روانشناس مینه‌سوتا

روانشناس مینه‌سوتا • بهترین مشاور خانواده و ازدواج مینه‌سوتا • دکتر متخصص اعصاب، روان شناس، روانپزشک و مشاوره فارسی زبان در مینه‌سوتا

ZSany - Advertise With Us Today!

سلامت انسان فقط محدود به سلامت جسمی نمی‌شود، سلامت روان هم به همان اندازه اهمیت دارد. اگر هر زمان احساس کردید از لحاظ روانی تحت فشار شدید هستید باید از فردی متخصص کمک بگیرید.

لیست روانشناس مینه‌سوتا

مهاجران ایرانی به‌علت سختی‌های مهاجرت معمولاً دچار مشکلات روانی زیادی می‌شود. ایرانیان ساکن آمریکا و مینه‌سوتا می‌توانند برای درمان مشکلات روانی خود به بهترین روانشناس ایرانی در مینه‌سوتا مراجعه کنند. چه چیزی بهتر از این است که هر کس شخصی‌ترین مشکلات خود را با پزشک هم‌زبانش در میان بگذارد و از او راهنمایی بگیرد؟

قبل از انتخاب روانشناس باید به برخی مسائل توجه کنید. یک روانشناس ایرانی خوب در مینه‌سوتا باید چه خصوصیت‌هایی داشته باشد؟ این روانشناسان در مینه‌سوتا چه امکاناتی را به بیماران ارائه می‌دهند؟ در ادامه مقاله به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد.

چگونه بهترین روانشناس ایرانی در مینه‌سوتا را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین روانشناس ایرانی در مینه‌سوتا باید اول بدانید چه خصوصیت‌هایی یک فرد را تبدیل به روانشناس ماهری می‌کند. برخی از افراد حتی بدون داشتن دانش روانشناسی، روانشناس‌های خوبی هستند، به این دلیل که دارای ویژگی‌های اخلاقی خاصی هستند که آن‌ها را تبدیل به فردی شنونده و قابل اعتماد می‌کند.

قبل از انتخاب روانشناس ایرانی در مینه‌سوتا باید گزینه‌های مورد نظر خود را با جستجو در اینترنت یا پرس و جو از دیگران پیدا کنید. با دانستن خصوصیات زیر بعد از یک جلسه و ملاقات با روانشناس براحتی تشخیص می‌دهید آیا او پزشک قابلی است یا خیر. یک روانشناس خوب این ویژگی‌ها را باید داشته باشد.

دلسوز باشد و با بیمار همدردی کند

روانشناسان طی دوره تحصیلی خود آموزش می‌بینند که چه رفتاری با بیمار داشته باشند. یک روانشناس برای موفقیت در کارش باد ابتدا ذهنیت خود را طبق معیارهای لازم تغییر دهد؛ فقط در این صورت می‌تواند ذهن بقیه را درمان کند.

طی جلسه درمانی، بهترین روانشناس ایرانی در مینه‌سوتا باید از خود نگرانی و همدردی نشان دهد. او نباید نسبت به حرف‌های بیمار بی‌تفاوت باشد، بلکه باید واکنش نشان دهد و بیمار را تشویق به ادامه دادن کند. یک روانشناس باتجربه از لحن، تن صدا و زبان بدن بیمار آن‌چه که درون او می‌گذرد را می‌بیند.

تشنه یادگیری باشد

روانشناسان باید تعهد به یادگیری را در تمام طول عمر خود حفظ کنند. تمامی علوم در طی زمان دچار تغییر و تحولات می‌شود و در واقع به روز خواهند شد. علم روانشناسی هم از این قاعده مستثنی نیست. روز به روز روش‌های درمانی جدید به وجود می‌آیند که باعث نتیجه‌گیری بهتر از روند درمان می‌شوند.

گاهی لازم است برای انتخاب بهترین رویکرد درمانی روانشناسان با همکاران خود مشورت کنند یا از منابع دیگری کمک بگیرند. اگر روانشناسی احساس می‌کند برای کمک به بیمار علم کافی ندارد باید به او متخصص دیگری معرفی کند. توصیه‌ها و تشخیص اشتباه بیماری به بیمار صدمه بسیاری می‌زند.

حد و مرزها را رعایت کند

روابط بین بیمار و پزشک از جمله روابط حرفه‌ای هستند. در این‌گونه روابط حتماً باید حد و مرزها رعایت شوند. در این صورت نه برای روانشناس مشکلی پیش می‌آید و نه بیمار.

روانشناس وظیفه دارد فاصله خود را با بیمار حفظ کند و فراتر از روابط حرفه‌ای نرود. برقراری رابطه عاطفی یو غیرحرفه‌ای به‌دلیل اختلاف در جایگاه‌ها و مسائل اخلاقی اصلاً در چنین شرایطی پسندیده نیست.

قابل اعتماد باشد

بیمار قبل از مراجعه به بهترین روانشناس ایرانی در مینه‌سوتا باید به حقوق خود به‌عنوان بیمار آگاه باشد. روانشناس اجازه ندارد از اعتماد بیمار سوء استفاده کند. باید تمام صحبت‌هایی که در جلسه مشاوره بین آن 2 نفر رد و بدل می‌شود را پیش خود نگه دارند.

در صورتی که بیمار متوجه شود اطلاعات شخصی زندگی او به بیرون درز پیدا کرده و پزشک حریم خصوصی او را پایمال کرده است، می‌تواند از طریق مراجع قانونی از روانشناس شکایت کند.

روانشناس باید این اطمینان را به بیمار دهد که می‌تواند تمامی احساسات و افکار خود را بدون ترس از قضاوت شدن با او در میان بگذارد.

صبر و تحمل به خرج دهد

روانشناسی شغلی است که نیاز به صبر و تحمل زیادی دارد. یک روانشناس واقع‌بین و منطقی می‌داند که ممکن است روند درمان بیمار مدت‌ها زمان ببرد. از بین بردن عادت‌های بد و ناهنجاری‌های ذهنی یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.

روانشناسان به‌جای اینکه دائماً به بیمار گوشزد کنند که باید خود را تغییر دهند، باید با آن‌ها در فرآیند درمانی (گفتاری یا عملی) همراه باشند و راهنمایی‌های لازم را کنند.

گاهی روند درمان در مسیری صاف پیش نمی‌رود و بیمار دچار لغزش می‌شود. پزشک روانشناس در این شرایط باید آرامش خود را حفظ کند و به بیمار خود کمک کند.

حتی با این تفاسیر هیچ پزشکی نمی‌تواند بیمار را مجبور به درمان کند. خود بیمار ابتدا باید آمادگی‌های لازم را برای درمان پیدا کند و بعد نزد پزشک برود.

مراکز تحصیلی روانشناسی در مینه سوتا

ایالت مینه سوتا فرصت‌های تحصیلی بسیاری برای علاقه مندان به علم روانشناسی فراهم کرده است. مینه سوتا یکی از قوی‌ترین قطب‌های روانشناسی را در ایالات متحده آمریکا دارد.

دانشگاه Twin Cities مینه سوتا هشتمین دانشگاه برتر کشور در زمینه روانشناسی است. بسیاری از افراد ساکن ایالت‌های دیگر برای تحصیل در رشته روانشناسی به این ایالت می‌آیند.

با وجود مراکز آموزش عالی برتر روانشناسی در مینه سوتا طبیعی است که بهترین روانشناس ایرانی در مینه‌سوتا گوهری نایاب نباشد.

کلام آخر

پیدا کردن بهترین روانشناس ایرانی در مینه‌سوتا کار بسیار راحتی است؛ به شرطی که دقت کافی داشته باشید. حتماً قبل از مراجعه به روانشناس ویژگی‌هایی را که در بالا عنوان کردیم را به خاطر بسپارید و در روانشناس خود ب ه دنبال آن‌ها بگردید.

مینه‌سوتا یکی از بهترین دانشکاه‌های آمریکا را برای تحصیل در رشته روانشناسی دارد. همین مسئله روز به روز به تعداد روانشناسان ایرانی خوب در مینه‌سوتا می‌افزاید.

Comments are closed.