وکیل مهاجرت در ویرجینیا

وکیل مهاجرت در ویرجینیا • بهترین وکلای مهاجرت ویرجینیا • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

در جوامع امروزی اغلب مردم، حتی مرفه‌ترین افراد نیز تا زمانی که ناچار نشوند به وکیل مراجعه نمی‏کنند. این موضوع به دلیل بی‌اعتمادی به وکلا و همچنین عدم احساس نیاز است؛ در حالی که امور حقوقی، خصوصاً در زمینه مهاجرتی، بدون استفاده از وکیل متخصص باعث ایجاد مشکلات عدیده‏ای برای افراد می‏شود.

لیست وکیل مهاجرت در ویرجینیا

از نظر حقوق بین‌الملل، برخی کشورها از قبیل انگلستان، آمریکا و سوییس، قانون اقامتگاه را در خصوص امور شخصی (احوال شخصیه) افراد حاکم می‌دانند و در برخی کشورها مانند فرانسه و ایران، قانون دولت متبوع حاکم است. حال با وجود این تفاوت دیدگاه که بار حقوقی متفاوتی هم برجای می‏گذارد آیا وجود یک وکیل حرفه‌ای احتیاج نیست؟

به‌دلیل تقاضای زیاد افراد برای مراجعه به وکیل متخصص در امور مهاجرتی و همچنین وجود تعداد زیاد متقاضی برای مهاجرت و اقامت در ایالت ویرجینیای آمریکا قصد داریم تا بیشتر به این موضوع بپردازیم. لذا در ابتدای امر به معرفی اجمالی این ایالت و در ادامه به بیان ویژگی‏ها و ضرورت استفاده از وکیل مهاجرت خواهیم پرداخت.

امید است که این نوشتار در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ویرجینیا به شما کمک شایانی کند.

از ایالت ویرجینیا چه می‌دانید؟

جهت مهاجرت به هر مکانی خصوصاً ایالت ویرجینیا آشنایی با شرایط آن ایالت در مسیر مهاجرت و اقامت شما و همچنین انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ویرجینیا بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

ایالت ویرجینیا در منطقه آتلانتیک جنوبی کشور آمریکا قرار گرفته است. این ایالت از سمت شرق با ایالت واشنگتن و اقیانوس اطلس، از سمت شمال با ایالت مریلند، از سمت جنوب با ایالت کارولینای شمالی، از سمت شمال و غرب با ایالت ویرجینیای غربی و از سمت غرب با ایالت کنتاکی مرز مشترک دارد.

ویرجینیا به دلیل اینکه اولین و قدیمی‌ترین قلمرو پادشاهی انگلستان و نیز زادگاه بیشترین رؤسای جمهور آمریکا بوده با نام‌های مستعار «قلمرو کهن» و «مادر رؤسای جمهور» نیز شناخته می‌شود.

جغرافیا و شرایط اقلیمی این ایالت تحت تأثیر کوهستان بلوریج و خلیج چساپیک است که زیست‌بوم گیاهی و جانوری این ایالت را پدید آورده است. آب و هوای ایالت ویرجینیا مرطوب بوده و از جنوب به سمت شرق هوا به شکل فزاینده‌ای گرم‌تر و مرطوب‌تر می‌شود.

پایتخت این ایالت شهر ریچموند و همچنین پر جمعیت‌ترین شهر آن نیز ویرجینیابیچ است. جمعیت تخمینی بالغ بر هفت میلیون و هشتاد هزار نفر برآورد شده است. بر همین اساس ویرجینیا دوازدهمین ایالت پرجمعیت در ایالات متحده آمریکا به‌شمار می‌رود. البته یک پنجم جمعیت آمریکا نیز سیاه پوست بوده که به آن‌ها آفریقایی امریکایی نیز می‌گویند. همچنین جمعیت قابل توجهی نیز در این ایالت، از مهاجرین آمریکای لاتین و آسیا هستند.

اقتصاد ویرجینیا بر مبنای تولید ناخالصی، تجهیزات نظامی، کشاورزی و کسب و کارهای خصوصی است. مقایسه‏ی تولید ناخالص داخلی ایالت ویرجینیا با کشورهای دیگر در سال ۲۰۱۲ گویای این است که در این سال تولید ناخالصی‌اش قابل مقایسه با کشور لهستان بوده است.

دانشگاه‏های ویرجینیا

ایالت ویرجینیا یکی از ایالت‌های فعال در زمینه آموزش است و امروزه دانشگاه‌های بسیار زیادی در ویرجینیا، در مقاطع و رشته‌های گوناگون دانشجو می‌پذیرند.

دانشگاه‏های مهم این ایالت عبارتند از: دانشگاه ویرجینیا، دانشگاه جرج میسون، دانشگاه ویرجینیا کامن ولث، دانشگاه مارشال و دانشگاه ردفور.

دانشگاه ویرجینیا از معتبر‌ترین دانشگاه‏ها در آمریکا است که در شهر شارلوت ویل قرار دارد که در سال ۱۸۱۹ تاسیس شده است. این دانشگاه به عنوان یکی از میراث‏های ثبت شده جهانی یونسکو در ایالات متحده آمریکا به شمار می‌رود. همچنین این دانشگاه به عنوان زیباترین دانشگاه آمریکا شناخته شده است.

یک وکیل مهاجرت حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

وکیل همان‏طور که از نامش پیداست، کسی است که به موجب قرارداد وکالت، کاری را برای موکل خود انجام می‏دهد.

در تعیین بهترین وکیل مهاجرت در ویرجینیا ارزیابی ویژگی‏های وکیل توسط موکل حائز اهمیت است. یک وکیل توانمند تسلط کاملی به قوانین حقوقی دارد و به خوبی ادله مورد نیاز برای دفاع از موکل خود را جمع‌آوری می‌کند. او علاوه بر دانش و توانایی علمی باید دارای تجربه، صبر، حسن خلق بوده و به وضعیت مالی موکل خود نیز اشراف داشته باشد. او با تسلط به قوانین کشور متبوع و مقصد متقاضی مهاجرت و همچنین آشنایی با شرایط اخذ ویزا موکل را از سردرگمی نجات می‏دهد.

وکیل حرفه‌ای مهاجرت علاوه بر توجه به مسائل مالی و حق‌الوکاله خود به تسریع روند پرونده و موفقیت موکل خود در جریان اداری و حقوقی نیز توجه دارد.

توجه به مولفه‏ سن و جنسیت برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ویرجینیا ملاک مناسبی نیست. معیارهای زیادی برای تشخیص بهترین وکیل مهاجرت در ویرجینیا وجود دارد، اما مهم‌ترین ملاک و معیار، صداقت، تسلط علمی و مسئولیت‌پذیری است.

همچنین باید با تسلط کامل به چندین زبان و روابط بین المللی ارائه‌ نقشه‏ راه دقیق و ترسیم چشم انداز مهاجرتی امور موکل خود را به نحوی شایسته اجرا کند.

ضرورت و مزیت انتخاب وکیل مهاجرت در ویرجینیا

به طور خلاصه به فردی که کارهای مهاجرتی شما را انجام می‏دهد وکیل مهاجرت می‌گویند. با توجه به تعارض قوانین و همچنین مناسبات پیچیده بین کشورها، قطعاً اگر به‌عنوانِ فردی که هیچ‌گونه اطلاعات کافی در اختیار ندارد و متخصص در این زمینه نیست وارد عمل شوید، نخواهید توانست به کشور مقصد مهاجرت کنید. در این مواقع تماس با بهترین وکیل مهاجرت در ویرجینیا که از نظر قانونی نیز صلاحیت و مجوز دارد منطقی‌ترین گزینه است.

همچنین با مشاوره گرفتن از یک وکیل مهاجرت متخصص در این زمینه که در ایالت ویرجینیا فعالیت دارد در موفقیت و تسریع در روند پرونده تاثیر بسزایی خواهد داشت.

یک وکیل مهاجرت خوب باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود و از وقوع سوء استفاده و کلاهبرداری‏های احتمالی جلوگیری می‌کند.

از طرفی دیگر یک وکیل مهاجرت شما را برای یادگیری مسیر کار و اقدامات و همچنین رفع مشکلات احتمالی، در کمترین زمان یاری می‌کند.

ناآشنایی با نواقص و مشکلاتی که ممکن است در طول انجام کار پیش بیاید، باعث می‌شود بسیاری از افراد ترجیح دهند پرونده خود را به فردی خبره در این زمینه واگذار کنند.

با توجه به میزان اطلاعات متقاضیان و آگاهی از شرایط مهاجرت و به دلیل اهمیت و حساسیت موضوع، کمک از بهترین وکیل مهاجرت در ویرجینیا در این زمینه بسیار مهم و حیاتی است.

نحوه اعتماد به وکیل و جلوگیری از کلاهبرداری‏های احتمالی

شاید بارها شما با تبلیغات مهاجرتی زیادی به عنوان مهاجرت کاری با درآمد بالا، اخذ بورس تحصیلی در بهترین دانشگاه‌ها، گرفتن اقامت موقت و دائم در کمترین زمان و… روبه‏رو شده باشید. اما انتخاب بهترین وکیل مهاجرت مورد اعتماد در ویرجینیا از موارد بسیار مهم در مهاجرت است.

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در ویرجینیا که قابل اعتماد نیز باشد، عمدتاً از طریق دوستان و آشنایان و رضایت از پرونده‏های سابق وی است. فراموش نکنید هدف از داشتن یک وکیل مهاجرت خوب، رساندن شما در کمترین زمان و بدون مشکل به هدفتان است.

بهترین وکیل ایرانی در ویرجینیا

اگر شما قصد مهاجرت به ایالت ویرجینیا را دارید، بهتر است در موضوعات مربوط به امور مهاجرتی از وکیل بین‌المللی ایرانی که خود نیز در این ایالت ساکن باشد، استفاده کنید.

بهترین وکیل مهاجرت در ویرجینیا اگر ایرانی باشد، علاوه بر آشنایی با قوانین و موارد حقوقی داخل ایران به مسائل و موارد حقوقی کشورهای دیگر نیز اشراف کامل دارد.

اگر کسانی که از ایران قصد مهاجرت به ایالت ویرجینیا دارند، جهت تسریع در روند پرونده مهاجرتی خود بهتر است از وکیل مهاجرت ایرانی استفاده کنند.

Comments are closed.