وکیل مهاجرت در میشیگان

وکیل مهاجرت در میشیگان • بهترین وکلای مهاجرت میشیگان • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

میشیگان “Michigan” یازدهمین ایالت بزرگ کشور ایالت متحده آمریکا محسوب می‌شود که در منطقه غربی آن در بین بزرگ‌ترین دریاچه‌های آب شیرین واقع شده است. مجاورت این ایالت زیبا با کشور کانادا آب و هوای سرد و زمستانی برای آن به ارمغان می‌آورد.

لیست وکیل مهاجرت در میشیگان

وجود دریاچه‌ها و سواحل زیبای این ایالت بسیاری از مهاجرین را ترغیب به اقامت در آن می‌کند. با توجه به اینکه مهم‌ترین نکته برای اقامت و مهاجرت در کوتاه‌ترین مدت، صحبت و مشورت با بهترین وکیل مهاجرت در میشیگان است، ما را تا پایان متن همراهی کنید که شانس آشنایی با بهترین وکیل مهاجرت را داشته باشید.

میشیگان ایالت دریاچه‌ها

ایالت میشیگان با جمعیتی در حدود 10 میلیون نفر در رتبه 9ام پرجمعیت‌ترین ایالت کشور آمریکا قرار گرفته. مرکز این ایالت لنسینگ و همچنین بزرگ‌ترین شهر آن دیترویت است. وجود بزرگ‌ترین دریاچه‌های دنیا در این ایالت و همچنین مرز مشترک با دریاچه سنت کلیر آن را به ایالتی با بیشترین مرز مشترک آب شیرین در سطح جهان تبدیل کرده. از این رو قایقرانی از جمله تفریحات معمول و رایج این ایالت به شمار می‌آید.

این ایالت متشکل از دو شبه جزیره است، این شبه جزیره‌ها با نام‌های میشیگان پایین و میشیگان بالا شناخته می‌شوند. وجود جنگل ملی هیوران-منستی، هایاواتها و همچنین پارک ملی آیل رویال در میشیگان آن را به یک مرکز تفریحی و گردشگری در این کشور تبدیل کرده است.

بسیاری از خودروسازان و فعالان اقتصادی این ایالت را با برندهای مطرح خودروسازی آن از جمله جنرال موتور و فورد می‌شناسند. لازم به ذکر است که داوکمیکال و کرایسلر نیز در این ایالت مستقر هستند.

دانشگاه‌های معتبر در این ایالت مقصد مناسبی برای دانشجویان در بیشتر رشته‌های تحصیلی و در مقاطع مختلف است که این دانشگاه‌ها به شرح زیر هستند.

 • دانشگاه میشیگان
 • دانشگاه صنعتی میشیگان
 • دانشگاه ایالتی میشیگان
 • دانشگاه مدونا
 • دانشگاه میشیگان غربی
 • دانشگاه میشیقان شرقی
 • دانشگاه تکنولوژی میشیگان

این ایالت در حوزه سلامت و بهداشت نیز پیشرو بوده و با بهبود مراقبت‌های بهداشتی میزان مرگ بر اثر بیماری‌هایی چون سرطان و سکته را کاهش داده است.

ایالت میشیگان در زمینه اقتصادی رتبه 29 را در کشور آمریکا کسب می‌کند. ساکنین این ایالت به دامپروری، صید یا کارهای صنعتی در حوزه تولید ماشین آلات و ابزارهای مربوط به آن اشتغال دارند. نرخ بیکاری در این ایالت حدود 4.5 درصد اعلام شده است.

ایالت میشیگان آب و هوا و همچنین طبیعت منحصر به فردی دارد. میزان هزینه‌های زندگی در این ایالت به نسبت سایر ایالت‌های امریکا بسیار کمتر است به طوریکه در سال 2017 این ایالت به عنوان سومین ایالت کم هزینه در آمریکا شناخته شد.

چرا به وکیل مهاجرت در میشیگان احتیاج دارم؟

اخذ ویزا و مهاجرت به کشور آرزوها یعنی آمریکا کار چندان ساده‌ای نیست و در گرو قوانین و مقررات سخت و پیچیده‌ای قرار دارد. از این رو بهتر است با بهترین وکیلی مهاجرتی در میشیگان مشورت داشته باشید که در کوتاه‌ترین زمان، پایین‌ترین هزینه و بدون استرس و اضطراب کارهای مهاجرتی خود را انجام دهید.

وکلا در این ایالت با داشتن مدرک قانونی تمامی مراحل را بدون هیچ مشکلی برای شما انجام خواهند داد و مسیر مهاجرت را هموار می‌سازند.

با ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در میشیگان آشنا شوید

باور داشته باشید که یک وکیل خوب در مسیر مهاجرت شما نقش پررنگی را ایفا می‌کند. وکیلی که علم کافی در خصوص کار خود نداشته باشد، مدت زمان و همچنین هزینه‌های مهاجرتی شما را افزایش می‌دهد و رد پذیرش را محتمل‌تر می‌کند. از این رو قصد داریم شما را با ویژگی‌هایی که یک وکیل را به بهترین وکیلی مهاجرتی در ویشیگان تبدیل می‌کند، آشنا سازیم.

 • مهم‌ترین و لازم‌ترین ویژگی که یک وکیل خوب باید داشته باشد؛ شناخت کامل از شرایط سیاسی، اقتصادی و همچنین مهاجرتی از دو کشور مبدا و مقصد است.
 • عضو رسمی کانون وکلای امریکا باید باشد.
 • وکیل مهاجرت باید با توجه به شرایط، نوع و علت مهاجرت شما بهترین شهر ایالت ویشیگان را انتخاب کند.
 • روش‌های مهاجرتی را به طور کامل بشناسد و به تمامی آن‌ها تسلط داشته باشد.
 • بی‌دردسرترین، کم‌خرج‌ترین و سریع‌ترین راه مهاجرت را با توجه به شرایط شما انتخاب کند.
 • مهارت کامل در اتمام و به سرانجام رساندن پرونده‌های مهاجرتی داشته باشد
 • تا آخرین مراحل مهاجرت و در پر کردن تمامی فرم‌ها شما را راهنمایی کند.
 • در ایالت متحده امریکا از وجه حقوقی بالایی برخوردار باشد.

از این رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از اخذ قرارداد رزومه کاری وکیل مد نظرتان و هم چنین پیشینه او را بررسی کنید. در نهایت معیار انتخاب خود را میزان موفقیت در پرونده‌های پیشین او قرار دهید.

به کدام وکیلی مهاجرتی اعتماد کنم؟

این سؤالی است که در مرحله انتخاب وکیل، تمامی افراد با آن مواجه می‌شوند. متأسفانه حضور و فعالیت‌های وکلای مهاجرتی با دانش و مهارت کم در این زمینه چنین بی اعتمادی را ایجاد کرده است.

با این وجود جای نگرانی نیست. با در نظر گرفتن چند نکته و هم چنین تحقیق در خصوص پیشینه و پرونده‌های مهاجرتی وکلا می‌توانید بهترین و معتمدترین آن‌ها را برای مهاجرت انتخاب کنید.

 • اولین نکته‌ای که باید در نظر گرفته شود مدرک تحصیلی وکیل است. تنها وکلایی می‌توانند در این زمینه فعالیت داشته باشند که زمینه تحصیلی آن‌ها حقوق بین‌الملل باشد.
 • احراز هویت، شماره وکالت و کارت عضویت در کانون وکلای امریکا نیز از دیگر مواردی است که صحت حرف وکلا را نشان می‌دهد.
 • دقت داشته باشید که تنها وکلایی می‌توانند در خصوص مهاجرت شما را راهنمایی کنند که در دو کشور ایران و امریکا مجوز وکالت داشته باشند. شما با استعلام در هر دو کشور به راحتی به وجود مجوز او پی خواهید برد.
 • نظراتی که در سایت Martindale  برای وکیل مد نظرتان ثبت شده است را دنبال کنید. این نظرات به انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در میشیگان کمک می‌کند.
 • به وکلایی که با وعده‌هایی چون داشتن آشنا در سفارت سعی در جذب شما دارند اعتماد نکنید.
 • میزان مقاله‌های ثبت شده از وکیل مد نظرتان در سایت‌های علمی را بررسی کنید.

با میزان هزینه بهترین وکیل مهاجرت در میشیگان آشنا شوید

در ابتدا باید گفت که میزان هزینه وکیل مهاجرت متغیر بوده و فاکتورهای بسیاری در تعیین آن موثر هستند. این فاکتورها در متن زیر در قالب لیستی ارائه شده‌اند.

 1. اولین و موثرترین فاکتور در تعیین هزینه‌ وکیل مهاجرت میزان ارزش دلار است. با توجه به نوسانات قیمت دلار در ایران هزینه وکیل نیز با تغییر همراه بوده. مخصوصا در زمانی که بر سر پرداخت حق الزحمه به دلار به توافق رسیده باشید.
 2. نوع مهاجرت دومین فاکتوری است که حق‌الزحمه وکیل را تعیین می‌کند. مهاجرت به آمریکا به صورت تحصیلی،کاری، سرمایه گذاری، خرید ملک و … امکان پذیر است. هزینه وکیل در هر یک از این نوع مهاجرت‌ها متفاوت می‌شود.
 3. سومین فاکتور موثر وضعیت پرونده شما است. بالطبع روند مهاجرتی و اخذ ویزا در پرونده‌هایی با شرایط ایده‌آل بسیار آسان‌تر می‌شود. از این رو این پرونده ها با هزینه‌های پایینی انجام خواهد شد ولی در خصوص پرونده‌های ضعیف با توجه به روند طولانی‌تر آن مقدار حق‌الزحمه وکیل نیز بیشتر می‌شود.
 4. مدت زمانی که پرونده شما به خود اختصاص می‌دهد چهارمین فاکتوریی است که در میزان هزینه شما تاثیر می‌گذارد. رزومه و پیشینه علمی،کاری، مالی و … شما در تعیین مدت زمان اخذ ویزا اثر گذار است. در حقیقت هرچه پرونده شما در زمان کمتری طی شود، میزان حق‌الزحمه وکیل کمتر خواهد شد.

برای پیشگیری از کلاهبرداری به این نکات دقت کنید

همان طور که در متن اشاره کردیم، کلاهبرداران بسیاری در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. تبلیغات پر زرق و برق که حاوی وعده‌های جذاب، اما پوچ و غیر عملی است افراد را مرتکب اشتباه در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در میشیگان می‌کنند.

از این رو در ادامه به نکاتی کاربردی در این زمینه پرداخته‌ایم که شما را در انتخاب وکیلی صادق و معتعد کمک خواهد کرد.

 • تمامی مراحل را به صورت قانونی طی کنید
 • پس از یافتن بهترین وکیل مهاجرت در میشیگان، از صحت اطلاعات او مطمئن شوید.
 • پرداخت های خود را به شماره حساب‌های قانونی انجام دهید و در قبال آن فاکتور پرداخت با ضمیمه مهر وکیل را دریافت کنید
 • تا قبل از اطمینان از صحت مجوز کاری وی مداراک و اطلاعات شخصی خود را در اختیار او نگذارید.
 • به صورت مداوم با وکیل خود در تماس باشید و مراحل روند مهاجرتی خود را با جدیت پیگیری کنید.

مزیت انتخاب بهترین وکیل مهاجرت ایران در میشیگان چیست؟

اگر از کشور ایران قصد مهاجرت به آمریکا را دارید، از وکیلی ایرانی کمک بگیرید. وکیل ایرانی هم زبان و هم فرهنگ شما محسوب می‌شود و به تمامی مسائل سیاسی و اجتماعی و مشکلات اقتصادی در ایران آگاه است. اگر بهترین وکیلی مهاجرتی در میشیگان یک ایرانی باشد، با صمیمت و دلسوزی بیشتری روند پذیرش شما را طی می‌کند. همچنین او بهترین شهر را برای اقامت شما انتخاب خواهد کرد.

پیشنهادی عالی برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در میشیگان

اگر قصد مهاجرت به مرکز دریاچه‌های نیلگون یعنی میشیگان را دارید، با بهترین وکیل مهاجرت در میشیگان مشورت کنید که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با پایین‌ترین هزینه به روشی مطمئن روند مهاجرت را پشت سر بگذارید. در این بین مواظب باشید که گرفتار وکلای دروغین نشوید و شانس مهاجرت و پذیرش را با مشورت با چنین کلاهبردارانی از دست ندهید.

 

EXT LINKS:

Iranian Immigration Lawyer in Michigan | وکیل مهاجرت در میشیگان

?Why Join Michigan Immigration Lawyers

Comments are closed.