گرم و زمستانی سرد دارد. علاوه بر آن تابه‌حال دمایی بالاتر از 40 و پایین‌تر از منفی 7 درجه سانتی‌گراد در این منطقه به ثبت نرسیده است. همچنین در عین قرارگیری در کنار اقیانوس از موهبت باران و برف نیز بهره‌مند‌است.

بناهای تاریخی جالب‌توجه

این منطقه از تاریخ معماری جذابی بهره‌مند‌است. به‌طور مثال ساختمان ایالتی پایتخت از سنگ مرمر سفید گرجستان و گنبد آن چهارمین گنبد بزرگ دنیاست. همچنین قدیمی‌ترین کلیسا باپتیست دنیا در رودآیلند قرار دارد. علاوه بر این‌ها عمارت‌های تاریخی متعددی در این ایالت وجود دارد که برای بازدیدکنندگان جذابیت خاصی خواهد داشت.

قوانین با رویکرد حمایت از محیط‌زیست

در این ایالت مردم و دولت محلی تلاش‌های گسترده‌ای در جهت حفظ و ارتقا کیفی محیط‌زیست انجام می‌دهند. به‌طور مثال هرساله وسایل نقلیه‌ای با کمترین میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای به ناوگان حمل‌ونقل اضافه می‌شود. یکی دیگر از فعالیت دولت محلی افزایش فضای سبز شهری و تخصیص زمین‌های بلااستفاده اطراف شهر به زمین‌های کشاورزی و همچنین تشویق مردم به داشتن باغچه‌های کوچک خانگی که منجر به تغییر سبک زندگی به سمت زندگی سالم‌تر خواهد شد.

اقتصاد قوی

طبق آمار ارائه‌شده این ایالت به بهشتی برای معلمان ابتدایی بدل شده است؛ چراکه بیشترین میزان حقوق دریافتی را دارند. علاوه بر آن نرخ بیکاری در این ایالت بسیار پایین محاسبه‌شده و فعالیت‌های متفاوتی در رودآیلند به‌عنوان منبع درآمد افراد در حال جریان است.

مالیات بر درآمد قابل‌قبول

یکی از نکاتی که در زمان مشاوره با بهترین وکیل مهاجرت در رودآیلند به آن اشاره خواهد شد، مالیات بر درآمد است. در سال‌های قبل مالیات بر درآمد این ایالت از نرخ بالای 25 درصد برخوردار بود، اما با تلاش دولت محلی در سال 2019 نرخ مالیات بر درآمد به حداکثر 5.99 درصد کاهش یافت که کاهش چشمگیری بوده است.

شرایط مختلف حمل‌ونقل

این منطقه در عین کوچکی از سیستم حمل‌ونقل مناسبی برخوردار است. این سیستم شامل حمل‌ونقل ریلی، حمل‌ونقل هوایی، سیستم اتوبوس‌رانی، سیستم کشتی‌رانی و مسیرهای مخصوص اتوبوس خواهد بود. البته طی پیش‌نویسی که برای طرح‌های حمل‌ونقل در اداره حمل‌ونقل عمومی به تصویب رسید در آینده می‌توان منتظر خطوط عبور و مرور اتوبوس‌های تندرو و خطوط ریلی سبک بود.

امنیت درگرو قوانین سخت‌گیرانه

رودآیلند 9 امین ایالت امن آمریکا به‌حساب می‌آید و یکی از قوانینی که به‌صورت سخت‌گیرانه به آن اهتمام می‌ورزد قانون ممنوعیت فحشا در منطقه است. علاوه بر آن این ایالت یکی از مناطقی است که در آن حکم اعدام وجود ندارد.

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در رودآیلند

ایالت متحده یکی از کشورهای محبوب به‌عنوان مقصد مهاجرتی به‌حساب می‌آید. دلایل زیادی برای افرادی که به این کشور مهاجرت کرده‌اند وجود دارد که شامل سیستم دانشگاهی کارآمد، اقتصاد قوی و روش‌های مختلفی که به‌واسطه آن می‌توان ویزا گرفت، است.

آمریکا کشوری است که اساس آن بر پایه مهاجرت بنانهاده شده و به همین دلیل سیاست‌های آن نیز بر همین پایه استوار است. برای داشتن تجربه مهاجرتی آسان و قانونی حضور بهترین وکیل مهاجرت در رودآیلند در کنار فرد لازم خواهد بود. حال این سؤال پیش می‌آید که چه افرادی بیشتر از بقیه به وکیل مهاجرت احتیاج دارد در زیر فهرستی از این افراد آورده شده است:

  • افرادی که تجربه‌ای ناموفق در امر مهاجرت داشته و یک‌بار ریجکت شده‌اند
  • شخصی که در کشور مبدأ (ایران) جرمی مرتکب شده و سابقه کیفری دارند
  • افرادی که وقت کافی برای پیگیری مراحل و شرایط روند مهاجرت را ندارند
  • اشخاصی که دچار مشکلات جسمی هستند و توان پیگیری پرونده را به‌صورت شخصی ندارند
  • افرادی که در مورد روش‌های مهاجرت و انتخاب یکی از آن‌ها سردرگم هستند بهتر است با بهترین وکیل مهاجرت در رودآیلند مشورت کنند
  • پیدا کردن کارفرمای مناسب برای افرادی که قصد مهاجرت از طریق ویزا شغلی را دارند
  • نیاز به تمدید یا تغییر نوع آن به‌راحتی به کمک وکلای ماهر قابل انجام است
  • افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در رودآیلند را دارند، اما در مورد محل سرمایه‌گذاری سردرگم هستند
  • اشخاصی که برای دریافت ویزا تحصیلی با مشکل مواجه شده‌اند

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در رودآیلند چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

در ابتدا لازم است خاطرنشان کنیم که وکلای ایرانی بسیار موردتوجه متقاضیان مهاجرت به آمریکا هستند؛ چراکه قطعاً شرایط ایرانیان را بهتر درک خواهند کرد. خدماتی که بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در رودآیلند به مشتریان ارائه می‌کند در شرایط مهاجرت بسیار تأثیرگذار است؛ به صورتی که با داشتن اطلاعات دقیق از هدر رفت زمان جلوگیری می‌کند.

وکلای ماهر با داشتن اطلاعات دقیق از قوانین پایه و قوانین جدید کشور مقصد فرد را در جهت مسیر صحیح مهاجرت راهنمایی خواهد کرد و در تمام این مراحل همراه متقاضی خواهد بود. از دیگر خدماتی که ارائه می‌دهند راهنمایی و آشنایی روش‌های مختلف دریافت ویزا به مشتری است به‌نحوی‌که بهترین ویزا که با شرایط مشتری هم‌خوانی بیشتری دارد برای او دریافت شود. پس در زمان انتخاب وکیل مهاجرت در رودآیلند فرد ماهر و باتجربه را انتخاب کنید.

کلام پایانی

شرایط زندگی در آمریکا به صورتی است که با اندکی تلاش به‌حق واقعی خود برای زندگی خواهید رسید. علاوه بر آن تفاوت اقلیم، شرایط زندگی و گستردگی جغرافیایی دست افراد برای انتخاب محل سکونت باز گذاشته است. برای مهاجرت به ایالت رودآیلند به بهترین وکیل مهاجرت در رودآیلند نیاز خواهید داشت. مشورت با وکلای باتجربه شرایط اخذ اقامت را در مسیر صحیح قرار خواهد داد.

Comments are closed.