وکیل مهاجرت پنسیلوانیا

0

وکیل مهاجرت در پنسیلوانیا • بهترین وکلای مهاجرت پنسیلوانیا • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

جابجایی مردم از یک منطقه جغرافیایی به منطقه دیگر چیزی است که بیش از هزاران سال پیش وجود داشته است. در پنج دهه گذشته، مهاجرت به ایالات متحده یک موضوع داغ بوده است.

لیست وکیل مهاجرت پنسیلوانیا

دلایل قابل توجهی وجود دارد که ممکن است شخص بخواهد به آمریکا برود. معمول است که افراد بر اساس یک فرصت شغلی، یا به این دلیل که به دنبال زندگی در رویای خود هستند، نقل مکان کنند. ایالات متحده به ویژه ایالت پنسیلوانیا رسم دیرینه ای در استقبال از افراد از هر نژاد و فرهنگ دارد و مکانی عالی برای افرادی است که به دنبال زندگی در خارج از کشور خود هستند.

مراحل درخواست برای تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده یا زندگی دائمی در ایالات متحده می تواند طولانی و دشوار باشد و حتی ویزاهای موقت برای اکثر مردم گیج کننده و گران است. به هر دلیلی که بخواهید به ایالات متحده بیایید، برای شروع مهاجرت در این کشور، بهترین وکیل مهاجرت پنسیلوانیا به شما کمک می‏کنند.

ایالت پنسیلوانیا در یک نگاه

پنسیلوانیا ایالتی در شمال‌شرقی آمریکا و یکی از ایالت‌های ساحلی اقیانوس اطلس آمریکا می‌باشد. پایتخت آن هریسبورگ و بزرگترین شهر آن فیلادلفیا است. از دیگر شهرهای مهم آن می‏توان به پیتسبورگ اشاره کرد. این ایالت از جنوب‌شرقی با دلاور، از جنوب با مریلند، از جنوب‌غربی با ویرجینیای غربی، از غرب با اوهایو، از شمال شرقی با دریاچه ایری و استان انتاریو در کانادا، از شمال با نیویورک و از شرق با نیوجرسی همسایه است.

پنسیلوانیا سی و سومین ایالت بزرگ ایالات متحده و پنجمین ایالت پرجمعیت این کشور است. فیلادلفیا و پیتسبرگ دو شهر بزرگ از لحاظ جمعیتی این ایالت هستند. هریسبورگ که پایتخت ایالت است، سومین شهر پرجمعیت کشور می‌باشد. ۲۲۵ کیلومتر از ایالت را دریاچۀ ایری و رود دلاور در برگرفته‌اند.

شهر فیلادلفیا در دهه آخر قرن هجدهم به مدت ده سال پایتخت ایالات متحده بود. این ایالت پنج منطقه جغرافیایی دارد که به نام‌های فلات الگینی، ریج اند ولی، جلگه کناره اقیانوس اطلس، پیدمونت و جلگه دریاچه ایری شهرت دارند.

اگرچه پنسیلوانیا در زمستان سرد و در تابستان شرجی است، اما آب و هواهای گوناگونی دارد. تابستان‌ها اصولاً هوای آن گرم و شرجی است. هر چه به سمت ارتفاعات پیش برویم، آب و هوای زمستان‌ها سردتر شده و تعداد روزهای ابری و مقدار بارش برف بیشتر می‌شود. بخش‌های غربی ایالت، به ویژه مکا‌ن‌های نزدیک دریاچه ایری،

می‌تواند سالانه بیشتر از ۲۵۰ سانتی‌متر بارش برف را ببیند. ایالت نیز بارش سالانه خوبی را دریافت می‌‌کند. همچنین عبور از بهار و تابستان به پاییز می‌تواند تغییرات آب‌ و هوایی شدیدی را به وجود آورد. طوفان‌هایی که در طول سال رخ می‌دهد گاهی اوقات می‌تواند تعدادشان زیاد باشد، از جمله ۳۰ طوفان در سال ۲۰۱۱ البته این طوفان‌ها عموماً باعث خسارات سنگینی نمی‌شوند.

پنسیلوانیا نسبت به هر ایالت دیگر 10 برابر میزان تاریخی و فرهنگی دارد. به عبارتی بدون پنسیلوانیا، ایالات متحده هیچ چیز نخواهد بود.

در سال ۲۰۱۹ جمعیت پنسیلوانیا معادل ۱۲۸۰۱۹۸۹ نفر بوده که نسبت به سال قبلش ۵۷۰۱ نفر کاهش و نسبت به سال ۲۰۱۰ تعداد ۹۹۶۱۰ نفر افزایش داشته است. مهاجرت مردم به دیگر ایالات باعث کاهش ۲۷۷۱۸ نفر از جمعیت و مهاجرت افراد خارجی به پنسیلوانیا باعث افزایش ۱۲۷۰۰۷ نفری جمعیت شده‌است.

در سال ۲۰۱۲، این ایالت تولید ناخالص داخلی ای برابر با ۶۴۷۴۴۳ میلیارد دلار داشت، که بیش از تولید ناخالص داخلی کشور سوییس  بود.

پنسیلوانیا در سال ۲۰۱۸ تولید ناخالصی برابر ۸۰۳ میلیارد دلار داشت که در میان ایالات متحده رتبه‌ی ششم را کسب می‌کند. اگر پنسیلوانیا یک کشور مستقل بود، نوزدهمین قدرت اقتصادی جهان می‌شد. سرانه‌ی تولید ناخالص ملی نیز برای هر نفر معادل ۵۰,۶۶۵ دلار می‌باشد که در میان ایالات رتبه‌ی ۲۲ را کسب می‌کند.

آموزش عالی در ایالت پنسیلوانیا

دانشگاه پنسیلوانیا درشهر فیلادلفیا، اولین دانشگاه ایالات متحده خوانده می‌شود و نخستین مدرسه‌ی پزشکی آمریکا را نیز همین دانشگاه ارائه داده است.

کالج پزشکی دریاچه‌ی ایری نیز یک مؤسسه‌ی خصوصی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی است که پردیس اصلی آن در ایری قرار دارد و پردیس‌های وابسته‌ای در گرینزبرگ دارد. این مؤسسه‌ی پزشکی با ۲۲۰۰ دانشجو بزرگترین مدرسه‌ی پزشکی ایالات متحده است.

آکادمی هنرهای زیبای پنسیلوانیا اولین و قدیمی‌ترین مدرسه‌ی هنر کشور است. کالج داروسازی فیلادلفیا که امروزه جزئی از دانشگاه علوم فیلادلفیاست، نیز نخستین مدرسه‌ی داروسازی ایالات متحده به شمار می‏رود.

از دیگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی مهم این ایالت عبارتند از:

  • دانشگاه کارنگی ملون؛
  • دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا؛
  • دانشگاه درکسل؛
  • دانشگاه پیتسبورگ؛
  • دانشگاه تمپل؛
  • دانشگاه لی‌های؛

دلایل مهاجرت مردم اقصی نقاط جهان به ایالات متحده آمریکا

هر ساله میلیون ها نفر از کشورهای جهان به ایالات متحده مهاجرت می کنند، از گردشگرانی که برای چند هفته تفریح می‏آیند تا کارگرانی که برای کار مراجعه می‏کنند و پناهندگان فراری از آزار و اذیت و…. .

تعداد افرادی که به آمریکا می آیند با گذشت زمان تغییر قابل توجهی کرده است. دلایل مهاجرت مردم به ایالات متحده در سالهای اخیر تغییر کرده است. در سال 2015 تعداد 987،894 ویزای دانشجویی صادر شده است.

مهاجران آسیایی و پناهندگان ، مهاجرانی که به دلیل خطر یا آزار و اذیت از کشورهای خود فرار می کنند، بخش کوچکی از مهاجران را تشکیل می دهند. با این وجود مواردی از دلایل مهم مهاجرت به کشور آمریکا خصوصا ایالت پنسیلوانیا را در این‏جا آورده‌ایم:

در جستجوی فرصت اقتصادی

آمریکا در تولید ناخالص داخلی در رتبه نهم جهان قرار دارد. دلار آمریکا ارز ذخیره اولیه جهان است که نشانه مطمئنی برای ثبات است. بررسی همه کشورها نشان داد که آمریکایی ها به بالاترین میانگین درآمد خانوار در جهان می رسند. آمریکا همچنین از نظر استطاعت و امنیت غذایی در رتبه یک قرار گرفت، در این میان ایالت پنسیلوانیا از لحاظ اقتصادی وضعیت مطلوبی نسبت به سایر ایالت‏های آمریکا دارد.

کیفیت زندگی

به طور متوسط ​​آمریکایی ها بیش از دو برابر ساکنان اتحادیه اروپا زندگی با کیفیتی دارند. این همچنین بدان معنی است که قیمت زمین و قیمت ملک مقرون به صرفه تر است، به استثنای برخی موارد مانند شهر نیویورک یا لس آنجلس.

طبیعت

آمریکا دارای فضاهای بسیار گسترده ای است که به طرز باورنکردنی زیبایی دارند. همچنین انواع مختلف زمین و آب و هوا را ارائه می دهد. دریاچه های بی حد و اندازه ای به بزرگی کشورهای کوچک، رشته کوه هایی برای اسکی و پیاده روی و سواحل دو اقیانوس وجود دارد. 58 پارک ملی و صدها پارک دیگر، جنگل ها و مناطق بیابانی همراه با اندازه آمریکا ، می توانید آب و هوای مختلفی را در سراسر کشور داشته باشید. می توانید مناطق گرمسیری و دشت های کویر یا تابستانهای آفتاب تا زمستان های سرد یخ را پیدا کنید.

علم و فناوری

ایالات متحده از اواخر قرن نوزدهم در تحقیقات علمی و نوآوری های فناوری پیشرو بوده است. تا آوریل 2010 تعداد 77 درصد از خانوارهای ایالات متحده حداقل یک رایانه داشتند و 68 درصد آنها از خدمات اینترنت باند پهن برخوردار بودند. آمریکا در تحقیقات علمی جهان را رهبری می کند و بر عوامل اجتماعی تأثیرگذار است.

حمل و نقل

حمل و نقل در ایالات متحده بسیار در دسترس است. انواع مختلفی از روش های حمل و نقل مانند اتومبیل، اتوبوس، مترو، قطار، هواپیما و غیره وجود دارد. ایالات متحده دارای 4 میلیون مایل جاده عمومی است که به همه اتومبیل های حمل و نقل شخصی اجازه می دهد آزادانه رفت و آمد کنند. هر روز در هفته، آمریکایی ها 35 میلیون بار سوار حمل و نقل عمومی می شوند. علاوه بر این ، حمل و نقل عمومی یک صنعت 58 میلیارد دلاری است که نزدیک به 400000 نفر اشتغال به همراه دارد.

5 دلیل اینکه برای مهاجرت به آمریکا به بهترین وکیل مهاجرت پنسیلوانیا نیاز دارید

آیا قصد کار یا زندگی در ایالت پنسیلوانیا را دارید اما در هاله‏ای از ابهام به سر می برید که آیا به وکیل مهاجرت نیاز دارید یا خیر؟برای پاسخ به این سوال دقت داشته باشید که مهاجرت مستلزم بسیاری از اسناد و مدارک و درک عمیق تر از بوروکراسی اداری کشور آمریکا است. بنابراین، مرور قوانین، مسائل و روش های مهاجرت مسئله ای جدی است که شما نمی خواهید به تنهایی از آن عبور کنید.

در اینجا پنج دلیل وجود دارد که شما نیاز دارید بهترین وکیل مهاجرت پنسیلوانیا را استخدام کنید تا به شما کمک کند پرونده مهاجرتیتان با سرعت بیشتری پیش برود:

مجهز به دانش، تجربه و تخصص

بهترین وکیل مهاجرت پنسیلوانیا به راحتی شما را از طریق مهاجرت به آمریکا به سکوی موفقیت پرتاب  می‏کند. وی که در قوانین، رویه های مهاجرت کاملاً متبحر است و به طور مداوم در مورد تغییرات اخیر نظارتی به روز

است، توانایی شناسایی تعدادی از گزینه های منحصر به فرد پرونده شما را دارد. وی می تواند به شما در درک کامل شرایط خود کمک کند.

رسیدگی به الزامات اسناد

پر کردن فرم ها و سایر اسناد به طور صحیح در درخواست شما بسیار مهم است. اشتباهات منجر به رد شدن کامل برنامه شما می شود. با داشتن بهترین وکیل مهاجرت پنسیلوانیا، اطمینان حاصل خواهید کرد که تمام اسناد لازم کامل، صحیح و به موقع ارائه شده است تا مورد تأیید مقامات قرار گیرد.

پرونده خود را پیگیری کنید

پیگیری دادخواست شما پس از ارسال کلیه شرایط به آژانس‏های مربوطه ، مسئولیت کامل وکیل مهاجرت شماست. وی در صورت درخواست اطلاعات بیشتر یا توضیحات ، می تواند پرس و جو کند و به سرعت اقدام کند. او حتی می تواند در روند فرجام خواهی به شما کمک کند ، به شما اجازه می دهد تا درک کنید چرا دادخواست رد شده و چگونه می توانید به فرجام خواهی ادامه دهید.

از حقوق خود دفاع کنید

استخدام بهترین وکیل مهاجرت پنسیلوانیا به معنای داشتن شخصی است که تمام پرونده شما را می داند و قادر به نمایندگی از شما در هر مرحله از مراحل است. وكیل شما در صلاح منافع شما خواهد بود ، هنگام برقراری ارتباط در مورد پرونده شما از حقوق شما دفاع خواهد كرد و از شما در برابر سوء استفاده‏های احتمالی  استفاده یا سو استفاده محافظت خواهد كرد.

به شما کمک کند تا به طور قانونی در این کشور زندگی کنید

رویای هر مهاجر این است که در هر کشوری که برای زندگی انتخاب می کند اقامت دائم یا تابعیت خود را بدست آورد. در حالی که بهترین وکیل مهاجرت پنسیلوانیا می تواند به مهاجران در یافتن شغل به طور قانونی کمک کند ، شهروندان دارای ویزای کار همچنان تحت قوانینی هستند که فقط برای آنها قابل اجرا است. آنها حتی می توانند قبل از انقضا ویزای خود با اخراج روبرو شوند. یک متخصص مهاجرت می تواند در گرفتن اقامت دائم به شما کمک کرده و شما را راهنمایی کند ، شما را از به خطر انداختن وضعیت اقامت خود محافظت کند یا راهی به سمت تابعیت پیشنهاد کند.

روند مهاجرت آسان نیست

بهترین وکیل مهاجرت پنسیلوانیا می تواند شما را در روند پیچیده راهنمایی کند. در غیر این صورت، وقتی این کار را خودتان انجام می دهید، رد درخواست شما و برطرف شدن آرزوهای مهاجر شما در معرض خطر است.

مشاوره بهترین وکیل مهاجرت پنسیلوانیا برای ایرانیان

مسئله مهاجرت از مسائلی است که با روابط سیاسی بین کشورها تاثیر مستقیمی دارد. حال با توجه به مهاجرت شهروندان ایرانی به ایالت پنسیلوانیا وجود وکیل ایرانی به عنوان بهترین وکیل مهاجرت پنسیلوانیا حائز اهمیت است.

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت پنسیلوانیا اگر ایرانی باشد با تسلط به قوانین ایران و آمریکا می تواند به شما در امور مهاجرتی کمک شایانی کند

کلاهبرداری نیز در امر مهاجرت بسیار زیاد اتفاق می افتد. اقدامات غیر قانونی افراد سودجو باعث ورود ضرر و زیان های بسیاری به مهاجرین شده است، اما انتخاب وکیل ایرانی به دلیل شناخت از ورود مشکلات و موانع به مسیر مهاجرتیتان جلوگیری به عمل می آورد.

به طور کلی داشتن یک وکیل مهاجرت توانمند که هم‏زبان وهموطن موکل باشد، از جمله مواردی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. امید است با توجه به مواردی که در خصوص ویژگی‏ها و مزایای داشتن وکیل مهاجرت بیان شد، بهترین وکیل مهاجرت در پنسیلوانیا را پیدا کنید و پرونده مهاجرتی شما و مشکلات احتمالی آن برطرف شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.