وکیل مهاجرت در آلاسکا

وکیل مهاجرت در آلاسکا • بهترین وکلای مهاجرت آلاسکا • وکلای ایرانی

ایالت آلاسکا چهل‌ونهمین ایالت و بزرگ‌ترین ایالت کشور آمریکا بوده و به واسطه قرارگیری روی منابع عظیم نفت، یکی از ثروتمندترین ایالات کشور آمریکا به شمار می‌رود.

لیست وکیل مهاجرت در آلاسکا

این ایالت زیبا که مرکز گردشگری بسیاری از مردم است، حدود 7 میلیون نفر جمعیت دارد. وجود مناظر مختلف، وسعت ایالت و دسترسی به گونه‌های طبیعی در خشکی و دریا از جذابیت‌های این ایالت است.

ایالت آلاسکا از شرق با یوکان (Youkan) و بریتیش کلمبیا (British Colombia)، از غرب با خلیج آلاسکا، از جنوب با اقیانوس آرام و از شمال با اقیانوس منجمد شمالی همسایه است.

اگر شما هم به دنبال دیدن کوه‌های یخ و منظره شنای‌ نهنگ‌ها هستید، ابتدا باید به دنبال بهترین وکیل مهاجرت در آلاسکا بگردید. به هر حال اقامت در آمریکا کار چندان ساده‌ای نیست و نیاز به وکیل متبحر دارد.

آشنایی با ایالت آلاسکا

ایالت آلاسکا (Alaska) در نزدیک‌ترین نقطه همسایگی آمریکا با آسیاست که حدود 80 کیلومتر از روسیه فاصله دارد، این فاصله به‌وسیله تنگه برینگ قابل دسترسی است.

آلاسکا به دلیل داشتن معادن طبیعی و نفت بسیار ثروتمند است. مرکز این ایالت شهر جونو است که مابین بریتیش کلمبیای کانادا (British Colombia) و اقیانوس آرام جای دارد.

ایالت آلاسکا 1.717.854 کیلومتر مربع وسعت دارد و فیربنکس، نوم و انکوریچ از شهرهای مهم آن هستند. در این ایالت 83% پیرو مسیحیت بوده و 17% پیرو ادیان دیگر شمرده می‌شوند.

نام این ایالت در اصل از کلمه آلاخس‌خاق‌ (Alaxsxaq) که در زبان محلی بومیان به معنی محل تحت تاثیر دریا است.

ایالت آلاسکا شامل شرایط محیطی مختلف است، در برخی نقاط این ایالت دمای هوای 61 درجه زیر صفر است و در برخی نقاط هوای بهاری را شاهد خواهید بود.

در کل این ایالت موزه‌ها، پارک‌های ملی و مکان‌های دیدنی زیادی برای بازدید وجود دارد که امکان تفریح و سرگرمی را برای مردم این ایالت به وجود آورده‌اند.

موزه‌های ایالت آلاسکا شامل مکان‌های زیر هستند.

 • موزه ایالتی در ژونو
 • موزه شلدون جکسون
 • موزه تاریخ و هنرهای زیبا
 • موزه دانشگاه آلاسکا

پارک‌های ملی آلاسکا را نیز در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

 • پارک محافظت شده دنالی
 • پارک ملی رنگل-سن‌الیاس
 • پارک ملی کتمای
 • پارک ملی دروازه‌های شمالگان
 • پارک ملی و منظقه محافظت شده دریاچه کلارک
 • پارک ملی دره کوباک
 • پارک ملی کنای فوردز
 • پارک ملی خلیج گلیشر

جالب توجه است بدانید در پارک ملی دنالی هزاران رود یخ وجود دارد که منظره‌ای منحصربه‌فرد به این مکان می‌دهند. هم‌چنین در پارک ملی کلارک می‌توانید به تماشای هزاران دودکش آتشفشانی بپردازید و لذت ببرید.

به دلیل اقلیم ایالت آلاسکا، هرساله مسابقات سورتمه‌سواری برگزار می‌شود که در آن فواصل شهرهای مختلف سردسیری این ایالت را طی می‌کنند.

پوشش طبیعی آلاسکا شامل جنگل‌های توندرا و کاج‌های سوزنی است. به دلیل سرمای هوا در این منطقه سزح خاک یخ‌زده است و امکان رویش گیاهان مختلف وجود ندارد.

جالب است بدانید این ایالت صنایع مختلفی را در خود جای داده است، به طوری که میزان تولید ناخالص آن برابر کشور کرواسی است. اهالی ایالت آلاسکا برای علم و دانش اهمیت خاصی قائل هستند، به طوری که میانگین مدرک و سواد در آلاسکا از میانگین کل کشور بالاتر است.

بنابراین اگر در صنعت خاصی فعالیت دارید یا در رشته‌های مهندسی و شیمی تحصیل کرده‌اید، این ایالت اتوپیای شما خواهد بود.

چرا به وکیل مهاجرت در آلاسکا نیاز داریم؟

همان‌طور که می‌دانید مهاجرت به آمریکا کار ساده‌ای نیست. هرساله تعداد زیاد از مردم جهان متقاضی ورود به آمریکا هستند. به همین دلیل اگر تصمیم جدی برای مهاجرت به آمریکا دارید، به یک وکیل برای پیگیری و انجام کارهای خود نیاز خواهید داشت.

وکلای مختلفی در آلاسکا حضور دارند اما برای انجام کارهای خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیاز به مشاوره با بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در آلاسکا دارید.

علاوه‌براین وکلایی که در آمریکا فعالیت دارند به دلیل عضویت در انجمن وکلا از ارتباط خوبی با سایر وکلا و دستگاه‌های دولتی برخوردارند. دولت آمریکا نیز به دلیل ارتباط تنگاتنگ با وکلا در مورد پرونده‌هایی که پیگیری آن‌ها را به وکیل مهاجرت می‌سپارند، سخت‌گیرانه برخورد نمی‌کند.

ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت در آلاسکا

دولت ایالات متحده آمریکا سخت‌گیری‌های خاصی را برای اجازه ورود به کشور لحاظ می‌کند. به همین دلیل لازم است برای انجام امور اداری و اخذ ویزا به بهترین وکیل مهاجرت در آلاسکا مراجعه کنید.

انجام امور مربوط به مهاجرت و دریافت مجوزهای قانونی امری حساس و پیچیده است و وکیل شما باید توانایی انجام این امور را داشته باشد.

اگر به دنبال یافتن بهترین وکیل مهاجرت آلاسکا هستید لازم است موارد زیر را برای انتخاب این شخص اولویت قرار دهید.

 • آشنایی با ادارات و روند دریافت ویزا
 • مسلط به قوانین کشوری و ایالتی آمریکا
 • عضویت در کانون وکلای آمریکا
 • مهارت در به سرانجام رساندن پرونده‌ها
 • وجهه حقوقی و قانونی بالا در آمریکا

البته علاوه بر موارد فوق می‌توانید با بررسی سوابق وکیل مورد نظرتان نیز از کیفیت کار او نیز مطلع شوید.

یافتن وکیل مهاجرت قابل اعتماد

با خواندن مطالب بالا از شرایط انتخاب یک وکیل خوب آگاه شدید. اما باید بدانید یافتن بهترین وکیل مهاجرت در آلاسکا به راحتی چند جستجو در اینترنت نیست.

بهتر است احراز هویت وکیل مورد نظر خود را انجام دهید، شماره وکالت و کارت عضویت در کانون وکلا و نیز نتایج پرونده‌هایی که توسط وی پیگیری شده است، از مواردی هستند که می‌توانید به عنوان رزومه کار از وی طلب کنید.

مدرک تحصیلی (که باید حقوق بین‌الملل باشد)، آدرس و شماره دفتر وکالت، و شماره ثبت شرکت (اگر در قالب شرکت به ارائه خدمات مهاجرتی می‌پردازند) از مشخصاتی است که حتما اقدام به بررسی آن‌ها کنید.

ما به شما توصیه می‌کنیم که به راحتی به هر مطلبی اعتماد نکنید و گول افرادی که قصد کلاه‌برداری از شما دارند را نخورید. وکیل مهاجرت خوب باید رازدار بوده و اسرار پرونده کسانی که به وی مراجعه کرده‌اند را در دسترس عموم قرار ندهد.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در آلاسکا

هزینه مهاجرتی عدد ثابتی نیست، مخصوصا در شرایط کنون که پارامترهای مختلفی برای احراز شرایط مهاجرت از طرف دولت ایالات متحده آمریکا اعلام شده است.

محاسبه هزینه مهاجرت به موارد مختلفی بستگی دارد.

در ابتدا چون قصد مهاجرت به آمریکا را دارید، لازم است نرخ دلار آمریکا را در نظر داشته باشید. به‌علاوه باید توجه داشته باشید نرخ ارز همیشه ثابت نیست و مبنای خود را بر قیمت روز دلار نگذارید.

هم‌چنین توجه کنید رزومه فردی شما گویا توانایی‌های شما است. به بیان دیگر، این رزومه نشان می‌دهد چه کارهایی می‌توانید به عنوان شهروند آمریکا برای این کشور انجام دهید.

مسلما هرچه رزومه قوی‌تری داشته باشید، شانس اخذ پذیرش شما بالاتر خواهد بود به همین نسبت میزان هزینه کمتری برای شما محاسبه می‌شود.

علاوه بر موارد فوق، نوع مهاجرت و نوع ویزای شما نیز در هزینه تمام‌شده تاثیر زیادی خواهد داشت. ممکن است به عنوان دانشجو، نیروی کار یا عناوین دیگر قصد مهاجرت داشته باشید، پس باید بدانید هزینه اخذ ویزای تحصیلی، کاری و غیره با هم برابر نیست و این مورد نیز شامل هزینه‌هایی خواهد بود.

در نهایت، حق‌الزحمه‌ای که وکیل شما برای انجام امور اداری و قانونی طلب می‌کند نیز در نظر داشته باشید. اگر به دنبال بهترین وکیل مهاجرت در آلاسکا هستید باید این مورد را حتما در نظر داشته باشید.

نکاتی برای پیشگیری از کلاهبرداری

مهاجرت در اصل اقدام ساده‌ای نیست و نیاز به وکلای معتبری دارد که در هر دو کشور مبدا و مقصد مجوز فعالیت داشته باشند.

توصیه می‌شود به دنبال میان‌بر نباشید و مطمئن شوید تمام مراحل کار شما به صورت قانونی طی می‌شود و روند عادی خود را انجام می‌دهد.

در ضمن قبل از هر کاری، مدارک احراز هویت و تاییدیه معتبر شغلی وکیل خود را دریافت کرده و از آن استعلام بگیرید.

علاوه بر موارد فوق باید توجه داشته باشید اطلاعات هویتی، اسرار شخصی شماست. به همین دلیل قبل از شروع روند قانونی مهاجرت و استعلام وکیل، آن‌ها را در اختیار کسی قرار ندهید.

در نهایت، از تمام اطلاعات مالی خود فیش تهیه کنید و مطمئن شوید از حساب‌های قانونی اقدام به پرداخت هزینه‌ می‌کنید.

راهی مطمئن برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در آلاسکا

برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت در آلاسکا نباید فریب تبلیغات و گفته‌های هر فردی را بخورید. بهتر است با کمی تحقیق و پرسش از میان وکلای مهاجرتی، بهترین وکیل مهاجرت در آلاسکا را پیدا کنید.

مطالب فوق حاصل گردآوری تجربه‌های گوناگون در زمینه مهاجرت به آمریکا بوده که از میان بهترین وکلای مهاجرتی جمع‌آوری شده است.

بهتر است برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت حتما نکات فوق را به یاد داشته باشید تا از هدر رفتن وقت و هزینه خود جلوگیری کنید.

Comments are closed.