وکیل مهاجرت در نیوجرسی

وکیل مهاجرت در نیوجرسی • بهترین وکلای مهاجرت نیوجرسی • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

نیوجرسی از جمله قطب‌های مهم جذب مهاجر در آمریکا است که به علت قوانین سخت و پیچیده مهاجرتی و همچنین تعداد بالای متقاضیان احتمال قبول پذیرش در آن بسیار پایین است. از این رو تنها کسانی می‌توانند به کشور امریکا مهاجرت کنند که از بهترین وکیل مهاجرت در نیوجرسی که به طور کامل به قوانین مهاجرتی آشنا است کمک و مشاوره بگیرند.

لیست وکیل مهاجرت در نیوجرسی

با توجه به اهمیت میزان توانایی وکیل برای پذیرش اقامت در کشور آمریکا، در این متن به طور کامل به بررسی ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت و همچنین چگونگی انتخاب آن خواهیم پرداخت.

با ایالت نیوجرسی بیشتر آشنا شوید.

نیوجرسی یکی از ایالت‌های ساحلی اقیانوس اطلس در شرق آمریکا است. همسایه‌های نیوجرسی را ایالت‌های پنسیلوانیا، نیویورک و سواحل اقیانوس اطلس شامل می‌شوند.

با توجه به وسعت کم و جمعیت بالا این ایالت به متراکم‌ترین ایالت در آمریکا تبدیل شده است که جمعیتی در حدود 9 میلیون نفر را در خود جا داده است. نیوآرک بزرگ‌ترین شهر این ایالت محسوب می‌شود.

از جمله ویژگی‌های مناسب این ایالت برای مهاجرت وضعیت اقتصادی مطلوب آن است. به طوری که نیوجرسی دومین ایالت ثروتمند آمریکا به شمار می‌آید. در آماری که در سال 2018 منتشر شد این ایالت با توجه به جمعیتش بیشترین افراد میلیونر را دارد.

نکته جالب و قابل توجه در خصوص ایالت نیوجرسی آب و هوای آن است. در شمال شرقی، جنوب و مرکز این ایالت آب و هوای نیمه گرمسیری مرطوب و شمال غربی آن آب و هوای اقلیم قاره‌ای مرطوب غالب است.

چرا به وکیل مهاجرت در نیوجرسی احتیاج دارم؟

اخذ ویزا و مهارجرت در آمریکا با توجه به تعداد بالای متقاضی و همچنین قوانین سخت هر ایالت برای پذیرش کاری بسیار سخت و غیرممکن به نظر می‌رسد. تنها زمانی مهاجرت به آمریکا امکان پذیر می‌شود که به تمام قوانین آن ایالت، انواع روش‌های مهاجرت، نحوه پر کردن فرم‌های مختلف و ادارات مربوط آشنایی داشت.

تنها بهترین وکیل مهاجرت در نیوجرسی است که تمامی فاکتورهای گفته شده را دارد و در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه پرونده شما را به اتمام می‌رساند. از این رو با مشورت با وکلای مهاجرتی پذیرش خود را میسر سازید.

با ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در نیوجرسی آشنا شوید

به نقش سازنده و مهم وکلای مهاجرتی باور و ایمان داشته باشید، اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که وکیلی با توانایی‌های پایین علاوه بر افزایش هزینه‌هایتان احتمال رد پرونده شما را نیز افزایش می‌دهد. از این رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با در نظر گرفتن فاکتورها و نکاتی که در متن زیر دیده می‌شود، بهترین وکیل مهاجرت در نیوجرسی را برای کارهای مهاجرتی خود انتخاب کنید.

وکیلی را بهترین می‌دانند که عضو انجمن وکلای آمریکا باشد. او به تمامی قوانین مهاجرتی ایالت نیوجرسی تسلط کامل دارد. آشنایی به ادارات و پیگیری پرونده‌ها تا آخرین مرحله نیز از ویژگی‌های بارز یک وکیل متعهد به شمار می‌آید.

بهترین وکیل مهاجرت در نیوجرسی به تمامی روش‌های مهاجرت از جمله مهاجرت تحصیلی، کاری، خرید ملک و… تسلط دارد و قوانین آن را به طور کامل می داند. وجه حقوقی بالای او در آمریکا و تعداد پرونده‌هایی که با موفقیت به اتمام رسانده از مواردی است که ادعای او را ثابت می‌کنند.

به کدام وکیلی مهاجرتی اعتماد کنم؟

یکی از چالش‌هایی که در انتخاب وکیل با آن رو برو می‌شوید انتخاب وکیلی قابل اعتماد است. لازم به توضیح است که تنها وکیلی مجوز کار در خصوص مهاجرت را دارد که در زمینه حقوق بین‌الملل تحصیل کرده و مجوز کار در دو کشور مبدا و مقصد را داشته باشد.

نظرات کاربران در سایت‌هایی چون Martindale  و تعداد مقالات ثبت شده در سایت‌ها و مجلات معتبر علمی نیز ملاکی برای سنجش یک وکیل قابل اعتماد به حساب می‌آیند. احراز هویت، شماره وکالت و کارت عضویت از دیگر مواردی است که با پیگیری آن‌ها اعتماد شما نسبت به وکیل مد نظر را منجر خواهد شد.

با میزان هزینه بهترین وکیل مهاجرت در نیوجرسی آشنا شوید

لازم به توضیح است که بهترین وکیل مهاجرت در نیوجرسی حق‌الزحمه ثابتی ندارد و موارد مختلفی در میزان نهایی هزینه شما تاثیر می‌گذارند. مواردی چون ارزش دلار، نوع و روش مهاجرت، میزان زمانی که یک پرونده نیاز دارد و همچنین رزومه شما در میزان حق‌الزحمه یک وکیل تاثیر می‌گذارند.

مطمئناً هر چه پرونده شما سبک‌تر و رزومه قوی‌تری داشته باشید، کار مهارجتتان در مدت زمان کوتاهی با موفقیت به اتمام می رسد و به طبع میزان هزینه وکیل کاهش پیدا می‌کند.

 برای پیشگیری از کلاهبرداری به این نکات دقت کنید

با توجه به حضور و فعالیت گسترده کلاهبردانی در این زمینه با در نظر گرفتن نکاتی از کلاهبرداری چنین افرادی پیشگیری کنید.

  • احرزا هویت وکیل مدنظرتان را در اولویت قرار دهید و تا زمانی که از صحت ادعای او مطمئن نشدید، مدارکی به او ندهید.
  • آدرس و شماره تماس دفتر او را در اختیار داشته باشید.
  • تمامی مراحل را به صورت قانونی پشت سر بگذارید. واریز هزینه‌ها را به حساب‌های قانونی و مشخص شرکت انجام دهید.
  • به هیچ وجه به حساب‌های ناشناس پولی واریز نکنید.
  • روند پرونده‌تان را پیگیری کنید و به طور مداوم با وکیلی خود در تماس باشید.

مزیت انتخاب بهترین وکیل مهاجرت ایران در نیوجرسی چیست؟

وکیل ایرانی بهترین گزینه برای یاری و کم شما در انجام کارهای مهاجرتی محسوب می‌شود، چراکه او هم زبان و هم وطن شماست و به فرهنگ ایران آشنایی دارد. او با دلسوزی بیشتری کار شما را به انجام می‌رساند و با توجه به فرهنگ و سبک زندگی ایرانی‌ها بهترین شهر را برای اقامتتان انتخاب می‌کند.

یک وکیل مهاجرت ایرانی به تمامی مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ایران آشنا است و با توجه به آن بهترین نوع مهاجرت را برای شما انتخاب می‌کند. باور کنید که ارتباط گیری با یک وکیل هم زبان بسیار راحت‌تر از یک وکیل خارجی و بیگانه است.

پیشنهادی عالی برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در نیوجرسی

برای انجام کارهای مهاجرتی و افزایش احتمال پذیرش خود با  بهترین وکیل مهاجرت در نیوجرسی مشورت کنید. یک وکیل مهاجرت با اشنایی به تمامی قوانین شما را تا آخرین مرحله همراهی می‌کند.

در این بین مراقب افراد کلاهبرداری که در قالب یک وکیل به سراغ شما می‌آیند باشید و شانس پذیرشتان را با قبول چنین افرادی کاهش ندهید.

 

EXT LINKS:

Iranian Immigration Lawyer in New Jersey | وکیل مهاجرت در نیوجرسی

?Why Join New Jersey Immigration Lawyers

Comments are closed.