وکیل مهاجرت در وایومینگ

وکیل مهاجرت در وایومینگ • بهترین وکلای مهاجرت وایومینگ • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

آمریکا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا به‌حساب می‌آید و دلیل انتخاب آن شرایط و امکاناتی است که افراد در صورت مهاجرت به این کشور از آن بهره‌مند خواهند شد. یکی از مناطقی که می‌تواند مقصدی ایده آل برای مهاجران به‌حساب آید ایالت وایومینگ است. برای مهاجرت به این منطقه دریافت مشاوره از بهترین وکیل مهاجرت در وایومینگ ضروری است.

لیست وکیل مهاجرت در وایومینگ

در ادامه این مقاله به معرفی ایالت وایومینگ ازلحاظ گردشگری و معرفی معیارهای انتخاب وکیل برای مهاجرت به این کشور پرداخته‌ایم.

ایالت وایومینگ کم‌جمعیت‌ترین ایالت آمریکا

ایالت وایومینگ در غرب آمریکا و در مناطق کوهستانی واقع‌شده است. دوسوم این ایالت را کوه‌ها و کوهپایه‌ها تشکیل داده‌اند و رشته‌کوه راکی نیز در وایومینگ قرار دارد. پرجمعیت‌ترین شهر و مرکز وایومینگ، شاین است. لازم است بدانید که این ایالت از قوانین خاص خود در ارتباط با مالیات پیروی می‌کند. این منطقه آب‌وهوای خشک و قاره‌ای دارد. شهرهای این ایالت به دلیل وجود منابع طبیعی و جنگل‌های وسیع شهرت دارد که در زیر ابتدا به قوانین خاص مالیاتی ای ن ایالت و سپس به برخی از مناطق دیدنی وایومینگ اشاره‌کرده‌ایم.

قوانین مالیاتی وایومینگ

این ایالت در راستای جذب مهاجران بیشتر و افزایش جمعیت هیچ مالیاتی از درآمد افراد و شرکت‌ها نخواهد گرفت و تنها از معاملات خریدوفروش و برخی موارد خاص مالیات دریافت خواهد کرد.

مواد خوراکی در این ایالت مشمول مالیات نیست، اما وسایل خریداری‌شده وارداتی از 5 درصد مالیات برخوردار است.

علاوه بر موارد گفته‌شده اموال شخصی نگهداری شده و ساختمان‌هایی که صرف امور آموزشی، خیریه و مذهبی خواهند شد نیز از معافیت مالیاتی بهره‌مند می‌شوند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در وایومینگ مالیات بر ارث معنا و مفهومی نخواهد داشت.

پارک ملی یلواستون

این پارک اولین پارک ملی جهان است و به دلیل انرژی زمین‌گرمایی و حیات‌وحش ویژه خود شهرت زیادی دارد. قالب مناظر این پارک کوهستانی است، اما ماهیت اصلی زمین این پارک آتش‌فشانی تشخیص داده شد. همین مواد مذاب زیر پوسته آب فشان الد فیتفول (Old Faithful‎) و بقیه چشمه‌های جوشان را به وجود می‌آورد.

برج شیاطین

پارک ملی به مساحت 6 کیلومترمربع است. در این پارک کوهی وجود دارد که به نماد یادبود شیطان معروف بوده و قله آن نزد افراد قبیله یاکوتا بسیار مقدس برشمرده می‌شود. این منطقه توسط رئیس‌جمهور روزولت به‌عنوان بنا یادبود ملی شناخته شد.

پارک ملی گراند تیتون

قله‌های رشته‌کوه تیتون این پارک ملی را محاصره کرده‌اند. این پارک ملی اکوسیستمی بکر و زیبا دارد و گیاهان و حیوانات بدون دخالت انسان در این پارک به ادامه حیات خواهند پرداخت. این پارک مقصدی عالی برای پیاده‌روی، ماهیگیری، کوهنوردی، کمپینگ و تفریحاتی از این قبیل است.

جنگل ملی کاریبو-تارگی

این پارک مساحتی به‌اندازه استان قم دارد و در چهار ایالت یوتا، مونتانا، وایومینگ و آیداهو تقسیم‌شده است. این جنگل برای پیاده‌روی، اردو زدن، ماهیگیری، شکار و تفریحات خانوادگی بسیار مناسب خواهد بود. در اینم منطقه ده ها اردوگاه و 2500 کیلومتر مسیر پیاده‌روی وجود دارد.

جنگل ملی شوشونی

این جنگل با تلاش فراوان ظاهر بکر و وحشی خود را طی سالیان زیاد حفظ کرده است. در این جنگل ملی تقریباً تمام گونه‌های گیاهی و جانوری بومی آمریکا وجود دارد. خرس گریزلی، گرگ خاکستری و گوسفند بیگورن از گونه‌های در حال انقراض ساکن در شوشونی هستند.

برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در وایومینگ به چه نکاتی توجه کنیم؟

مهاجرت به کشور آمریکا در مسیری پرفرازونشیب قرار دارد، اما شرایط این کشور ارزش تحمل این سختی را خواهد داشت. اولین گام برای ورود به کشور آمریکا گرفتن اقامت این کشور است. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در وایومینگ به حضور قانونی شما در این ایالت کمک شایانی می‌کند. در زیر به خصوصیاتی که بهترین وکلای مهاجرتی از آن برخوردارند اشاره‌کرده‌ایم.

ارائه بهترین روش مهاجرتی

بهترین وکلای مهاجرتی از توانای بالایی برای ارائه پیشنهادهای متفاوت در رابطه با روش‌های مهاجرتی به مشتریان خود برخوردار هستند. این روش‌های پیشنهادی بیشترین هماهنگی را با شرایط درخواستی متقاضی مهاجرت دارند. ارائه این‌گونه پیشنهاد‌ها کاملاً بر شرایط زندگی فرد بعد از مهاجرت تأثیر خواهد گذاشت.

ارائه کامل‌ترین اطلاعات لازم

وکلای ماهر در امر مهاجرت به مشتریان خود تمام اطلاعات موردنیاز در زمینه مهاجرت ایشان را ارائه می‌کنند. علاوه بر آن در تمام مراحل مهاجرت به همراه مشتریان خواهند بود که از بروز اشتباهات و اشکالات احتمالی جلوگیری کنند.

آگاهی کامل از قوانین کشور مقصد در حوزه مهاجرت

کشور آمریکا قوانین خاص خود را برای مهاجرت وضع کرده است و هرساله قوانین سخت‌تری بر این حوزه می‌افزاید. وکیل مهاجرت باید از تمامی قوانین وضع‌شده برای مهاجران ایرانی آگاهی کامل داشته باشد و اطلاعات خود را به‌صورت مداوم به‌روز نگه دارد که در صورت بروز مشکل سریعاً بتواند آن را رفع کند.

داشتن مجوز از سوی کشور مبدأ و مقصد

در اینجا لازم است تفاوتی مهم را به شما توضیح دهیم در امر مهاجرت دو گروه می‌توانند به متقاضی کمک کنند که این دو گروه شامل وکلای مهاجرتی و مشاوران مهاجرتی است. وکلای مهاجرتی مدارک آکادمیک در رشته خود را اخذ نموده‌اند و از سوی دولت مبدأ و مقصد مجوزی مبنی بر فعالیت در حوزه مهاجرت دریافت کرده‌اند. پس در زمان انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در وایومینگ حتماً در ارتباط با مجوزهای لازم از وکیل مربوطه سؤال‌هایی بپرسید.

داشتن مدرک ICCRC

وکلای رسمی دادگستری باید مدرک ICCRC را برای انجام فعالیت‌های قانونی در زمینه مهاجرت دریافت کنند. داشتن این مدرک خیال شما را از جانب قانونی بودن مهاجرت خود به ایالت وایومینگ راحت خواهد کرد. علاوه بر آن دیگر نگران انجام فعالیت‌های قانونی در این کشور نخواهید بود.

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در وایومینگ چه وظایفی دارد؟

ازآنجاکه اغلب افراد با هم‌زبانان خود راحت‌تر ارتباط برقرار می‌کنند؛ در این بخش به وظایفی از وکلای ایرانی در صورت انتخاب آن‌ها به‌عنوان وکیل مهاجرت پرداخته‌ایم:

  • بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در وایومینگ از ابتدا تا انتها متقاضی مهاجرت را همراهی کرده و به بررسی تمام زوایای پرونده موکل خود خواهد پرداخت
  • شناسایی مواردی که ریسک به وجود آمدن مشکلات را درروند پروسه مهاجرت به وجود خواهند آورد و رفع این مشکلات شناسایی‌شده
  • بررسی نهایی و گرفتن تصمیم در ارتباط با بهترین روش گرفتن اقامت وایومینگ و بعدازآن قرارگیری موکل در ارتباط با روش انجام کار
  • راهنمایی و کمک برای جمع‌آوری مدارک لازم
  • بررسی اطلاعات پرونده به‌منظور حذف تناقضات احتمالی در اطلاعات واردشده
  • درخواست برای گرفتن ویزا پس از جمع‌آوری کامل مدارک موردنیاز
  • امکان حضور وکیل به همراه متقاضی مهاجرت در جلسه‌های مصاحبه

کلام آخر

اگر قصد مهاجرت به وایومینگ را دارید یکی از اولین اقدامات لازم برای شما مراجعه به وکیل مهاجرت و دریافت مشاوره در این حوزه است. به یاد داشته باشید وکلای مهاجرت برای شما معجزه نخواهند کرد، اما ریسک ریجکت شدن درخواست مهاجرت شما بدون وکیل خیلی بیشتر از زمانی است که بهترین وکیل مهاجرت در وایومینگ را به‌عنوان راهنما انتخاب خواهید کرد.

با انتخاب وکیلی ماهر فرصت‌های موفقیت خود را در مسیر مهاجرت بشناسید و در بهترین زمان از آن‌ها بهره ببرید.

Comments are closed.