رستوران در ساکرامنتو

0

رستوران در ساکرامنتو • فروشگاه، مغازه، سوپرمارکت های ساکرامنتو + محصولات و مواد غذایی

ZSany - Advertise With Us Today!

بهترین رستوران ایرانی در ساکرامنتو یکی از مهم‌ترین امکانات ایرانیان مقیم خارج کشور است. کشور ایران از تنوع غذایی خاصی برخوردار است. یکی از مواردی که در ابتدای مهاجرت ممکن است برای ایرانیان سخت باشد، دوری از طعم و عطر غذای ایرانی است. در ادامه به توضیح بیشتر درباره بهترین رستوران ایرانی در ساکرامنتو می‌پردازیم.

لیست رستوران ساکرامنتو

رستوران ایرانی شهرزاد در ساکرامنتو

این رستوران باتوجه‌به تنوع غذایی که دارد، موردتوجه ایرانی‌های زیادی قرار گرفته است. این رستوران علاوه بر سرو غذاهای ایرانی، شیرینی‌ها ایرانی را نیز به شما ارائه می‌دهد که با استفاده آنها می‌توانید یاد و خاطره ایران را زنده نگه دارید.

این رستوران غذاهای دریایی بسیار خوش‌طعمی را سرو می‌کند که افراد بسیاری را به خود جذب کرده است. در ادامه می‌توان گفت؛ شما می‌توانید از سالاد و غذاهای گیاهی دیگر استفاده کنید.

همچنین این رستوران غذاهایی مانند گوشت کباب شده، خورشت، مرغ و… را نیز سرو می‌کند.

رستوران ایرانی دریا

این مجموعه یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌هایی است غذای ایرانی سرو می‌کند و در تمام سال‌های گذشته طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. در ادامه می‌توان گفت این رستوران باتوجه‌به سلیقه شما غذاهایی چون گوشت گاو سلطانی، مرغ، باقالی پلو و … را سرو می‌کند که شما به‌راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

رستوران ایرانی پرسپولیس

این مجموعه یکی از رستوران‌های موردعلاقه ایرانیان در خارج از کشور است. باتوجه‌به این موضوع می‌توان گفت، اگر به رستوران‌های سنتی علاقه دارید، این گزینه انتخاب مناسبی برای شما است که از آن می توانید استفاده کنید.

رستوران ایرانی رواق

این رستوران در سال 1998 افتتاح شد و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. در این رستوران غذاهایی مانند، مرغ و گوشت کبابی، انواع خورشت‌های مختلف و… سرو می‌شود. مورد دیگری که بهتر است به آن توجه داشته باشید، این رستوران علاوه بر غذاهای ایرانی، شیرینی‌های مختلف را سرو می‌کند که باتوجه‌به علاقه خود می‌توانید از آن استفاده کنید.

رستوران ایرانی زیتون

این مجموعه یکی از بهترین رستوران‌ها در سیاتل با امکانات فراوان است. به این موضوع توجه داشته باشید که در این رستوران غذاهای مختلفی چون انواع گوشت‌های کبابی و … سرو می‌شود و موردتوجه ایرانی‌های خارج از کشور قرار گرفته است.

محبوبیت این رستوران به حدی است که افراد زیادی را جذب خود کرده است  افراد زیادی مشتری دائم این مجموعه در سیاتل شده‌اند.

رستوران ایرانی کسرا

این مجموعه در سال 2010 افتتاح شده که در همان سال نیز توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. این رستوران مجموعه گسترده‌ای از غذاهای ایرانی را شامل می‌شود که مناسب باسلیقه خود می‌توانید انتخاب کنید.

این رستوران شامل اتاق غذاخوری و قسمت‌های دیگر جهت رفاه حال مشتریان در نظر گرفته است که این موضوع نیز به محبوبیت آن افزوده است.

محیط آرام و سنتی این رستوران همراه با موسیقی‌های اصیل ایرانی فضای بسیار صمیمی و لذت بخشی را به وجود آورده است که باتوجه‌به سلیقه و خواسته خود می‌توانید از امکانات آن بهره ببرید.

رستوران ایرانی شکارچی

این مجموعه یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌ها در خارج از کشور است. این مجموعه در سال‌های اولیه فعالیت خود توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. به این موضوع توجه کنید که این مجموعه در مراسم‌های مختلف مانند عروسی، ناهارخوری، شام‌خوری و… پذیرای شما است.

این رستوران با کادری مجرب در ساعت‌های مختلف شبانه‌روز آماده پذیرایی از شما است.

رستوران ایرانی کباب شیش

این رستوران در سال 1992 توسط خانواده بختیاری تأسیس شد. این رستوران با ارائه غذاهای خانگی و موردعلاقه ایرانیان عزیز جوی بسیار گرم و صمیمی ایجاد کرده و میزبان شما در مراسم های مختلف است.

این رستوران در سال‌هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، توانستند توجه افراد زیادی را به خود جلب کنند.

رستوران ایرانی تاج

این رستوران بسیار زیبا به شما این امکان را می‌دهد که غذاهای ایرانی موردعلاقه را در خانه تهیه کنید. این مجموعه امکاناتی چون غذاهای مختلف مانند مرغ، گوشت، خورشت … را به شما ارائه می‌دهد.

لازم به ذکر است که رستوران تاج امکاناتی مانند چای گیلان و شیرینی ایرانی نیز عرضه می‌کند که باتوجه‌به سلیقه خود می‌توانید از آن استفاده کنید.

سخن آخر

شناخت بهترین رستوران ایرانی در ساکرامنتو این امکان را به شما می‌دهد که از غذاهای ایرانی موردعلاقه خود لذت ببرید و در مهمانی و مراسم‌های مختلف از آن استفاده کنید.

شاید بتوان گفت غذاهای ایرانی یکی از مواردی است که افراد بعد از ترک ایران دلتنگ طعم و عطر آن می­شوند.

باتوجه‌به این موضوع بهتر است با شناخت ذائقه خود از امکانات رستوران‌ها با تنوع غذایی مختلف بهره ببرید. در ادامه می‌توان گفت، شناخت این رستوران‌ها برای ایرانی‌های مقیم خارج از کشور خالی‌ازلطف نیست و یاد و خاطره ایران را برای آن ها زنده می‌کند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.