دکترکنتیکت

0

دکتر کنتیکت • دکترهای فارسی زبان کنتیکت • پزشکان کنتیکت

ZSany - Advertise With Us Today!

امروزه بحث بهداشت و درمان به دلیل شیوع ویروس کووید-19 بیش از گذشته در دنیا مطرح شده است. چنین موضوعی هنگامی از اهمیت بالایی برخوردار می‌شود که شما در کشوری غیر از ایران باشید و بخواهید از خدمات درمانی آن کشور استفاده کنید.

لیست پزشک کنتیکت

ایالتی است از ایالت‌های نیو انگلند آمریکا در شمال شرقی این کشور. پایتخت آن هارتفورد و شهر مهم آن بریجپورت است. در این ایالت اگر بخواهید به دنبال بهترین پزشک ایرانی باشید باید در ابتدا نکاتی مهمی را در نظر بگیرید.

نوع بیماری، داشتن یا نداشتن بیمه، شهر محل زندگی، وضعیت مالی و بسیاری از عوامل دیگر وجود دارد که در انتخاب پزشک شما می‌تواند تاثیر داشته باشد. میزان تاثیر این عوامل را شما با انتخاب خود مشخص می‌کنید.

نکاتی که می‌تواند در انتخاب پزشک کمک بسیار زیادی به شما بکند. با همراه باشید تا در این مقاله بهترین پزشک ایرانی در کنتیکت را بررسی کنیم.

چرا باید به دنبال بهترین بود؟

بحث درمان و بهداشت از جمله موضوعاتی است که از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است و دلیل آن هم ارتباط مستقیم آن با سلامتی و حتی مرگ و زندگی است.

درنتیجه اگر می‌خواهید به پزشک مراجعه کنید باید همیشه به دنبال بهترین فردی باشید که بتواند مشکل شما را حل بکند.

بهترین پزشکان همیشه در دسترس‌ترین پزشکان نیستند و باید به دنبال فردی باشید که علاوه بر دسترس بودن دارای مهارت‌های علمی خاصی نیز باشد.

این مهارت عبارت است از داشتن مدرک معتبر از دانشگاه‌ها و موسسات علمی معتبر و همچنین برخی از پزشکان دوره‌ها یا کورس‌های خاصی را در کشورهای معتبر گذرانده‌اند که سبب افزایش اعتبار علمی آن‌ها می‌شود.

برای آنکه بتوانید چنین پزشکانی را در ایالت کنتیکت بیابید باید در وب‌سایت مرکز بهداشت این ایالت به دنبال معتبرترین مراکز درمانی باشید و یا از طریق وب‌سایت‌های شخصی پزشکان موجود در این ایالت، سوابق علمی آن‌ها را بررسی کنید. در این صورت است که بهترین گزینه پیش روی شما قرار می‌گیرد.

بهترین زمان مراجعه به پزشک

به طور کلی اکثر مردم بر این نکته تاکید دارند که بهترین زمان مراجعه به پزشک زمانی است که دچار درد شوید یا مشکلی برای سلامتی شما پیش آمده باشد.

اما نکته مهمی که در این خصوص باید به آن اشاره کرد این است که مراجعه به پزشک صرفا مختص به زمان درد یا مشکل خاصی نیست.

بلکه برخی از افراد باید به صورت دوره‌ای و هر چند وقت یک بار به پزشک مراجعه کنند تا شرایط سلامتی بدن خود را مورد آزمایش قرار دهند.

به طور مثال این مورد مختص افراد دارای مشکل قند و دیابت، افراد دارای مشکلات قلبی و با سابقه عمل قلب، افراد دارای سابقه عمل‌های خاص و حتی موارد خاصی مانند مادران باردار و بیماری‌های خاص است.

درنتیجه برای انتخاب بهترین پزشک صرفا به دنبال فردی نباشید که یک بار به او مراجعه کنید بلکه تعداد دفعات بسیار مراجعه به پزشک را در دستور کار خود قرار دهید و بر این اساس تصمیم‌گیری کنید.

کوتاه‌ترین روش یافتن بهترین پزشک ایرانی

برای یافتن پزشک و به طور کلی خدمات درمانی در هر شهر یا کشوری که هستید، اولین و کوتاه‌ترین روش مراجعه به اینترنت و انواع شبکه‌های مجازی است.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، وب‌سایت‌های بسیار زیادی در زمینه بهداشت و درمان فعالیت دارند و در آن‌ها انواع پزشکان با تخصص‌های مختلف، قابل انتخاب است.

آنچه باید برای شما اهمیت داشته باشد نوع متخصصی است که به آن نیاز دارید. صرفا کافی است با انتخاب متخصصی که به آن نیاز دارید، زمان و مکان ملاقات با پزشک را تعیین کنید.

لازم به ذکر است برخی از این پزشکان دارای نوبت‌دهی اینترنتی شاید نباشند که در این صورت لازم است به صورت تلفنی با پزشم مورد نیاز خود ارتباط برقرار کنید.

بیماری‌های خاص و بهترین پزشک

برخی از بیماری‌ها که عمدتا جز بیماری‌های خاص محسوب می‌شوند، نیازمند پزشک و متخصصان ویژه‌ای هستند.

این نوع پزشکان همانند دیگر پزشکان شاید به راحتی در دسترس نباشند و نیازمند معرفی از جانب پزشکی دیگر یا گذشت زمان بسیار زیادی برای گرفتن زمان ملاقات با این نوع پزشکان مورد نیاز باشد.

در این خصوص لازم است که نه صرفا در نزدیکی محل اقامت یا زندگی خود بلکه در وسعت بیشتری در سطح ایالت به دنبال اینگونه پزشکان باشید.

زیرا این مکان وجود دارد که مطب این نوع پزشکان در شهر دیگری در ایالت باشد. همچنین امکان دارد برخی از این نوع پزشکان مطب شخصی نداشته باشند و در بیمارستان‌ها مشغول طبابت باشند.

بیماری‌های خاص همچنین مستلزم این مساله هستند که به صورت دوره‌ای و هر چند وقت یک بار به پزشک مراجعه شود تا پزشک شرایط بیمار را بررسی کند. در غیر این صورت حوادث تلخی می‌تواند رخ دهد.

نکته دیگری که در این خصوص باید به آن اشاره کرد زمان ملاقات با این نوع پزشکان است که باید با دقت بسیار زمان‌های خالی پزشک را بررسی کرد و در اولین فرصت برای گرفتن زمان ملاقات اقدام کرد.

زیرا به طور کلی زمان‌های ملاقات با این نوع پزشکان به سرعت پر می‌شوند. داشتن معرفی‌نامه از پزشک دیگر نیز می‌تواند در گرفتن زمان ملاقات موثر باشد و روند کار را تسریع ببخشد.

بیمه و پزشک

یکی از مهم‌ترین مواردی که در هنگام مراجعه به پزشک باید از آن اطمینان حاصل کرد بیمه درمانی است که آن پزشک با آن قرارداد دارد.

همچنین داشتن یا نداشتن بیمه درمانی از جانب شما نیز مساله مهم دیگری است که می‌تواند در انتخاب پزشک موثر باشد. برخی از پزشکان افرادی که دارای بیمه درمانی نیستند را شاید به دلیل مسائل قانونی قبول نکند.

تاکید بر مساله بیه به این دلیل است که هزینه درمان و خرید دارو در صورت نداشتن بیمه، بسیار بیشتر از چیزی می‌شود که انتظارش را دارید.

چنین مساله‌ای در کنار بیماری می‌تواند درد و مشکلات عصبی شما را بیشتر از قبل نیز کند. درنتیجه حل این موضوع بسیار به روند درمان شما کمک خواهد کرد.

نتیجه‌گیری

بهترین پزشک ایرانی در کنتیکت را باید در ابتدا بر اساس نوع بیماری که به آن دچار شده‌اید، در شبکه‌های مجازی و وب‌سایت‌های اینترنتی بیابید.

پس از آن باید مطمئن شوید که از بیمه درمانی برخوردار هستید و پزشک شما نیز با انواع بیمه‌های درمانی قرارداد دارد. انتخاب پزشک در کشوری غیر از ایران مشکلات خاص خود را دارد.

 اما در صورتی که از اطلاعات کافی در این زمینه برخوردار باشید، بدون شک بهترین انتخاب از آن شما خواهد شد و دیگر چالشی در این خصوص شما را آزار نمی‌دهد.

همچنین در صورت یافتن پزشک مناسب، می‌توانید به دفعات به او مراجعه کرده و برای مراجعات بعدی به پزشک، دیگر به دنبال پزشک جدیدی نباشید.

Source consumerreports
Leave A Reply

Your email address will not be published.