وکیل مهاجرت در کانزاس

0

وکیل مهاجرت در کانزاس • بهترین وکلای مهاجرت کانزاس • وکلای ایرانی

ZSany - Advertise With Us Today!

انسان همواره در تلاش برای رسیدن به شرایط بهتر است. یکی از راه‌های رسیدن به آرزوها و اهداف مهاجرت است. هرچند در سال‌های اخیر آمار مهاجرت به کشورهای دیگر به‌ویژه کشورهای اروپایی و آمریکایی در کشور ما افزایش یافته؛ اما مهاجرت کردن در بین مردمان سایر ملل و کشورها نیز رایج است.

لیست وکیل مهاجرت در کانزاس

بسیاری از مردم جهان در پی یافتن موقعیت اقتصادی و اجتماعی بهتر مهاجرت می‌کنند. گاهی افراد برای افزایش تجربه در زندگی و پاسخ به روح ماجراجو و کنجکاو خود دست به مهاجرت می‌زنند. دلیل مهاجرت هرچه که باشد، مهاجرت از راه قانونی، عاقلانه‌ترین و امن‌ترین راه برای رسیدن به مقصد است.

مهاجرتی قانونی مقدمه‌ای برای آینده مورد انتظار فرد است. در غیر این صورت تضمینی وجود ندارد که فرد به هدف خود از مهاجرت برسد. کمک گرفتن از وکیل مهاجرت راهی مطمئن برای پیگیری قانونی مقدمات مهاجرت به‌شمار می رود. متن این مقاله در رابطه با بهترین وکیل مهاجرت در کانزاس است.

بهترین وکیل مهاجرت در کانزاس؛ بزرگترین تولید کننده گندم در آمریکا

کانزاس یکی از ایالت‌های غرب میانه آمریکاست. شهر توپکا، پایتخت این ایالت بوده و ویچیتا شهر مهم آن است.

ایالت کانزاس بزرگ‌ترین تولید کننده گندم در آمریکاست و گل آفتابگردان نیز نشانه این ایالت است. نخستین فرد اروپایی مهاجر به کانزاس، جهانگردی اسپانیایی بود که در سال ۱۵۴۰ و در جستجوی طلا به این ایالت مهاجرت کرد.

این ایالت از سمت شرق با ایالت میزوری، از سمت شمال با ایالت نبراسکا، از سمت غرب با ایالت کلرادو و از سمت جنوب با ایالت اکلاهاما مرز مشترک دارد. مساحت تقریبی ایالت کانزاس دویست و سیزده هزار کیلومتر مربع بوده که جمعیتی بالغ بر دو میلیون و ششصد و نود هزار نفر در آن ساکن هستند.

آب و هوای ایالت کانزاس قاره‌ای است. یعنی زمستان‌هایی سرد و برفی و تابستان‌هایی گرم دارد. اقتصاد کانزاس بر پایه کشاورزی است. بیشترین تولید گندم در امریکا مربوط به ایالت کانزاس می‌شود. تولید بالای ناخالص داخلی حاکی از شرایط اقتصادی خوب آن است.

وکیل مهاجرت باید دارای مجوز قانونی برای فعالیت باشد

کمک گرفتن از وکلای مهاجرت مزایای بسیار زیادی دارد. بهترین وکیل مهاجرت در کانزاس طبق قوانین کشور مبدا در این کشور شرکت ثبت کرده است و اشراف کامل به قوانین مهاجرتی ایالات متحده آمریکا و این ایالت دارد. در غیر اینصورت وکیل قابل اعتمادی برای سپردن کارهای مهاجرت نخواهد بود.

برخی افراد بدون داشتن مجوز فعالیت در کشور مبدا و مقصد یا حتی با پروانه وکالت فرد دیگری اقدام به مشاوره و وکالت و تاسیس دفتر می‌کنند. بدیهی است که این کار جرم بوده و این افراد اصلا حق وکالت ندارند.

مشاوره دادن بدون داشتن مجوز موجب پیگرد قانونی می‌شود و مجازات‌های مقرر را برای فرد به دنبال دارد. اعتماد کردن به این افراد سبب از بین رفتن سرمایه و زمان می شود. گاهی به دلیل اقدامات ناشی از بی‌تجربگی یا عدم آگاهی فرد فرصت مهاجرت را از دست می‌دهد.

گاهی وکیل مهاجرت به دلیل نداشتن مجوزهای قانونی برای دست‌یابی به مقاصد اقتصادی خود از راه‌های غیرقانونی اقدام به انجام کارهای مهاجرت موکل خود می‌کند؛ اما راه‌های غیرقانونی هرگز به مقصد نمی‌رسند و فرد گاهی برای همیشه شانس مهاجرت را از دست می‌دهد. به همین دلیل هرچند انتخاب وکیل مهاجرت برای انجام کارهای مهاجرت بسیار مهم بوده و در روند کار تاثیر بسیار زیادی دارد؛ اما وکیل نیز باید صلاحیت‌های لازم را در این زمینه داشته باشد.

وکیل مهاجرت در کانزاس چه تعهداتی در قبال موکل خود دارد؟

معمولا انتظار می‌رود که بهترین وکیل مهاجرت در کانزاس دانش کافی از قوانین مهاجرت داشته و به موقع اقدامات مقتضی را انجام دهد.

او باید جزئیات تمام هزینه‌های مربوط به فرآیندهای لازم برای مهاجرت را بداند و به‌طور منظم موکل را در جریان برنامه و پیشرفت کار مهاجرت قرار دهد.

وکیل مهاجرت باید اطلاعات موکل خود را محرمانه نزد خود نگه دارد. تمامی اقدامات او باید قانونی باشد و کارها را مطابق قوانین مربوط در کشور مبدا و مقصد پیش ببرد. در مواردی که لازم است خودش اقدام به انجام کارها و تهیه مدارک کند. در مواقعی که لازم باشد موکل را از اقداماتی که باید انجام دهد، آگاه کند.

اگر بخواهیم تعهدات وکیل مهاجرت را در یک جمله خلاصه کنیم این است که او باید بهترین مسیرهای مهاجرت و بررسی قضایی پرونده مهاجرت موکل را پیدا کند و پرونده را به سرانجام برساند.  البته آنچه که موفقیت نهایی پرونده را مشخص می‌کند، وکیل مهاجرت نیست. در نهایت مهاجرت باید توسط کشور مقصد و آفیسر مربوطه تایید شود. وکیل نمی‌تواند از همان ابتدا تضمین صد درصدی در رابطه با موفقیت پرونده بدهد.

هزینه وکیل مهاجرت چقدر است؟

از سوالات همیشگی در رابطه با وکیل مهاجرت، بحث هزینه است. به‌طور کلی هزینه بهترین وکیل مهاجرت در کانزاس و سایر ایالت‌های آمریکایی به عوامل متعددی بستگی دارد. در ادامه به بررسی این عوامل می‌پردازیم.

ویژگی های پرونده هر فرد

پرونده افراد با یکدیگر متفاوت است. جزئیات پرونده از عوامل مهم تاثیرگذار بر هزینه نهایی محسوب می‌شود. مواردی از قبیل اینکه آیا برای تشکیل صحیح و کارآمد فرم‌ها افراد به راهنمایی نیاز دارند یا خیر؟ تعداد افراد خانواده برای مهاجرت چند نفر است؟ اینکه آیا موکل به دنبال تابعیت والدین مسن خود نیز هست؟ آیا به دنبال ویزای کار یا سرمایه‌گذاری است؟ همگی از عوامل موثر بر هزینه وکیل مهاجرت هستند. وکیل با بررسی پرونده فرد و با در نظر داشتن تمام جوانب شانس موفقیت پرونده را تعیین می کند.

سطح تجربه وکیل

تجربه وکیل در امور مهاجرت یکی از عوامل مهم در تعیین هزینه وکیل مهاجرت است. وکیل با تجربه با مسائل بسیار زیادی مواجه شده و راه‌حل‌های قانونی برای حل بسیاری از مسائل را می‌داند. این تجربه او باعث می‌شود که پرونده در زمان کوتاه‌تری از مسیرهای صحیح به نتیجه برسد. هرچه وکیل حرفه‌ای‌تر باشد و تجربه بالاتری داشته باشد، هزینه بالاتری نیز بابت خدمات دریافت می‌کند.

نکته قابل ذکر این است که قوانین مهاجرت مدام تغییر می‌کنند. به همین دلیل این تنها تجربه وکیل نیست که سبب افزایش شانس موفقیت پرونده می‌شود. بلکه آگاهی و علم وکیل به قوانین روز بسیار مهم است. هرچقدر وکیل با قوانین مهاجرت آشنایی بیشتری داشته باشد، موفق‌تر عمل می‌کند.

کلام آخر

افراد به دلایل مختلفی اقدام به مهاجرت به کشورهای دیگر می‌کنند. بدیهی است که دلیل مهاجرت هرچه که باشد، فرد در پی رسیدن به آینده‌ای روشن و زندگی با کیفیت بالاتر از شرایط کنونی خود است.

فرد در صورتی به هدف خود از مهاجرت می‌رسد که از طریق قانونی اقدام به مهاجرت کرده باشد. با کمک وکیل مهاجرت مجرب تمامی مراحل مهاجرت به شکل صحیح و قانونی خود پیش می‌رود. در متن این مقاله که در رابطه با بهترین وکیل مهاجرت در کانزاس بود، بیان شد که وکیل باید دارای مجوز رسمی فعالیت در کشور مقصد و مبدا باشد.

وکیل با تکیه بر دانش و تجربه خود بهترین راه قانونی را برای به نتیجه رسیدن پرونده مهاجرت موکل خود پیدا می‌کند. تجربه وکیل و جزئیات پرونده مهاجرت از عوامل اصلی در تعیین هزینه وکیل مهاجرت به شمار می‌روند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.