وکیل مهاجرت در کالیفرنیا

وکیل مهاجرت در کالیفرنیا • بهترین وکلای مهاجرت کالیفرنیا • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

کالیفرنیا ایالتی بزرگ و پرجمعیت در کرانه اقیانوس آرام است که فرهنگ ضد هیپی در آن دیده می‌شود. به دلیل مهاجرت بالا به این ایالت، کالیفرنیا با نژاد و همچنین اقلیت‌های مختلفی روبه‌رو است و آغوش خودش را برای تمامی مهاجرین با هر فرهنگ و مللی همیشه باز نگاه می‌دارد.

لیست وکیل مهاجرت در کالیفرنیا

اگر شما هم قصد مهاجرت به این ایالت زیبا و بزرگ را دارید در ابتدا باید بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا را بشناسید. با مشورت با وکیل مهاجرت با کمترین هزینه و در مدت زمان کوتاهی کارهای پذیرش خود را انجام خواهید داد، اما به راستی بهترین وکیلی مهاجرت در کالیفرنیا چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه در تسریع روند و همچنین کاهش هزینه‌های مهاجرت به شما کمک می‌کند. ما را تا پایان این متن همراهی کنید که به جواب تمامی سوال های خود برسید.

کالیفرنیا را بیشتر بشناسید

ایالت کالیفرنیا پرجمعیت‌ترین ایالت واقع در کشور آمریکا است که در منطقه غرب این کشور قرار دارد. این ایالت در رتبه سوم بیشترین وسعت و همچنین رتبه دوم بزرگ‌ترین ایالت واقع شده است. سواحل اقیانوس آرام ایالت کالیفرنیا را زیباتر و همچنین چشم‌نوازتر می‌کند.

زبان رسمی ایالت کالیفرنیا انگلیسی است. مذهب حدود 30 درصد از جمعیت آن را مسیحی و 30 درصد از آن‌ها را افراد بی دین تشکیل داده‌اند.

ساکرامنتو مرکز این ایالت است و لس‌آنجلس، سن خوزه، سن دیگو، سن فرانسیسکو از شهرهای مهم آن به شمار می‌آیند. در ادامه با اقتصاد، جغرافیا و دانشگاه‌های برتر این ایالت آشنا خواهیم شد.

وضعیت اقتصادی کالیفرنیا

کالیفرنیا بزرگ‌ترین اقتصاد زیر ملی در سطح جهان را دارا است که در مقایسه با سایر کشورها مقام پنجم اقتصاد بزرگ جهان را کسب می‌کند. لس‌آنجلس و سانفرانسیسکو به ترتیب توانسته‌اند رتبه دوم و سوم اقتصاد شهری را بعد از نیویورک به دست آورند.

شاید یکی از عوامل مؤثر در کسب مقام سوم بهترین اقتصاد شهری سانفرانسیسکو بالاترین سرانه تولید ناخالصی آن است. نکته جالب در خصوص این ایالت وجود 4 نفر از ثروتمندترین افراد جهان در آن است. وجود بزرگ‌ترین سرمایه گذاران در ایالت کالیفرنیا آن را گزینه‌ای ایده آل برای مهاجرت می‌کند.

کالیفرنیا را می‌توان مقر اصلی صنعت فناوری اطلاعات و همچنین رایانه در آمریکا دانست. وجود شرکت‌های اوراکل، سیسکو، سیستمز، اینتل، یاهو، گوگل، ای ام دی، سان مایکروسیستمز، اپل و شوران شاهد بر این ادعا هستند.

آزمایشگاه‌های فدرال آمریکا نیز که شامل آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور و آزمایشگاه ملی لارنس برکلی است نیز در این ایالت قرار دارند.

جغرافیای ایالت کالیفرنیا

کالیفرنیا از شمال با اورگان، در شرق با آریزونا و نودا، در جنوب نیز با کشور مکزیک محصور شده است. بسیاری از افراد این ایالت را با آب و هوای مدیترانه‌ای و مرطوب آن می‌شناسند، اما در حقیقت وسعت زیاد این ایالت باعث تنوع آب و هوایی در آن شده است. آب و هوای زمستانی در کوه‌های آلپ، آب و هوای خشک در مرکز و همچنین جنگل‌های معتدل بارانی این ایالت گزینه انتخاب مهاجرین برای زندگی با توجه به طبع و سبک زندگی‌شان را افزایش می‌دهد.

اقیانوس آرام، رشته کوه‌های سیرانودا، جنگل‌های سرخ داگلاس، صحرای موهاوی و همچنین دره مرکزی به جغرافیای کالیفرنیا تنوع بخشیده و آن را منحصر به فرد و خارق‌العاده می‌کند.

دانشگاه‌های ایالت کالیفرنیا

وجود دانشگاه‌های معتبر در رده‌های بالای علمی در سطح جهان است که این ایالت را به گزینه‌ای مناسب برای مهاجرت تحصیلی تبدیل می‌کند. از جمله دانشگاه‌های مطرح کالیفرنیا به شرح زیر هستند:

 • California Institute of Technology
 • Stanford University
 • University of southern California
 • Pomona college
 • University of californa, los angeles

چرا به وکیل مهاجرت در کالیفرنیا نیاز دارید؟

تعداد تقاضا در سراسر جهان برای مهاجرت به آمریکا بسیار بالا است و با توجه به قوانین سخت مهاجرتی آمریکا کسی در این رقابت برنده می‌شود که از وکیلی آشنا به تمامی قوانین مهاجرتی و ادارات مربوط به آن مشورت بگیرد. بهترین وکیلی مهاجرتی در کالیفرنیا با مجوز رسمی و قانونی می‌تواند تمامی مراحل مهاجرت شما را درکوتاه‌ترین زمان ممکن به سر انجام رساند.

وکلای کالیفرنیا با تمامی قوانین مهاجرتی این ایالت آشنا هستند و به شما در پر کردن فرم‌های سردرگم کننده کمک خواهند کردند. صادقانه بگوییم که مهاجرت بدون کمک وکلای مهاجرتی غیرممکن است و احتمال رد پذیرش در این حالت بسیار بالا می‌رود.

ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا چیست؟

با توجه به لزوم مشورت با وکیل مهاجرت و هم چنین وجود و فعالیت کلاهبردارانی در این زمینه، در ابتدا لازم است که با ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا آشنا شوید.

همان طور که در سایت‌های اینترنتی و مراکز مهاجرتی می‌بینید افراد بسیاری مدعی هستند که بهترین وکیل مهاجرت‌اند و با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان کار پذیرش شما را انجام می‌دهند. ویژگی‌هایی که یک وکیل را به بهترین وکیل مهاجرت تبدیل می‌کند را در قالب لیستی برای شما آورده‌ایم که با توجه به آن‌ها بتوانید به صحت ادعای وکلای مهاجرتی پی ببرید.

 • به تمامی قوانین مهاجرتی ایالت کالیفرنیا به طور کامل تسلط دارد.
 • در ایالت کالیفرنیا از وجه حقوقی و قانویی بالای برخوردار است.
 • مهارت در به سر انجام رساندن پرونده‌ها دارد.
 • با توجه به شرایط زندگی و نوع مهاجرت شما بهترین شهر در ایالت کالیفرنیا را برای اقامت شما انتخاب می‌کند.
 • در کانون وکلای آمریکا عضویت دارد.
 • به طور کامل با ادارات و تمامی فرم‌ها آشنا باشد.
 • در طول روند مهاجرت شما را آسوده خاطر و آرام نگاه دارد و میزان تنش‌های حاصل از ترک وطن را بیش از این افزایش ندهد.
 • به تمامی روش‌های مهاجرت از جمله مهاجرت تحصیلی، تولد، سرمایه گذاری، خرید ملک، پناهندگی و … آشنا باشد.
 • با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کار مهاجرت شما را انجام می‌دهد.

همچنین برای اطمینان در انتخاب وکیل مناسب سوابق کاری آن را نیز می‌توانید در نظر بگیرید. مطمئناً تعداد بالای پرونده‌های موفق نشان دهنده تبحر یک وکیل مهاجرت است.

چگونه وکیلی مهاجرت با اعتماد پیدا کنیم؟

برای یافتن وکیل مهاجرت معتمد که به کارهای مهاجرتی تسلط کافی دارد موارد زیر را در نظر بگیرید.

 • اولین قدم احراز هویت وکیل مد نظر است.
 • کارت عضویت، شماره وکالت، پرونده‌های مهاجرتی پیشین را از او مطالبه کنید.
 • مدرک فارغ‌التحصیلی در رشته حقوق بین‌الملل او را خواستار باشید.
 • شماره تلفن و آدرس دقیق شرکت یا دفتر آن را بخواهید و از صحت آن‌ها اطمینان حاصل کنید.
 • به وکلایی که ادعا داشتن آشنا در سفارت‌ها را دارند اعتماد نکنید.
 • اگر از کشور ایران قصد مهاجرت به کالیفرنیا دارید. این نکته را در نظر داشته باشید که وکیل مهاجرت باید در دو کشور مبدأ و مقصد یعنی ایران و آمریکا مجوز رسمی وکالت را دارا باشد.

در نهایت توجه داشته باشد که تنها بر اساس ظاهر افراد نمی‌توان به آن‌ها اعتماد کرد. وکیل باید راز دار موکل خود باشد و اطلاعات پرونده او را در اختیار دیگران نگذارد.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا را بدانید

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا مقدار ثابتی ندارد و عوامل و فاکتورهای متعددی تعیین کننده حق‌الزحمه آن‌ها است.

یکی از عوامل و فاکتورهای تأثیر گذار در میزان هزینه وکیل مهاجرت، نوع مهاجرت شما است. نوع مهاجرت تعیین کننده روند اداری، زمان، هزینه و بسیار از مسائل دیگر نیز خواهد شد. به‌عنوان مثال میزان هزینه وکیل مهاجرت تحصیلی با میزان هزینه وکیلی مهاجرت پناهندگی یکسان نبوده و بسیار متفاوت است.

رزومه شما نیز از دیگر عواملی است که در میزان هزینه وکیل مهاجرت در کالیفرنیا تاثیر خواهد گذاشت. بالطبع رزومه پربار نیاز به زمان و دوندگی کمتری نسبت به یک رزومه ضعیف دارد.

مهم‌ترین مسئله‌ای که در تعیین نهایی هزینه تاثیر می‌گذارد و آن را در یک بازه ثابت نگاه نمی‌دارد؛ ارزش دلار است. با توجه به تغییرهای مستمر و ناگهانی ارزش دلار، میزان حق الزحمه وکیل‌های مهاجرتی نیز تغییر می‌کند.

با این نکات احتمال کلاهبرداری را کاهش دهید

همان طور که در متن بالا گفتیم امروزه کلاهبرداران بسیاری در زمینه مشاوره مهاجرت فعالیت می‌کنند. برای آنکه به دام چنین افرادی دچار نشوید این نکات را به یاد داشته باشید.

 • احزار هویت و مطالبه شماره وکالت و کارت او میزان کلاهبرداری چنین افرادی را کاهش می‌دهد.
 • به هیچ وجه تا قبل از اطمینان از صحت هویت وکیل مهاجرت اطلاعات و پرونده خود را در اختیار او نگذارید.
 • دقت داشته باشید که تمامی پرداخت‌ها را به صورت کاملاً قانونی و به شماره کارت کاری یا شرکت او واریز کنید و در ازای آن از او فیش یا قبضی دریافت کنید. از پرداخت هزینه‌ها به شماره حساب افراد ناشناس بپرهیزید.
 • به طور مداوم و مستمر با وکیل خود در تماس باشید و مراحل را پیگیری کنید.

مزیت انتخاب بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در کالیفرنیا

ایرانیانی که قصد مهاجرت به کالفرنیا را دارند برای انجام کارهای مهاجرتی و پذیرش در کشور آمریکا بهتر است که از وکیلی ایرانی که هم زبان و هم وطن آن‌ها محسوب می‌شود راهنمایی بگیرند. در واقع برای ایرانیان بهترین وکیلی مهاجرتی در کالیفرنیا یک ایرانی دلسوز به شمار می‌آید که به تمامی قوانین مهاجرتی دو کشور تسلط کامل دارد و با دلسوزی بیشتری شما را در این فرایند همراهی و راهنمایی می‌کند.

راهی مطمئن برای یافتن وکیل مهاجرت در کالیفرنیا

اگر قصد مهاجرت به ایالت پهناور و پیشرفته کالیفرنیا دارید از وکیل مهاجرت در کالیفرنیا کمک بگیرید و با این کار روند مهاجرت خود را تسریع ببخشید. وکیل مهاجرت به تمامی فرآیند پذیرش آشنا است و شما را در پر کردن فرم‌های مربوط کمک خواهد کرد.

وکلای مهاجرتی به طور کامل به قوانین مربوط به هر ایالت و روش‌های مهاجرت به آن‌ها آشنا هستند و پروسه مهاجرت آرام و بدون استرسی را برای شما رقم خواهند زد. از این رو با یافتن بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا شانس پذیرش خود را افزایش دهید.

Comments are closed.