وکیل مهاجرت در می سی سی پی

وکیل مهاجرت در میسی سی پی • بهترین وکلای مهاجرت میسی سی پی • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

برای مهاجرت قانونی به هر یک از ایالات آمریکا مانند میسی سی پی شما نیازمند گذراندن مراحل قانونی و تهیه مدارک مورد نیاز در هر دو کشور هستید. گاهی به دلایل مختلفی از قبیل مشکلات زبان، تحریم ها، سر در نیاوردن از مسائل قانونی و حقوقی و … ممکن است شما در مراحل مهاجرت خود با مشکل مواجه شوید. برای جلوگیری از این مشکلات و طی شدن مراحل مهاجرت به ساده ترین و پر سرعت ترین حالت ممکن، شما نیاز دارید که از بهترین وکیل مهاجرت در میسی سی پی کمک بگیرید. در ادامه به راهکارهایی برای یافتن آن خواهیم پرداخت.

لیست وکیل مهاجرت در می سی سی پی

آشنایی با ایالت میسی سی پی

ایالت میسی سی پی یکی از مهم ترین ایالات کشور پهناور آمریکا به  حساب می رود. این ایالت یکی از ایالات جنوبی آمریکاست که با ایالات آباما، آرکانزاس، لوئیزیانا، تنسی و همینطور خلیج مکزیک همسایه است. جمعیتی که در مساحت 126هزار کیلومتر مربعی این ایالت زندگی می کنند، بالغ بر دو میلیون و نهصد و سی هزار نفر هستند. شهر جکسون به عنوان پایتخت این ایالت در نظر گرفته شده است. از جمله مکان های دیدنی این ایالت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عمارت لانگ وود؛
 • خانه ویلیام فاکنر (روان اوک)؛
 • عمارت ویورلی؛
 • و غیره.

این بناهای تاریخی که در ایالت میسی سی پی کشور آمریکا واقع شده است، از جمله جاذبه های توریستی این ایالت محسوب می شود که برای هر توریست و مهاجری جذاب خواهد بود.

دلیل نیاز به بهترین وکیل مهاجرت در میسی سی پی

وکیل های مهاجرتی با داشتن اطلاعات جامع و کامل در مورد روش های مختلف موفقیت پرونده های مهاجرتی، می تواند شما را در امر مهاجرت یاری کند.

همان طور که می دانید، استفاده از وکیل مهاجرت برای مهاجرت واجب نیست. شما قادر خواهید بود که خودتان به تنهایی به دنبال کارهای پرونده مهاجرتی خود باشید. با این حال کمک گرفتن از وکلای مهاجرتی، پرونده شما را به موفقیت نزدیک تر کرده و سرعت پیشرفت کارهای مهاجرتی شما را دو چندان خواهد کرد.

بهترین وکیل مهاجرت در میسی سی پی چه ویژگی هایی دارد؟

اگر می پرسید که وکیل مهاجرت خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد، با چند پاسخ کوتاه می توانیم این مورد را برای شما شفاف کنیم. بهترین وکیل مهاجرت در میسی سی پی وکیلی است که:

 1. با تجربه باشد و بتواند در مواقع بحرانی پروند، شرایط را به نفع شما تغییر دهد.
 2. مجوز فعالیت در کشور ایران و کشور و ایالت مقصد را داشته باشد.
 3. مسئولیت پذیری یکی از وظایف و در عین حال یکی از مهم ترین اخلاق کاری یک وکیل مهاجرت خوب به حساب می آید.
 4. وکیل مهاجرت خوب وکیلی است که بدون توجه به منافع خود، بهترین و ساده ترین راه مهاجرت را به افراد معرفی کنند.
 5. به روز بودن اطلاعات وکیل در مورد راه های مهاجرت و آخرین قوانین مهاجرتی ایالات مقصد نیز یکی از ویژگی های اساسی
 6. آشنایی داشتن با وکلای ایالت میسی سی پی باعث می شود که وکیل شما، در صورت مواجهه با هر گونه مشکل در امر مهاجرت، از آن ها برای یافتن راهی بهتر کمک بگیرد.

به علاوه سرعت در انجام پرونده مهاجرتی از ویژگی های بارز وکلایی است که اصطلاحا کار خود را بلدند.

نکات یافتن وکیلی قابل اعتماد

به منظور یافتن وکیلی قابل اعتماد و با تجربه در زمینه مهاجرت باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • به این موضوع توجه کنید که وکیل مهاجرت شما باید در میسی سی پی یا ایران و میسی سی پی دفتر مهاجرتی ثبت شده داشته باشد.
 • وکیل مهاجرت خوب به منظور جلب اعتماد شما باید قراردادی رسمی و واضح در دفتر خود به شما عرضه کند.
 • وکلای قابل اعتماد، وکلایی هستند که به محض عقد قرارداد، پیگیری کارهای مهاجرتی شما را شروع کرده و حتما شما را در جریان اخبار و مراحلی که انجام می شود، بگذارند.
 • برای یافتن وکیلی قابل اعتماد بهتر است که سابقه او را جستجو کنید. به انجام رساندن پرونده هایی با شانس برندگی پایین و سابقه ای درخشان در امر مهاجرت شما را از انتخاب وکیل خود مطمئن خواهند کرد.
 • با بررسی اعتبار مدارک دانشگاهی و مجوزهای فعالیت او در سطح بین المللی تا حدودی به قابل اعتماد بودن یا نبودن وکیل منتخب خود پی خواهید برد.

در جستجوی بهترین وکیل کهاجرتی در میسی سی پی به قابل اعتماد بودن آن ها بیشتر از هر چیزی بها دهید. این کار خیال شما را بابت پیشرفت مناسب و رو به جلو در زمینه مهاجرت راحت خواهد کرد.

دستمزد وکیل مهاجرت در میسی سی پی چقدر است؟

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در میسی سی پی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. از قبیل:

شرایط پذیرش در کشور مقصد

هر چقدر که کشور و ایالت مقصد مورد نظر شما در امر مهاجرت سخت گیری بیشتری داشته باشد، پرونده مهاجرتی شما با پیچیدگی های بیشتری همراه خواهد بود. در نتیجه هزینه کارهای اقامتی و حق الزحمه وکیل شما نیز بیشتر خواهد شد.

تجربه وکیل مورد نظر

هر چقدر که تجربه وکیلی که در ایالت میسی سی پی انتخاب می کنید بیشتر باشد، کارهای قامتی شما بی نقص تر و با سرعت بسیار بیشتری انجام خواهد شد. در نتیجه هزینه دریافتی این وکیل با توجه به آشنایی به همه امور مهاجرتی بیشتر از وکلای تازه کار خواهد بود.

نوع مهاجرت

انواع مهاجرت با توجه به پیچیدگی هایی که دارند، در دستمزد بهترین وکیل مهاجرت در میسی سی پی تاثیرگذار هستند. برای مثال:

 • مهاجرت از طریق ازدواج با فردی که اقامت کشور مبدا را دارد و تابع آنجاست؛
 • مهاجرت تحصیلی به منظور ادامه تحصیل در کشور مقصد به وسیله ویزای تحصیلی؛
 • مهاجرت برای پناهندگی در کشور مقصد؛
 • مهاجرت کاری که داشتن مهارتی خاص و مدرک معتبر آن را می طلبد؛
 • مهاجرت کردن از طریق ثبت شرکت، خرید ملک یا سرمایه گذاری در کشور مقصد؛
 • و غیره.

همه این موارد روی دستمزد وکیل مهاجرت تاثیرگذار هستند.

قیمت دلار

به دلیل این که دستمزد وکلای فعال در خارج از کشور و ایالت می سی سی پی با دلار محاسبه می شود، این موضوع را مد نظر داشته باشید که بالا و پایین رفتن قیمت دلار در کشور ما روی هزینه ای که باید برای دستمزد وکیل بپردازید تاثیر خواهد گذاشت.

چگونه از کلاهبرداری پیشگیری کنیم؟

این روزها به دلیل تمایل زیاد افراد به مهاجرت، عده ای سودجو در صدد کلاهبرداری های کلان مالی از افراد متقاضی در امر مهاجرت هستند. با بالا بردن و افزایش اطلاعات خود در زمینه کار وکلا و مهاجرت قادر خواهید بود که جلوی اتفاق افتادن این مسائل را بگیرید.

 • اولین و مهم ترین مورد این است که بدون رودربایستی مدارم تحصیلی، مجوز فعالیت و اعتبار آن ها را بررسی کنید. با بررسی این موارد مطمئن می شوید که وکیل منتخب شما شخصیتی جعلی و ساختگی نداشته باشد؛
 • اگر اطلاعات زسادی از پرونده های مهاجرتی و نحوه کار وکلا را ندارید، بهتر است از وکیلی کمک بگیرید که سابقه و تجربه کاری بالایی داشته باشد؛
 • به هیچ عنوان به تبلیغاتی که از سوی رسانه ها برای وکیل های مهاجرتی انجام می شود، اعتماد نکنید و حتما خودتان به تحقیق بپردازید؛
 • و غیره.

با انجام این کارها با خیال راحت تری می توانید به وکیل مهاجرت خود اعتماد کنید.

چگونه بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در میسی سی پی را بیابیم؟

برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در میسی سی پی باید به نکات زیر توجه کنید:

موسسه های مهاجرتی قانونی

برای یافتن وکلای ایرانی قابل اعتماد در ایالت میسی سی پی آمریکا بهتر است که از طریق موسسه های قانونی اقدام کنید. این موسسات معمولا وکلای ایرانی فعال در ایالت مقصد شما را به شما معرفی خواهند کرد. این وکیل های مهاجرتی که توسط این موسسات قانونی تایید صلاحیت شده اند، افرادی قابل اعتماد برای سپزدن پرونده های قانونی هستند.

تحقیق و بررسی سوابق

با بررسی سوابق وکیل مهاجرت منتخب خود قادر خواهید بود که با در نظر گرفتن موفقیت هایی که وکیل مورد نظرتان در پرونده های سابق خود به ثبت رسانده است، از تجربه کاری او اطمینان حاصل کنید. .کلای رسمی به احتمال ریاد وبسایت مشخصی برای معرفی فعالیت خود دارند. با بررسی کامل و دقیق وبسایت آن ها به نتایج خوبی در این موارد دست خواهید یافت .

پرس و جو کردن

از اطرافیانتان در مورد این که آیا وکیل حاذقی را در این زمینه می شناسند یا خیر، پرس و جو کنید. کسانی که حودشان یا نزدیکانشان به تازگی به ایالات آمریکا مهاجرت کرده اند، حتما نکاتی را در مورد وکلای مهاجرتی برای شما خواهند داشت.

Comments are closed.