رستوران در نیوپورت بیچ

رستوران در نیوپورت بیچ • فروشگاه، مغازه، سوپرمارکت های نیوپورت بیچ + محصولات و مواد غذایی

ZSany - Advertise With Us Today!

تفاوتی ندارد که در کجای دنیا زندگی کنید، در هرجایی که باشید یکی از تفریحات بیشتر مردم غذا خوردن در رستوران است؛ اما بهترین رستوران ایرانی در نیوپورت بیچ کجاست؟ با توجه به آنکه ایرانیان مهاجر زیادی در سراسر دنیا به‌ویژه لس‌آنجلس و کالیفرنیا زندگی می‌کنند، بدون شک رستوران‌های ایرانی زیادی را در شهر خود خواهید یافت؛ اما رستورانی باکیفیت چه ویژگی‌هایی دارد؟

لیست رستوران نیوپورت بیچ

اگر سال‌های زیادی است که خارج از ایران زندگی می‌کنید، بهتر است کمی غم و غصه دوری از وطن را کنار بگذارید و به همراه دوستان خود به رستورانی ایرانی بروید. با این کار نه‌تنها دوستانتان را با فرهنگ ایرانیان آشنا کرده‌اید، بلکه چند غذای لذیذ و خوشمزه را نیز خورده‌اید. در این مقاله قصد داریم با شرح دکوراسیون انواع رستوران ایرانی شما را تشویق کنیم که هر یک از روزهای آخر هفته را به یکی از این رستوران‌ها بروید و جای ما را خالی کنید.

بهترین رستوران ایرانی در نیوپورت بیچ چه ویژگی‌های ظاهری دارد؟

نیوپورت بیچ یکی از شهرهای ساحلی و گردشگری کالیفرنیاست که بیش از 100 هزار نفر جمعیت دارد. این شهر زیبا سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشاند؛ از این‌ رو احتمالاً باید رستوران‌های متنوعی را داشته باشند.

ایرانیان هنرمند و خوش‌ذوق نیز برای آنکه فرهنگ و آداب‌ و رسوم خود را به گردشگران خارجی نشان دهند، رستوران‌های متنوعی را در این شهر راه‌اندازی کرده‌اند که بدون شک از کیفیت بالایی برخوردار هستند. با این حساب اگر به دنبال این هستید که به بهترین رستوران ایرانی در نیوپورت بیچ بروید، باید بدانید که این رستوران‌ها ویژگی‌های خاصی دارند که در زیر به شرح برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

دکوراسیون‌های خاص و جذاب

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فردی که اغلب رستوران‌های ایرانی در خارج از کشور دارند، تفاوت دکوراسیون‌های آن‌هاست. به‌طورکلی رستوران‌های ایرانی به چند دسته مختلف ازنظر ظاهر تقسیم می‌شوند که به شرح زیر هستند:

  • کلاسیک و مدرن؛
  • سنتی؛
  • دکورهایی با فضای خانه؛
  • دکورهای محلی.

در ادامه هر یک از این دکوراسیون‌ها را به‌طور مختصر توصیف می‌کنیم. بدون شک اگر دوستان خارجی خود را به هر یک از رستوران‌های ایرانی ببرید، به‌طور حتم آن‌ها را از دوستداران غذا و فرهنگ ایرانی کرده‌اید.

دکوراسیون کلاسیک و مدرن

اغلب رستوران‌های مدرن و کلاسیک ظاهری شبیه به سایر رستوران‌های خارجی دارند. این‌گونه رستوران‌ها دارای محیطی درخشان و براق با میز و صندلی‌های بزرگ و مجلسی هستند. اغلب چند گارسون با لباس‌هایی شیک همچون کت‌وشلوار و کفش‌های براق در سطح رستوران در حال خدمت‌رسانی هستند. منوی غذایی این‌گونه از رستوران‌های ایرانی شامل انواع کباب و پلو است و کمتر غذاهای سنتی در این لیست به چشم می‌خورد.

دکوراسیون سنتی

در بهترین رستوران ایرانی در نیوپورت بیچ با فضایی سنتی اغلب به‌جای میز و صندلی از تخت و پشتی برای پذیرایی از مشتریان استفاده می‌کنند. در این رستوران‌ها غذا در ظروف سفالی یا مسی سرو می‌شود. همچنین انواع غذای سنتی ایرانی همچون دیزی در منوی آن‌ها به چشم می‌خورد.

در این رستوران‌ها از رومیزی‌های سنتی با نقوش ایرانی استفاده می‌شود. همچنین اغلب دیوار این نوع غذاخوری‌ها آجری هستند و چراغ‌های خاص و جالبی به روشنایی سالن‌ها کمک می‌کند. یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش جذابیت دکوراسیون‌های سنتی می‌شود، استفاده از مجسمه‌ها و تابلوهای سنتی ایرانی است.

دکوراسیونی با فضای خانه

در بین رستوران‌های نامبرده، کافه‌هایی نیز هستند که محیط کوچکی دارند و با سرو غذاهای خانگی در خدمت مشتریان عزیز هستند. درواقع اگر قصد دارید فضایی شبیه به خانه مادران یا مادربزرگ‌های خود را در کالیفرنیا بازسازی کنید، انتخاب این رستوران‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

این‌گونه رستوران‌ها میز و صندلی‌های ساده‌ای دارند که با رومیزی‌های طرح گل پوشیده شده‌اند. همچنین در سراسر این رستوران‌های کوچک چند گلدان نیز نگهداری می‌شود. اگر مایل هستید با اعضای خانواده خود به محیطی صمیمی و دوستانه بروید، غذاخوری‌های خانگی را انتخاب کنید؛ زیرا چنان احساس لذت بخشی را در این مکان‌ها خواهید داشت که گویی به ایران بازگشته‌اید و در کنار دوستان مدرسه یا هم‌محله‌ای‌های خود نشسته‌اید. در منوی غذایی این کافه‌ها انواع شربت و نوشیدنی ایرانی و همچنین انواع کتلت و کوکو به چشم می‌خورد.

دکورهای محلی

یکی دیگر از انواع بهترین رستوران ایرانی در نیوپورت بیچ، رستوران‌هایی با دکور محلی هستند. در این رستوران‌ها کارکنان با لباس‌های محلی به پذیرایی از مهمان می‌پردازند و غذاهایی همچون قلیه‌ماهی، مرغ شکم پر و انواع خورشت را سرو می‌کنند.

اغلب رستوران‌هایی که فضای محلی دارند، به طبخ غذاهای گیلانی، مازندرانی و دیگر استان‌های کشور می‌پردازند. در رستوران‌های محلی از لوازم دکوری مخصوصی نیز استفاده می‌شود؛ یعنی اگر به رستورانی گیلانی رفته‌اید، در اطراف خود سبدهای حصیری گیلانی را نیز خواهید یافت.

سخن آخر

زمانی که مهاجرت می‌کنید، یادگاری‌های مختلفی را با خود می‌برید و البته برخی از خاطراتتان را نیز در ایران جا می‌گذارید؛ اما موارد زیادی هستند که تنها در ذهن شما باقی می‌مانند و قادر به همراه بردن آن‌ها با خود نیستید. یکی از این موارد رستوران‌های خاص و منحصربه‌فرد ایران با غذاهای لذیذ و متنوع آن است. اما نگران نباشید؛ زیرا رستوران‌های ایرانی مختلفی در نیوپورت بیچ راه‌اندازی شده‌اند که کمی دلتنگی شما را تسکین می‌دهند.

در این مقاله به معرفی انواع رستوران ایرانی ازنظر ظاهر و دکوراسیون پرداختیم. پیشنهاد می‌دهیم پس از یافتن بهترین رستوران ایرانی در نیوپورت بیچ با دوستان خود به آنجا بروید و ساعات خوشی را برای خود رقم بزنید.

Comments are closed.