وکیل مهاجرت در کنتاکی

وکیل مهاجرت در کنتاکی • بهترین وکلای مهاجرت کنتاکی • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

ایالت کنتاکی که بیشتر افراد آن را با مرغ‌هایش می‌شناسند از ایالت‌های جنوبی کشور آمریکا است. این ایالت مقصد بسیاری از مهاجرین در سراسر دنیا به شمار می‌آید. لازمه مهاجرت به کنتاکی یافتن و مشورت با بهترین وکیلی مهاجرت در کنتاکی است.

لیست وکیلی مهاجرت در کنتاکی

اگر شما نیز تمایل به مهاجرت به این ایالت را دارید، ما را تا پایان متن همراهی کنید که به طور کامل با این ایالت و همچنین نکاتی در خصوص یافتن و ویژگی‌های وکیل مهاجرت آشنا شوید.

ایالت کنتاکی را بیشتر بشناسید

ایالت کنتاکی پانزدهمین ایالتی که به کشور آمریکا پیوست. این ایالت با جمعیتی در حدود 4 میلیون نفر توسط ایالت‌های ویرجینیا، میزوری و تنسی، اوهایو، ایندیانا و ایلینوی احاطه شده است.

فرانکفروت پایتخت این ایالت و لوئیزویل از شهرهای مهم آن به شمار می‌آید. پرورش اسب به صورت تخصصی در ایالت کنتاکی صورت می‌گیرد و به همین دلیل است که در سراسر ایالت مجسمه‌های اسب دیده می‌شود.

ایالت کنتاکی را علاوه بر مرغ‌های kfc آن به واسطه مسابقه‌های اسب دوانی، کمپانی‌های اتومبیل سازی، وجود غار ماموت (چهارمین غار بزرگ دنیا)، تنباکو، معادن زغال سنگ و همچنین پهلوان محمد علی کلی می‌شناسند.

کنتاکی آب و هوای استوایی دارد که سرشار از جنگل‌ها و پارک‌های ملی است. شهر با قدمت لویی ویل نیز در این ایالت قرار دارد و پرجمعیت‌ترین شهر کنتاکی محسوب می‌شود.

دانشگاه‌های معتبر ایالت کنتاکی دانشجویان بسیاری را ترغیب به مهاجرت می‌کنند. دانشگاه لویی ویل که در شهر لویی ویل واقع شده از جمله دانشگاه‌های برتر با رنکینگ بالا در ایالت کنتاکی است که در بسیاری از رشته‌ها به خصوص در رشته‌های مهندسی و پزشکی دانشگاه سرآمدی محسوب می‌شود. رنکینگ این دانشگاه در رشته دندان پزشکی زیر ده است.

دانشگاه کنتاکی نیز از دیگر دانشگاه‌های به نام این ایالت محسوب می‌شود که برای تحصیل در مقطع دکتری و مهاجرت گزینه مناسبی به شمار می‌آید.

چرا به وکیل مهاجرت در کنتاکی نیاز دارید؟

مهاجرت به آمریکا آرزو و رویای بسیار است که برای تحقق آن باید قوانین پیچیده مهاجرتی این کشور پشت سر گذاشته شود. قوانین پیچیده و سختی که در طی چند ساعت مطالعه قابل فهم نخواهد شد.

از این رو برای مهاجرت به آمریکا نیاز به بهترین وکیل مهاجرت در کنتاکی حس می‌شود. وکلا با تسلط کامل به قوانین، مسیر مهاجرت به این کشور را هموار می‌سازند و رویای اقامت در آمریکا را محقق خواهند ساخت.

آن‌ها با مجوز وکالتی که در این کشور دارند مراحل قانونی مهاجرت شما را طی خواهند کرد و فرم‌ها را به صورت کاملاً صحیح برای مشا پر می‌کنند.

در واقع شما با یافتن بهترین وکیل مهاجرت در کنتاکی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با پایین‌ترین هزینه مهاجرت خواهید کرد.

ویژگی‌های بهترین وکیلی مهاجرت در کنتاکی

با توجه به فعالیت وکلای بسیاری در امر مهاجرت، یافتن بهترین وکیلی مهاجرت که به قوانین و مقررات آشنایی کامل داشته باشد کار به ظاهر سختی به نظر می‌آید. از این رو ما برای رفاه بیشتر و کمک به نجات شما از این سردرگمی ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت را در قالب لیستی آورده‌ایم که به کمک آن انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در کنتاکی را میسر سازیم.

در حقیقت بهترین وکیل مهاجرت در کنتاکی کسی است که:

به تمامی روش‌ها و انواع مهاجرت آشنایی دارد و شما را تا انتهای این مسیر کمک و هدایت می‌کند.

او وجه حقوقی بالایی دارد و در کانون وکلای امریکا نیز عضو است.

با ادارات مربوط به مهاجرت آشنایی کامل دارد و نحوه صحیح پر کردن فرم‌ها را می‌داند.

با توجه به سبک زندگی شما بهترین شهر را برای اقامتتان انتخاب می‌کند.

و در نهایت بهترین، سریع‌ترین و بی دردسرترین روش را برای مهاجرت پیشنهاد خواهد کرد.

سابقه کاری و پرونده‌های به انجام رسانده هر وکیلی نشان دهنده میزان توانایی او است. از این رو با بررسی پرونده‌های سابق وکیل مدنظرتان، به صحت حرفای او پی خواهید برد و انتخابی صحیح را انجام خواهیم داد.

چگونه وکیل مهاجرت با اعتماد پیدا کنیم؟

با افزایش مسئله مهاجرت و مهاجران تعداد وکلایی که در این زمینه فعالیت دارند نیز رو به فزونی است. متاسفانه تمامی وکلای مهاجرتی طبق ادعایی که قبل از قراداد می‌کنند عمل نکرده و از این طریق اعتماد سایر مهاجرین را نسبت به وکلا از بین برده‌اند.

اما واقعیت این است که همیشه یک مشت نشان دهنده خروار نیست و تعداد معدود این وکلا نباید اعتماد شما را از سایر وکلا از بین ببرد. وکلایی که مدرک حقوق بین‌الملل دارند و عضو کانون وکلای آمریکا هستند گزینه قابل اعتمادی به حساب می‌آیند.

برای صحت ادعای وکلا کافی است که هویت آن ها را احراز کنید و از آن‌ها کارت وکالت، مدرک تحصیلی و همچنین شماره عضویت در کانون وکلا را بخواهید.

به یاد داشته باشید که در ابتدای کار شماره تلفن و همچنین آدرس دقیق وکیل را از او بخواهید و در طول پذیرش روند کار او را پیگیری کنید. در این بین به وکلایی که ادعای داشتن آشنا در سفارت‌ها را دارند اعتماد نکنید.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تنها وکلایی که در هر دو کشور ایران و آمریکا مجوز وکالت دارند می‌توانند در این امر شما را راهنمایی کنند.

به هیچ وجه گول ظاهر یا حرف‌های فریبنده وکلا را نخورید و با بررسی اطلاعات پرونده‌های قبلی آن‌ها به صحت حرف‌ها و ادعاهایشان پی ببرید.

هزینه بهترین وکیلی مهاجرت

میزان حق‌الزحمه وکلا ثابت نیست و به عوامل و فاکتورهای متعددی وابسته است. عواملی همچون ارزش دلار میزان هزینه بهترین وکیل مهاجرت در کنتاکی را تعیین می‌کند. در واقع نوسانات ارز حق‌الزحمه وکلا را نیز بی نصیب نگذاشته و آن را با تغییر و نوسان همراه کرده است.

رزومه شما نیز نقش به سزایی را در تعیین هزینه‌های وکیل ایفا می‌کند. مسلماً هرچه رزومه قوی و پربارتری داشته باشید، روند کار مهاجرتی تسریع پیدا می‌کند و به دنبال آن هزینه وکیل کاهش پیدا خواهد کرد.

همان طور که خودتان مستحضر هستید هرچه روند مهاجرت و پذیرش کوتاه‌تر باشد، میزان هزینه و حق‌الزحمه وکیل نیز کمتر می‌شود. تاثیر نوع مهاجرت را نیز در این بین نمی‌توان نادیده گرفت. مهاجرت به روش‌های مختلفی چون تحصیلی، خرید ملک، سرمایه گذاری، پناهندگی و … امکان پذیر است که هر یک از این‌ها راه و روش و دستمزد مخصوص به خود را دارد.

با رعایت این نکات احتمال کلاهبرداری را کاهش دهید

در تمامی کارها و حرفه‌ها کلاهبردارانی با حرف‌ها و وعده‌های پر زرق و برق مشغول به فعالیت هستند که زمینه بی اعتمادی را در آن کار یا حرفه ایجاد می‌کنند. در خصوص وکالت مهاجرتی نیز متاسفانه چنین مورد به وفور دیده می‌شود، اما برای رهایی از  دام کلاهبرداران تنها کافی است که نکات زیر را در نظر بگیرید.

  • در ابتدا نسبت به احراز هویت او اقدام کنید. تا قبل از احراز هویت اطلاعاتی را در اختیار او نگذارید.
  • از وکیل مهاجرت کارت عضویت در کانون وکلا، شماره عضویت و همچنین مدرک تحصیلی او را مطالبه کنید.
  • تمام پرداخت‌ها را به صورت کاملاً قانونی انجام دهید و از پرداخت پول به شماره حساب‌های ناشناس جدا بپرهیزید.

مزیت انتخاب بهترین وکیل مهاجرت ایران در کنتاکی

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در کنتاکی به تمامی قوانین دو کشور ایران و آمریکا آشنا است. او هم زبان مهاجران ایرانی محسوب می‌شود و حس و عواطف آن ها را بیشتر درک می‌کند. وکیل مهاجرت ایرانی با دلسوزی بیشتری کارهای مهاجرتی و پذیرش ایرانیان مهاجر را انجام می‌دهد و با شناختی که نسبت به مسائل سیاسی ایران دارد بهترین و راحت‌رین راه برای مهاجرت به کنتاکی را انتخاب و مهاجران ایرانی معرفی می‌کند.

راهی مطمئن برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در کنتاکی

در طول سال مهاجرین بسیاری از سراسر دنیا کشور خود را به مقصد آمریکا ترک می‌کنند، اما تنها تعداد معدودی از این مهاجرین موفق به پذیرش خواهند شد.

مهاجرانی در این رقابت پیروز می‌شوند که با بهترین وکیل مهاجرت در کنتاکی مشورت می‌کنند و با کمک آن‌ها و به صورت کاملاً قانونی مراحل مهاجرت خود را پشت سر می‌گذارند.

از این رو  ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با یافتن بهترین وکیل مهاجرت در کنتاکی مسیر مهاجرت را هموار سازید.

Comments are closed.